#happysutaz: "Letom svetom" → Zabodujte so svojimi letnými zážitkami a súťažte o krásne ceny v celkovej hodnote 1 040 € 👉

smart moments online
smart moments online
smart moments online

smart moments online

Na spustenie v prehliadači

 

 • Appka pre bežné webové prehliadače, ktorú budete milovať
 • Raz-dva vám zostaví krásny fotoprodukt
 • Topkou v rýchlosti je hlavne pri objednaní fotiek
 • Keď nemôžete alebo nechcete nič inštalovať do počítača
 • Projekty vám uloží online do cloudu
   

Fotoknihy  Fotokalendáre  Fotografie

Fotoobrazy  Fotodarčeky

Fotoprodukty, ktoré objednáte super rýchlo cez HappyFoto smart moments na webe

Už dnes nájdete v appke skoro všetky fotoprodukty z našej ponuky. Tvrdo pracujeme a pripravujeme ďalšie. Pekné osobné fotodarčeky, pri ktorých nestrávite s prípravou celú večnosť a svojimi vlastnosťami, dizajnom a posolstvom nadchnú. Pripájame zoznam aktuálne dostupných produktov vr. najväčších rozdielov a výhod pri objednaní pomocou HappyFoto smart moments:

Pekné fotoknihy

Pekné fotoknihy

vďaka farebným zážitkom

 

 • Fotoknihy, deLUXE Fotoknihy, Fotozošity, Minikniha
 • Exkluzívne v smart moments: 3D EFEKT - lakovaný text na doskách pri vybraných pevných fotoknihách
 • Vďaka chytrým funkciám stačí pár kliknutí a fotokniha je hotová
Krásne fotografie

Krásne fotografie

vďaka pestrým momentkám

 

 • Prémiové foto, zväčšeniny, koláže, retro foto, eco foto, foto na doklady
 • Možnosť uloženia projektu
 • Vďaka vyradeniu podobných a nekvalitných fotiek je objednávka vo výrobe rýchlosťou blesku
Úžasné fotokalendáre

Úžasné fotokalendáre

vďaka hrejivým spomienkam

 

 • Nástenné, deLUXE Nástenné, špeciálne
 • Exkluzívne v smart moments: stolové fotokalendáre vr. stojana z dreva
 • Voľba počiatočného mesiaca a roka fotokalendára a doplnenie vlastných udalostí je unikátna
Moderné fotoobrazy

Moderné fotoobrazy

vďaka pôvabným zážitkom

 

 • Foto na plátno, na penovej doske, za akrylátovým sklom, na hliníkovej doske, postery
 • Všetky materiály a formáty jednodielnych fotoobrazov
 • S možnosťou prepnutia jednotlivých formátov medzi sebou
Skvelé fotodarčeky

Nápadité fotodarčeky

vďaka jedinečným posolstvám

 

 • Nádoby na pitie, hry & zábava, textílie, kryty na mobil, praktické fotodarčeky, do domácnosti
 • Tlač na rôzne materiály (keramika, smalt, sklo, hliník, drevo...)
 • Najobľúbenejšie darčeky pre malých aj veľkých z jednej fotky

V čom je HappyFoto smart moments odlišná?

 

 

Zostaví projekt, z ktorého budete paf

Pripravte si výber fotiek, nech sa appka môže pustiť do práce a ukázať vám, čo dokáže. Môžete vkladať celé zložky s fotkami, ktoré ste si už vopred vytriedili, alebo vyberať fotografie jednotlivo. Je iba na vás, čo je jednoduchšie.

Suprové je, že appka pri vytváraní vašej fotoknihy a fotokalendára zohľadní to, či dostala za úlohu umiestniť na danú stranu fotku na výšku alebo na šírku. Koľko ich má vložiť na stranu, ktoré ďalšie a hľadá ideálne riešenie pre využitie priestoru. Vy jej iba pošepkáte, čo sa vám páči. Čerešničkou na torte je, že ani jednu jedinú fotku, ktorú jej zveríte do starostlivosti, neoreže. Orezanie fotiek je tabu. To nechá výlučne na autorovi. Skutočne upravuje vzhľad strán tak dlho, pokiaľ nie je všetko ideálne. Nezmení dané poradie fotiek a všetko sa odohráva v milisekundách, takže vy nič nepostrehnete.

Pokiaľ by ste chceli využiť aj funkciu výberu najväčších zážitkov zo všetkých fotiek a vyradenie nekvalitných fotiek, museli by ste prejsť na niektorú z offline aplikácií. Tieto funkcie sú v online verzii z dôvodu obmedzení webových prehliadačov nedostupné. Nie je ale nič jednoduchšie, než si HappyFoto smart moments stiahnuť a inštalovať do počítača alebo chytrého telefónu.

Pomôže vám s dizajnom

Cestou chytrého zostavenia projektu

Smart moments vie veľmi veľa! A robí iba slušné návrhy. Potrebuje však trocha postrčiť. Poradiť, čo sa vám páči. Potom už navrhne pekný dizajn.

Pri fotoknihách vyplňte text, ktorý chcete mať na doskách a na chrbte. Pri pevných fotoknihách, pri ktorých vám appka ponúkne 3D povrchovú úpravu dosiek si premyslite, či ju budete alebo nebudete chcieť. Je však super. Text vystúpi z dosiek, ktoré sú hebko matné. Je to luxus. Výber fotiek na dosky necháme na vás. Potom už iba nastavte preferovaný vzhľad fotoknihy a farebné kombinácie, ktoré sa vám páčia. Vzhľad je kombináciou počtu fotiek na strane, rozostupov medzi nimi, ich orámovaním a písma. Farbu vyberáte pre pozadie, orámovanie a písmo. Pripravili sme niekoľko sérií, ale môžete si vytvoriť aj vlastné kombinácie.

Pri fotokalendároch si naviac nastavte, ktorým mesiacom a rokom bude váš kalendár začínať. Čoraz častejšie sa stretávame s kalendármi na školský rok. Začínajú septembrom a končia augustom. Ale nastavenie je ľubovoľné, vy rozhodujete. Vyberte si kalendárium, ktoré sa vám páči a nastavte si jeho farby. Povedzte nám, či chcete vo svojom fotokalendári zvýrazniť štátne sviatky a či máme vytlačiť niektoré vaše vlastné udalosti. Ak áno, budete nám ich musieť prezradiť.

Keď to chcete podľa seba

Pokračovaním na ručné úpravy projektu

Po automatickom vytvorení fotoknihy & fotokalendára pomocou chytrých funkcií aplikácie HappyFoto smart moments cesta nekončí. Pokiaľ teda nie ste už v tejto fáze s výsledkom úplne spokojní a sami ďalej pokračovať nechcete!

Ak ale chcete svojej fotoknihe alebo fotokalendáru dodať vlastný rukopis, môžete pokračovať. Prejdite pomocou tlačidla „Doupraviť ručne“ v ľavom dolnom rohu obrazovky na ručné úpravy svojho projektu. Čo všetko môžete ručne zmeniť? Doplniť alebo zadať? Vkladať texty v ľubovoľnom množstve na ľubovoľné miesta. Bez problémov aj napísať román. Alebo zbierku básní. Meniť fonty a farbu písma, veľkosť, zarovnanie. Ak budete veľmi kreatívni, môžete mať každé písmeno v inej veľkosti, inak farebné aj napísané iným fontom. Zväčšovať a zmenšovať fotky, orezávať ich a otáčať. Posúvať ich na vysnívané pozície, meniť ich poradie. Dávať im rôzne pozadia. Pokojne môže byť na každej stráne iné. Ak milujete farby, nebojte sa toho. Pridávať a uberať strany fotoknihy, meniť ich poradie. Pri fotokalendári nastaviť ľubovoľný počiatočný mesiac a rok. Meniť druh kalendária list po liste. Pridávať ďalšie fotky do projektu, pokiaľ bude na strane miesto.

Spokojní? Našli a zrealizovali ste všetko, čo ste chceli? Pokiaľ nie, budeme radi, keď nám dáte vedieť, čo vám v našej chytrej aplikácii ešte chyba. Ak vám nechýba nič, odviedli sme dobrú prácu a to najlepšie na záver vás ešte len čaká. Zažijete to hneď potom, ako vám dorazí balíček s vyhotovenou fotoknihou alebo fotokalendárom. Hrejivý pocit šťastia. Spomienky sú zachované.

 

Zaistí, aby ste svoj projekt nestratili

Smart moments premýšľa dopredu! A pretože vie, že vám na svojich fotoproduktoch a pripravených projektoch záleží, bude vás nútiť k tomu, aby ste si ich uložili.

Uloženie projektu online v HappyFoto cloude je veľmi praktické. Nemusíte mrhať miestom vo svojom zariadení a starostlivosť o svoj projekt prenecháte nám. Pre uloženie projektu v cloude je samozrejme potrebné prihlásenie a dobrý internet. Doba prenosu je priamo závislá na počte a veľkosti fotiek, ale hlavne na kvalite pripojenia. Buďte trpezliví. Fotky, ktoré už u nás ležia (v cloude, v košíku...), opäť prenášať nebudeme. Šetríme!

Projekty v cloude vám postrážime 21 dní od uloženia, vy máte možnosť túto lehotu kedykoľvek zresetovať a nechať bežať od začiatku. Týmto ju predĺžite na nových 21 dní. Len na to nezabudnite.

Projekty uložené v cloude nájdete vo svojom účte. Po prihlásení sa na našich webových stránkach prejdite na "Moje projekty" a vo výbere zvoľte "HappyFoto smart moments". Pravdaže, dostanete sa k nim aj z appky nainštalovanej v počítači alebo v mobile. Všetky cesty vedú k vašim online projektom a do HappyFoto.

Veľkou výhodou uloženia projektu online v cloude je to, že v okamihu, kedy sa rozhodnete tento objednať, ležia dáta na našich serveroch a vy už nemusíte nič ďalšie nahrávať. Objednanie je už iba otázkou pár kliknutí. Tešíme sa na vaše objednávky!

Nejaké otázky?

Máte nejasnosti? Potrebujete poradiť s appkou? S výberom produktu? Pozrite, čo všetko sme už riešili, čo zaujímalo ostatných zákazníkov, na čo sa nás pýtali. Ak nenájdete odpoveď na svoju otázku, sme vám samozrejme k dispozícii. Ozvite sa!

Áno, výber a poradie fotiek vo fotoknihe môžete ľubovoľne upravovať. Otvorte projekt, v spodnej modrej lište kliknite na „Fotky“. Tu vidíte prehľad všetkých kapitol vrátane fotiek, ktoré sú jednotlivým kapitolám priradené. Ak niektorú fotku v kapitole nechcete, stačí kliknutím na „fajku“ v jej ľavom hornom rohu túto odznačiť. Fotky bez „fajky“ vo fotoknihe nebudú. Opätovným zakliknutím ich do kapitoly, resp. fotoknihy zase vrátite. Ak chcete fotky presunúť z jednej kapitoly do druhej alebo ich presunúť na iné miesto v kapitole, pridržte prstom vybraný obrázok a pretiahnite ho na požadované miesto.

Áno, kapitoly môžete individuálne upravovať. Každú vytvorenú kapitolu je možné upravovať. Otvorte projekt, v spodnej modrej lište kliknite na „Fotky“. Tu vidíte prehľad všetkých kapitol vrátane fotiek, ktoré sú jednotlivým kapitolám priradené. Vyberte kapitolu, ktorú chcete upraviť a kliknite na symbol ceruzky vedľa názvu kapitoly. Po kliknutí na „Dizajn kapitoly“ môžete pridať text na začiatok kapitoly, zvoliť vlastný vzhľad a farby.

Áno, vybranú kapitolu môžete z fotoknihy odstrániť. Otvorte projekt, v spodnej modrej lište kliknite na „Fotky“. Tu vidíte prehľad všetkých kapitol vrátane fotiek, ktoré sú jednotlivým kapitolám priradené. Vyberte kapitolu, ktorú chcete odstrániť a kliknite na symbol ceruzky vedľa názvu kapitoly. Zvoľte „Odstrániť kapitolu“. Odstránenie kapitoly budete musieť v ďalšom kroku ešte potvrdiť. Všetky fotky, ktoré táto kapitola obsahuje, budú z fotoknihy odstránené. Vo vašom zariadení ale samozrejme zostanú.

HappyFoto smart moments všetky fotky, ktoré ste vybrali a chcete ich umiestniť do fotoknihy, roztriedi do logických skupín, ktoré sa nazývajú kapitoly. Sú to rovnaké kapitoly, ktoré poznáte z klasických kníh. Každá kapitola tvorí určitú tému, môže mať svoj text, svoj vlastný dizajn. Kapitoly môžete do fotoknihy pridávať, alebo ich odstrániť. Dokonca aj fotky môžete v rámci jednej kapitoly alebo aj medzi samostatnými kapitolami presúvať, do kapitol pridávať alebo z nich odstraňovať.

Áno, HappyFoto smart moments má funkciu konvertovania fotokníh. Konvertovať, teda zmeniť svoju fotoknihu na inú môžete priamo v otvorenom projekte.

V offline a online verzii kliknite na modrý symbol štvorca v spodnej lište a vyberte, aká bude vaša nová fotokniha.

V mobilnej verzii kliknite na tri bodky, ktoré sú umiestnené v pravom hornom rohu obrazovky. Dole na obrazovke sa otvorí menu s príkazom „Konvertovať“. Kliknite na neho a vyberte, aká bude vaša nová fotokniha.

Chytrá appka smart moments bezproblémovo funguje na chytrých telefónoch iOS od verzie softwaru 15 a Android od verzie softwaru 9. Offline verzia na počítačoch Windows od verzie 10 a macOS od verzie OSX 10.14. Upozorňujeme ale na to, že v chytrom telefóne je nutné mať dostatok voľnej operačnej pamäte. Ideálne je pri práci s aplikáciou všetky ostatné nepotrebné aplikácie zatvoriť. Pri objednaní odporúčame mať kvalitné internetové pripojenie. Je potrebné si uvedomiť, že napr. nahranie fotoknihy do košíka je prenosom obrovského množstva dát. 

Výber inej krajiny môžete urobiť na dvoch miestach. Buď ju vyberte v menu aplikácie (tri vodorovné čiarky v ľavom hornom rohu obrazovky) pod bodom "Nastavenie", alebo kliknutím na vlajku štátu v menu úplne dole pred webovou adresou.  

Po výbere inej krajiny sa vždy stiahnu nové zdroje aplikácie. Dôležité ale je, že uložené projekty zostanú na svojom mieste, nech už spustíte aplikáciu pre akúkoľvek krajinu. Vždy ich nájdete medzi uloženými projektami. 

Nestane sa vôbec nič. Appka automaticky ukladá všetky rozpracované projekty. Môžete kedykoľvek skončiť a neskôr pokračovať. Akonáhle sa do aplikácie vrátite, spýta sa vás, či chcete na rozpracovanom projekte pokračovať, alebo ho uložiť. V žiadnom prípade sa nemôže nič stratiť!

Aplikácia smart moments je prírastok do rodiny HappyFoto aplikácií.  Chytrá aplikácia na fotoknihy, keď chcete fotoknihu vytvoriť v čo najkratšom čase priamo vo svojom chytrom telefóne. Smart moments vám zoskupí sady fotiek s najväčšími zážitkami, podobné alebo nekvalitné fotky vytriedi a postará sa o pekný vzhľad fotoknihy bez toho, aby jednu jedinú fotku orezala. Skutočne v priebehu pár minút máte hotovú peknú fotoknihu, ktorú stačí nahrať do košíka a objednať.

Požiadavky aplikácie na systém

Pamätajte na to, že pri používaní appky HappyFoto smart moments odporúčame nastavenie mierky obrazovky na 100 %.

Online

• Google Chrome: Posledná (najaktuálnejšia) verzia
• Mozilla Firefox:Posledná (najaktuálnejšia) verzia
• Microsoft Edge: Dve posledné (najaktuálnejšie) verzie
• Safari: Dve posledné (najaktuálnejšie) verzie
Bezproblémové fungovanie našej chytrej aplikácie je zaručené na najnovších verziách webových prehliadačov. Nezabudnite ten svoj priebežne aktualizovať a používajte vždy najnovšiu verziu.

Poďte appku vyskúšať a objednajte:

Fotoknihy  Fotokalendáre  Fotografie
Fotoobrazy  Fotodarčeky

Offline a mobilná verzia HappyFoto smart moments sú rovnaké

Uprednostňujete zariadenia, ktoré nemusí byť neustále pripojené k internetu? Chválime vás! Siahnite po offline alebo mobilnej verzii appky. Sú totiž rovnako dobré, možná aj o niečo lepšie.

Offline na stiahnutie do počítača

smart moments offline

- Appka pre Windows & macOS
- Rýchle a jednoduché objednanie
Viac o offline verzii »

Pre Windows  Pre macOS

Mobilná na stiahnutie do telefónu

smart moments mobilná verze

- Vždy a všade mobilne na iOS & Android
- Jednoduché a rýchle objednanie
Viac o mobilnej verzii »

Stiahnuť v App Store    TERAZ NA Google Play

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.