⚠️ Vybrané prémiové textilné fotodarčeky môžete objednať už iba do 30. marca 2023 alebo do vypredania zásob. Viac TU »

Fotografie

Tradičné fotografie na značkovom fotopapieri

 • Osobné prežitky na dotyk
 • Prvotriedna kvalita vr. digitálneho vylepšenia
 • Vyvolanie fotiek tradičnou fotochemickou cestou
Prémiové foto od HappyFoto

Prémiové foto

Viac info

Digitálne fotografie v prémiovej kvalite najrýchlejšie cez internet

Prémiové zväčšeniny od HappyFoto

Prémiové zväčšeniny

Viac info

Zväčšeniny v profi kvalite s lesklým alebo matným povrchom

Fotokoláže prémium od HappyFoto

Fotokoláže prémium

Viac info

Fotografie na značkovom fotopapieri vo veľkom štýle za nízku cenu

Retro foto prémium od HappyFoto

Retro foto prémium

Viac info

Poriadna dávka nostalgie a spomienka na „okamih fotografie“

Eco foto od HappyFoto

Eco foto

Viac info

Fotografie 10 x cca 15 cm v štandardnej kvalite na lesklom fotopapieri

Foto na doklady od HappyFoto

Foto na doklady

Viac info

Foto na preukážky a doklady ocení každý študent, pracujúci aj cestujúci

Druhy fotopapiera

Všetky fotografie, ktoré objednáte v HappyFoto, vyvoláme na značkové fotopapiere Fuji. Značkové fotopapiere zaručujú neobvyklú odolnosť farieb, ich úžasnú reprodukciu, kontinuitu farebných tónov a stabilitu obrazu.

Prémiový fotopapier lesklý: Fuji Crystal Archive Supreme má zosilnený podklad a bol obohatený atraktívnou, zlatou potlačou na zadnej strane. Tento fotopapier sa vyznačuje luxusnou úpravou a skvelým vzhľadom. Je to skutočný poklad a výborný nápad na darček k narodeninám alebo pod stromček.

Prémiový fotopapier matný so štruktúrou plátna: Fuji Professional Crystal Archive urobí z vašich fotografií skutočné majstrovské diela. Vďaka matnému povrchu so štruktúrou plátna sa vyznačuje menej citlivým povrchom, odolným voči otlačkom prstov. Tento fotopapier s textúrou je ideálnou dekoráciou na stenu.

Štandardný fotopapier lesklý: Fuji Crystal Archive vysoko prekonáva všetky štandardy. Ide o kvalitný fotopapier, ktorý vždy urobí dojem a vychádza v ústrety všetkým potrebám fotografa. Či už ide o zachovanie okamihov z každodenného života, narodenín detí alebo iných výnimočných záberov.

Technológia vyvolania

Keď vezmete skutočnú fotografiu do ruky, pocítite niečo zvláštne. Kúsok nostalgie. V každej fotografií je ukrytá spomienka, ktorá rozpráva svoj príbeh, má jedinečné čaro a pre každého určitú hodnotu. V konečnom dôsledku je úplne jedno, či sa jedná o fotografiu nafotenú analógovým alebo digitálnym fotoaparátom, chytrým telefónom, tabletom. Dôležité je, aby ste fotografie vyvolávali. Sprostredkujú Vám ten zvláštny pocit, to šteklenie na brušku pri ich prezeraní.

Dobrou správou je, že HappyFoto vyvoláva iba skutočné fotografie. Ideál, klasik aj retro, všetky sú skutočné a vyvolané fotochemickou cestou na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Lesklé, s brilantnými a sýtymi farbami. Vždy, keď si budete svoje fotografie prezerať, prebudíte svoje spomienky. Fotografie sú skutočne zázračné!

Viac o vyvolaní fotografií

Možnosti spracovaní IDEÁL & KLASIK

Pred objednaním klasických fotografií odporúčame zoznámiť sa s možnosťami spracovaní, ktoré jasne špecifikujú, ako má byť záber prenesený na fotopapier. V rámci jednej objednávky môžete možnosti spracovania samozrejme ľubovoľne kombinovať. Na výber vám dáme pri produktoch Prémiové foto a Prémiové zväčšeniny. Prajeme šťastnú voľbu!

IDEÁL: Fotografie s fixnou šírkou a voľnou dĺžkou, ktoré môžu byť kratšie alebo môžu mať biele okraje. O tom rozhoduje pomer strán nadobudnutého záberu. Jedno je ale určite isté. Na výslednej fotografii je celý záber, ktorému nič nechýba.

KLASIK: Fotografie s fixnou šírkou aj fixnou dĺžkou. Presný formát v každej situácii. Presahujúce časti záberu musia byť odstrihnuté, inak by došlo k jeho deformácii. O tom, aká časť záberu má byť odstrihnutá, môžete rozhodnúť sami.

Viac informácií o možnostiach IDEÁL & KLASIK

Naše programy

Pomocou našich špičkových programov pre objednanie produktov z vlastných fotografií si splníte svoje sny o tom, ako by mala vaša fotokniha, fotoobraz alebo napríklad fotokalendár vyzerať. Programy ponúkame v offline verzii na nainštalovanie do počítača, ako aplikáciu do chytrého telefónu alebo webovú verziu, ktorú môžete spustiť vo svojom webovom prehliadači. Svoje projekty môžete bezplatne ukladať do HappyFoto cloudu a zdieľať ich medzi svojimi zariadeniami. Pri výbere vhodného programu bude podstatné to, či chcete stráviť nad svojim fotoproduktom viac času a ladiť dizajn do posledného detailu, alebo nechcete investovať veľa času a necháte zostavenie svojho produktu na našich chytrých technológiách. Nech už sa rozhodnete tak alebo onak, jedno je isté. Vaše spomienky uchované vo fotoproduktoch od HappyFoto sú nesmrteľné a budú vám navždy robiť radosť.

1

Vyberte program

Rozhodnite sa podľa svojich priorít pre správny program. Ten nainštalujte alebo spustite na webe.

2

Vyberte produkt

V programe alebo na webe vyberte produkt, ktorý chcete objednať.

3

Pripravte produkt

Pripravte produkt tak, ako chcete, aby vo finále vyzeral.

4

Objednajte

Hotový produkt nahrajte do nákupného košíka a objednajte.

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Správna voľba, keď to musí fičať. Ideálne pre tých z vás, ktorí chcete objednať fotoknihu, fotografie, fotokalendár, fotoobraz alebo fotodarček v priebehu pár sekúnd. HappyFoto smart moments je najmladším prírastkom do rodiny našich programov, ktorý vyniká jednoduchým ovládaním a chytrými plno automatizovanými krokmi s možnosťou individuálnych úprav. Akými? Automatickým výberom najlepších fotografií alebo ich zoskupením na najväčšie zážitky. Vyskúšajte, uvidíte! Viac o smart moments »

HappyFoto aplikácia HappyFoto aplikácia

Nezáleží na tom, či ste sa rozhodli objednať si fotografie, vytvoriť svoju vlastnú fotoknihu, fotokalendár, fotoplátno, hrnček alebo magnetky. Všetky fotoprodukty z našej ponuky na vás čakajú v HappyFoto aplikácii. Vyznačuje sa veľkým priestorom pre vašu kreativitu, množstvom dizajnových možností a profesionálnych funkcií, ktoré vám umožnia pripraviť produkt podľa svojich konkrétnych predstav. Splňte si svoje sny! Viac o aplikácii »

Fotografie od HappyFoto - spomienky na dotyk

Máte stovky, či dokonca tisícky fotografií vo svojom telefóne, tablete, počítači alebo jednoducho iba tak „niekde“? Sú tieto fotografie jediným zachytením najlepších okamihov uplynulých rokov? S nimi nie ste nikdy sami. Všetko je tu: svadobné fotografie, fotografie z dovolenky, fotografie detí, fotografie z osláv, cenné fotografie s rodinnou. Vaše spomienky sú niekde digitálne uložené a po nejakom čase ich môžete stratiť alebo na ne môžete zabudnúť. Zachyťte svoje fotospomienky – pomocou fotografií HappyFoto je to také jednoduché. Je fajn, že existujú všetky tie digitálne média, vďaka ktorým môžeme zdieľať zvláštne okamihy – ale ešte lepšie je držať tieto okamihy v ruke a mať možnosť ich ukázať. Objednajte si skutočné fotografie a priložte si ich ku svojim spomienkam. Uchovajte si svoje okamihy.

V nostalgickom retro štýle. Pomocou RETRO fotografií teraz môžete jednoducho personalizovať svoje fotografie. Vďaka fotografiám s pozadím, orámovaním a s niekoľko málo slovami budú vaše spomienky ešte originálnejšie a osobnejšie – a mimoriadne vzácne. Vyskúšajte retro foto – skutočne jedinečné spomienky, ktoré vyrobíte za pár sekúnd.

Súhrnný prehľad výhod

 • Kvalita na značkovom fotopapieri Fujicolor
 • Digitálne foto a zväčšeniny v prevedení ideál a klasik, fotokoláže a retro foto
 • Formáty od 9 x cca 13 až po 30 x 45 cm
 • Kdekoľvek a kedykoľvek - online, offline, na chytrom telefóne alebo tablete
 • Vytlačená fotografia má definitívnu podobu, ktorú už nikto nikdy nezmení
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.