Textilné fotodarčeky

  • Priestor pre krásne fotografie a vtipné výroky
  • Dlhá životnosť textilných fotodarčekov
  • Vhodné darčeky pre každú vekovú kategóriu
1. Kategória
2. Produkt

Tričko s potlačou, vankúš s fotografiou a ďalšie hity z textilu

Originálne kúsky na seba aj pre seba. Pre ženy aj mužov, pre malých aj veľkých, pre mladých aj starších. Potlač textilných materiálov je v posledných rokoch čoraz obľúbenejšia. Chcete nechať potlačiť tričko? Fotomotívy ani originálne nápisy nie sú problémom. Čím vtipnejšie, tým lepšie! Vtipne môžete pripraviť aj zásteru. Pre ňu aj pre neho. Máte nápad? Maznavý vankúšik s ešte maznavejším obrázkom vám navodí sladké sny. Už sníte? Radšej ešte chvíľu bdejte. Vyberte jednu vydarenú fotografiu a vdýchnite inak obyčajným produktom neobyčajné čaro. Originalita a kreativita nepozná hraníc!

Informácie o produkte

  • Originál mávnutím čarovného prútika
  • Najkrajšie nápady za nízke ceny
  • Dlhá životnosť aj pri praní v práčke
Tričko s potlačou
Tričko s potlačou

Prekvapte svojich blízkych originálnym tričkom. Tričko od HappyFoto s vlastnou potlačou je výnimočným darčekom za super ceny.

Vankúš
Vankúš

Obdarujte svoju milovanú originálnym darčekom! Vankúš od HappyFoto s vlastným motívom navodí sladké sny každému. Neváhajte objednajte!

Zástera
Zástera

Kuchynská zástera nemôže chýbať žiadnemu kuchárovi! Zástera od HappyFoto je skvelý doplnok do kuchyne aj originálny darček. Skúste to tiež!

Tienidlo
Tienidlo

Užite si cestu autom v pohodlí. Štipľavým slnečným lúčom je vďaka tienidlám od HappyFoto koniec. Vlastný motív Vám spríjemní cestu. Vyskúšajte sami!

Rohožka
Rohožka

Privítajte svojich hostí štýlovou rohožkou. Rohožka od HappyFoto prekvapí vlastným motívom. Praktický doplnok a skvelý darček. Kvalita zaručená!

Nákupná taška
Nákupná taška

Noste si na nákup svoju vlastnú tašku. Taška je vďaka vlastnej fotografii skvelým doplnkom aj krásnym darčekom. Objednajte ihneď!

Taška na notebook
Taška na notebook

Praktická taška na notebook. Taška od HappyFoto je vďaka vlastnej fotografii skvelým doplnkom aj krásnym darčekom. Objednajte ihneď!

Taška na rameno
Taška na rameno

Šikovná taška s vlastnou potlačou. Taška od HappyFoto je vďaka vlastnej fotografii skvelým doplnkom aj krásnym darčekom. Objednajte ihneď!

Keď obdržíte hotový magický hrnček, možno sa budete diviť, prečo je čierny a nie je na ňom nič vidieť. Magický hrnček je zvláštny svojim „magickým efektom“. Motív je vidieť iba po naliatí horúcej tekutiny. Nalejte do hrnčeka kávu alebo čaj a tešte sa zo svojej obľúbenej fotografie.

Pri pivnej tácke je možné upraviť iba jednu stranu. Môžete vložiť jednu fotografiu alebo viac fotografií a to vrátane textov.

 

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.