Dodacie podmienky

Prehľad základných poplatkov & Výpočet doby spracovania

Prepravca

V súčasnej dobe doručujeme zásielky do váhy 2 kg ako listové zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty, zásielky nad váhu 2 kg ako balíky kuriérskou spoločnosťou GLS. Zásielky by mali byť na vami uvedenú dodaciu adresu doručené na druhý pracovný deň po dni podania. Pokiaľ chcete byť o doručení balíka informovaní, vyplňte v objednávke číslo na mobilný telefón. Pokiaľ chcete byť informovaní o listových zásielkach, je potrebné so Slovenskou poštou uzatvoriť zmluvu o oznámení doručenia zásielky. Zmluvu môžete uzatvoriť priamo na pošte, alebo online na webovej stránke Slovenskej pošty.

Poplatky

         Ceny

Balné vr. poštovného               

         5,95 €

Vianočná garancia

Čítajte pozorne špeciálne podmienky pre doručenie objednávok pred vianočnými sviatkami. Tieto sú nadradené dobám spracovania jednotlivých produktov. Odporúčame ich preto starostlivo sledovať, aby vám vianočné darčeky dorazili včas.

Už niekoľko týždňov ideme na plné obrátky. Máme naponáhlo. Skladové zásoby sú pred Vianocami niekoľkonásobne navýšené. Pokiaľ by vďaka veľkému dopytu došlo k ich vyčerpaniu a nebolo možné ich v tomto adventnom čase od dodávateľa včas naskladniť, budú dané produkty označené ako dočasne nedostupné. Pri akýchkoľvek nejasnostiach či otázkach kontaktujte našu službu zákazníkom.

Garancia na viacproduktové objednávky zaslané cez internet

Pri všetkých objednávkach odoslaných cez internet do pondelka 9. decembra 2019 - 23:59 hod. garantujeme ich odovzdanie pošte a GLS tak, aby doručenie prebehlo pred vianočnými sviatkami. Počty a kombinácie produktov v objednávke nie sú obmedzené. V prípade, že plánujete objednať viac produktov (tzv. viacproduktovú zmiešanú objednávku za jedno poštovné), majte tento termín na pamäti. Po tomto dátume garantujeme odoslanie už iba niektorých vybraných produktov v samostatných (tzv. jednoproduktových) objednávkach.


Garancia na jednoproduktové objednávky zaslané cez internet

Či odovzdáme vaše jednoproduktové* internetové objednávky pošte a GLS na doručenie tak, aby ich doručenie prebehlo pred vianočnými sviatkami, zistíte v detaile každého produktu. Nasledujúce symboly slúžia ako nápoveda.

  Ak nájdete v okamihu objednania pri svojom produkte symbol zeleného darčeka, vaši objednávku tohoto produktu stihneme vyrobiť a odovzdať pošte a GLS na doručenie najneskôr v stredu 18. decembra 2019.

  Ak nájdete v okamihu objednania pri svojom produkte symbol červeného prečiarknutého darčeka, vašu objednávku tohoto produktu môžeme stihnúť vyrobiť a odovzdať pošte a GLS na doručenie, ale tiež nemusíme.

Situácia sa môže zmeniť zo dňa na deň, z hodiny na hodinu. Na nič nečakajte. V okamihu objednania sa výhradne orientujte vyššie uvedenými symbolmi pri produktoch a nezlučujte produkty do jednej objednávky.

* Jednoproduktová objednávka = objednávka, ktorú tvorí iba jeden rovnaký produkt. Pri fotoknihách rovnaký formát so zhodným počtom strán, pri fotografiách rovnaký formát na zhodnom fotopapieri, pri fotoobrazoch rovnaký formát s rovnakou povrchovou úpravou a pod. Jednoducho povedané je to objednávka s jednou pozíciou v nákupnom košíku.

Doba spracovania

  • Pri všetkých produktoch je doba spracovania uvedená v cenníku.
  • Dobu spracovania objednávok dvoch a viacerých rôznych produktov (napr. fotokniha a hrnček, kalendár a fotoplátno ...) vypočítate tak, že vyberiete produkt s najdlhšou dobou spracovania a k tejto pripočítate 3 pracovné dni.

Upozorňujeme na to, že doba spracovania sa začína počítať od nasledujúceho pracovného dňa po dni prijatia objednávky.

 

Dodacia lehota

  • K vypočítanej dobe spracovania pripočítate 2 dni pre doručenie poštou.
  • Zásielky sú zasielané do 2 kg doporučenou listovou zásielkou, nad 2 kg balíkom.

Dôležité upozornenie

  • Vo výnimočných prípadoch (napr. revízia, údržba či oprava výrobných strojov vo fotolaboratóriu, prestoje spôsobené čakaním na náhradné diely, nadmerný nepredpokladaný objem objednávok v rámci rôznych akcií) môže nastať predĺženie uvedenej orientačnej doby spracovania. Výkony Slovenskej pošty, a.s. a spoločnosti GLS (doručenie zásielok) nie sme schopní ovplyvniť. Oneskorené dodanie zásielky neoprávňuje zákazníka k odmietnutiu jej prevzatia ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy.