Individuálne potlačená hliníková doska

 • Elegantný fotoobraz kovového vzhľadu
 • Vysoko odolný materiál aj pre exteriérové využitie
 • Formáty od 20 x 30 cm do 50 x 150 cm, počet dielov 1 až 4
1. Produkt
2. Typ

Trendy fotoobrazy na hliníkovej doske

Kľudne sa nechajte zlákať módnym trendom a objednajte si svoj vlastný trendy fotoobraz. Foto na hliníkovej doske je ultramodernou prezentáciou fotografií so silnou intenzitou farieb. Luxusné a exkluzívne prevedenie ocenia aj profesionálni fotografi. Materiál vyniká svojou stabilitou, odolnosťou a dlhou životnosťou. Hliník má zvláštne čaro. Pôsobí chladno, pritom elegantne a pritom je skvelým doplnkom moderného životného štýlu. Pokiaľ naviac siahnete po ušľachtilých viacdielnych aranžmánoch, kedy fotoobraz tvorí 2-4 diely (podľa vášho výberu), dodáte svojim fotografiám také čaro, že sami ťažko uveríte. Tak ste dobrí!

Informácie o produkte

 • Moderný materiál s penovým jadrom medzi hliníkovými doskami
 • Hliníková doska s hrúbkou 0,3 cm | vhodná do interiéru a bez laminovania aj do exteriéru
 • Priama tlač (matné) alebo v príp. zájmu kašírované a laminované (lesklé)
Výroba veľkoformátových fotoobrazov
Výroba veľkoformátových fotoobrazov

Nechajte sa na pár minút vtiahnuť do ríše výroby veľkoformátových fotoobrazov.

Foto na hliníkovej doske
Foto na hliníkovej doske

Originalita, kvalitné materiály, zaujímavá cena ► obraz z vlastnej fotografie na hliníkovej doske dodá čaro každému interiéru. Neveríte? Tak to skúste tiež!

Viacdielne fotoobrazy
Viacdielne fotoobrazy

Ponúkame moderné materiály plátno, hliník, penovú dosku a akrylát. Na viacdielny fotoobraz je možné vložiť jeden aj viac obrázkov. Pri vložení viacerých obrázkov tvoríte vlastnú koláž. Fotoobraz tvorí 2-4 diely.

Úchyty
Úchyty

Spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú spredu vidieť. Plastové alebo kovové, vyberáme ich podľa použitého materiálu a jeho váhy.

Materiál pri fotografiách na hliníkovej doske

Elegantná doska kovového vzhľadu, ktorá vášmu fotoobrazu pristane

Hliníková doska

Hliník je náš aktuálne najinovatívnejší materiál. Je vhodný predovšetkým pre moderný a čistý štýl bývania. Jadro dosky z umelej hmoty je medzi dvoma hliníkovými vrstvami. Hliníková doska vyniká svojimi ostrými rysmi, štíhlou, stabilnou, pevnou a neohybnou postavou a nízkou váhou.

Výhody

 • Moderná hliníková doska s hrúbkou 0,3 cm | vhodná do interiéru a bez laminovania aj do exteriéru
 • Štýlová, ostrá, štíhla, pevná a odolná, vhodná pre veľkoformátové fotoobrazy

Možnosti prevedenia vašich foto na hliníkovej doske

Pozrite sa, čo všetko je možné s hliníkovou doskou podniknúť

Jednodielne fotoobrazy

Moderné, ušľachtilé a veľmi stabilné. To sú tri z dôležitých vlastností, z ktorých budete profitovať, ak sa rozhodnete pre foto na hliníkovej doske. Jednodielny fotoobraz je vhodný do každého, najmä moderného prostredia. Šťastné prežitky zachytené týmto spôsobom upútajú pozornosť svojim osobitým a moderným štýlom.

Výhody

 • Ponúkame veľa atraktívnych rozmerov, všetky s orientáciou na výšku aj na šírku
 • Vyberte si medzi priamou tlačou (matné) a kašírovaním a laminovaním (lesklé)

Viacdielne fotoobrazy

Fotografia, ktorú si vyberiete, bude v spojení s hliníkovou doskou pôsobiť obzvlášť ušľachtilo. Je vhodná do moderného prostredia. Nechajte svoje najkrajšie spomienky vyplávať na povrch. Ak disponujete dostatkom miesta, potom vo veľkom štýle. Usporiadanie viacdielnych fotoobrazov zvoľte podľa voľného priestoru, počet dielov sa pohybuje od dvoch do piatich. Vďaka hliníkovej doske má váš fotoobraz šancu stať sa obrazom obrazov.

Výhody

 • Viacdielny fotoobraz môžu tvoriť 2, 3 alebo 4 diely
 • Odporúčame montážnu vzdialenosť (rozostup medzi jednotlivými dielmi obrazu) približne 3 cm

Technológia tlače foto na hliníkovej doske

Najlepšia technológia, ktorá vašej hliníkovej doske pristane

Priama tlač

HappyFoto je už veľa rokov stelesnením kompetencie a inovácie. Profitujte z dlhoročných skúseností, ktoré úročí v každom fotoobraze na hliníkovej doske. Priama tlač je ultramoderná technológia, kedy sa farba spojí s vybraným potlačený materiálom. Vyniká intenzitou a hĺbkou farieb, maximálnou ostrosťou. Vaše foto na penové doske bude extrémne pôsobivé.

Výhody

 • Priama tlač na hliníkovú dosku sa vyznačuje matným povrchom
 • Pri jednodielnych fotoobrazoch na hliníkovej doske máte možnosť zvoliť kašírovanie a laminovanie, čím dosiahnete pekný lesklý povrch

Pozrite sa, ako môže vaša fotografia na hliníkovej doske vyzerať

Vyberte si medzi matným (priama tlač) a lesklým (kašírované a laminované) povrchom

Priama tlač

Jednodielne fotoobrazy na hliníkovej doske získajú priamou tlačou jemnú povrchovú štruktúru. Farby sa priamo spoja s hliníkovou doskou a Váš fotoobraz získa individuálny štýl. Pri jednodielnych fotoobrazoch na hliníkovej doske môžete vyberať medzi priamou tlačou alebo kašírovaním a laminovaním. Ak preferujete matný povrch, potom je priama tlač jedinou správnou voľbou.

Výhody

 • Priama tlač na hliníkovú dosku sa vyznačuje matným povrchom
 • Spojenie farby s hliníkovou doskou zaistí sýte farby a ich prekreslenie do najmenších detailov

 

Kašírované a laminované

Pri jednodielnych fotoobrazoch na hliníkovej doske môžete zvoliť kašírovanie a laminovanie, čo zaistí krásny, lesklý povrch vášho obrazu. V tomto prípade netlačíme priamo na hliníkovú dosku, ale na kvalitný papier, ktorý následne nalepíme na pevný podklad (kašírovanie = trvalé spojenie viacerých vrstiev) a potiahneme lesklou fóliou (laminovanie = potiahnutie plastovou fóliou). Fólia sa nestará iba o lesklý vzhľad, ale zaistí aj účinnú ochranu pred poškodením a nevhodnými poveternostnými podmienkami. Táto technológia je podstatne náročnejšia, ale vašim fotoobrazom dodá žiarivo lesklý povrch.

Výhody

 • Laminované hliníkové dosky sú odolnejšie voči UV žiareniu
 • Ich povrch je lesklý a vďaka fólii lepšie chránený proti povrchovému poškodeniu

Spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú spredu vidieť

Plastové alebo kovové, vyberáme ich podľa použitého materiálu a jeho váhy

Svoju obývačku skrášlite vlastným fotoobrazom iba v tom prípade, keď obraz bezpečne zavesíte. Ponúkame vám spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú z pohľadu spredu vidieť. Nemusíte si lámať hlavu nad tým, ktorý systém vybrať a či budete mať dostatočný počet kusov. Ideálne riešenie vymyslíme my a ponúkneme vám ho v nákupnom košíku. Musíme zohľadniť zvolený materiál, počet dielov a ich rozmer. Na vás je iba rozhodnutie, či si objednáte fotoobraz vrátane závesného systému alebo bez.

Disponibilný montážny materiál

 • Kovové skrutkovacie úchyty:
  Majú z jednej strany samolepiacu vrstvu pre nalepenie na obraz a z druhej kovovú platničku pre zavesenie na stenu. Súčasťou dodávky sú hmoždinky, skrutky a plastové podložky do steny. Návod k montáži je vždy priložený. Tento stabilný závesný systém Vám ponúkame pri väčších a ťažších fotoobrazoch.
   
 • Plastové nalepovacie úchyty:
  Majú z jednej strany samolepiacu vrstvu pre nalepenie na obraz a z druhej kovovú platničku pre zavesenie na stenu. Súčasťou dodávky sú hmoždinky, skrutky a plastové podložky do steny. Návod k montáži je vždy priložený. Tento stabilný závesný systém Vám ponúkame pri väčších a ťažších fotoobrazoch.
   
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.