Vzhľadom k abnormálnemu množstvu objednávok a súčasnej situácii môže nastať predĺženie doby spracovania vašich objednávok. Ďakujeme za pochopenie!

Dodacie podmienky

Prehľad základných poplatkov & Výpočet doby spracovania

Prepravca

V súčasnej dobe doručujeme zásielky do váhy 2 kg ako listové zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty, zásielky nad váhu 2 kg ako balíky kuriérskou spoločnosťou GLS. Zásielky by mali byť na vami uvedenú dodaciu adresu doručené na druhý pracovný deň po dni podania. Pokiaľ chcete byť o doručení balíka informovaní, vyplňte v objednávke číslo na mobilný telefón. Pokiaľ chcete byť informovaní o listových zásielkach, je potrebné so Slovenskou poštou uzatvoriť zmluvu o oznámení doručenia zásielky. Zmluvu môžete uzatvoriť priamo na pošte, alebo online na webovej stránke Slovenskej pošty.

Poplatky

         Ceny

Balné vr. poštovného               

         5,95 €

Doba spracovania

  • Pri všetkých produktoch je doba spracovania uvedená v cenníku.
  • Dobu spracovania objednávok dvoch a viacerých rôznych produktov (napr. fotokniha a hrnček, kalendár a fotoplátno, prémiové foto vo formáte 9 x (cca) 13 cm a prémiové foto vo formáte 10 x (cca) 15 cm...) vypočítate tak, že vyberiete produkt s najdlhšou dobou spracovania a k tejto pripočítate 3 pracovné dni.

Upozorňujeme na to, že doba spracovania sa začína počítať od nasledujúceho pracovného dňa po dni prijatia objednávky.

 

Dodacia lehota

  • K vypočítanej dobe spracovania pripočítate 2 dni pre doručenie poštou.
  • Zásielky sú zasielané do 2 kg doporučenou listovou zásielkou, nad 2 kg balíkom.

Dôležité upozornenie

  • Vo výnimočných prípadoch (napr. revízia, údržba či oprava výrobných strojov vo fotolaboratóriu, prestoje spôsobené čakaním na náhradné diely, nadmerný nepredpokladaný objem objednávok v rámci rôznych akcií) môže nastať predĺženie uvedenej orientačnej doby spracovania. Výkony Slovenskej pošty, a.s. a spoločnosti GLS (doručenie zásielok) nie sme schopní ovplyvniť. Oneskorené dodanie zásielky neoprávňuje zákazníka k odmietnutiu jej prevzatia ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy.