HappyFoto najväčšia slovenská zásielková fotoslužba

Inovácia & tradícia od roku 2004

Predstavenie spoločnosti

Firma a pojem HappyFoto sa v Slovenskej republike objavuje už od roku 2004. Od tohto roku sa jedná o spoločnosť HAPPY FOTO Slovensko spol. s r.o., ktorá je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho fotolaboratória Happy-Foto GmbH (založené v roku 1978).

Finančný príspevok na ochranu klímy

Strednodobým cieľom HappyFoto je uhlíkovo neutrálna výroba. Čiastkový úspech sme zaznamenali už v roku 2022, od kedy sa môžeme chváliť 100% kompenzáciou uhlíkovej stopy, ktorá vzniká pri výrobe všetkých našich digitálne tlačených fotoproduktov. Meranie, vyhodnotenie a kompenzácia prebieha prostredníctvom ekologickej organizácie na ochranu klímy ClimatePartner. Certifikovaný projekt Plastic Bank, ktorý sme si pre kompenzáciu vybrali, sa zaoberá ochranou znečistenia svetových oceánov plastami.

Certifikácia - garancia kvality

V júli 2022 sme sa po viac ako mesačnom maratóne legislatívneho auditu a kontroly nákupných procesov stali hrdým certifikovaným obchodom Slovenskej asociácie pre elektronický obchod, ktorej hlavným cieľom je rozvoj a podpora elektronického obchodu na Slovensku. HappyFoto je prvou certifikovanou spoločnosťou vo svojom obore.

HappyFoto smart moments

Tému umelej inteligencie nebolo možné prehliadať a bolo nutné postaviť sa trendu čelom. Po mesiacoch tvrdej práce sa zrodila aplikácia HappyFoto smart moments, ktorá ako prvá z dielne HappyFoto využíva schopnosti umelej inteligencie. Prvá verzia aplikácie je položením základného kameňa novej rady programov na objednávanie produktov z fotiek novej generácie, reflektujúc na zmeny chovania zákazníkov, zrýchlený spôsob života a dynamického životného štýlu.

Výmena IT infraštruktúry

Radikálnou zmenou sme oslávili sviatok práce. Aby sme sa mohli naďalej vyvíjať, ponúkať zákazníkom prvotriedny servis a servírovať im vybrané lahôdky, bolo nutné vymeniť celú IT infraštruktúru firmy. Nešlo iba o výmenu programov pre zákazníkov (webové stránky, programy pre objednanie), ale aj interný software a hardware. Za najväčšiu hviezdu zrodenú z tejto výmeny považujeme novú HappyFoto aplikáciu pre objednávanie, ktorá funguje vo všetkých zariadeniach a systémoch.

Rok Kohúta v znamení novej generácie

Novou technológiou a novou osobnosťou sme oslávili 13. výročie firmy. Do vedenia materskej spoločnosti sa k majiteľovi B. Kittelovi pripája jeho dcéra Marlene a spoločne kráčajú v ústrety moderným zajtrajškom. Prvým spoločným krokom a oslavou tohoto dôležitého medzníka je spustenie nových webových stránok s najmodernejšími technológiami s veľkým množstvom vymožeností a výhod pre vás, našich zákazníkov.

10 rokov na trhu

V čase desiatych narodenín sa nám podarilo na Slovensku pokoriť hranicu 140 000 zákazníkov a 40 000 fanúšikov na Facebooku. Za tento super výkon sme vás, našich zákazníkov, odmenili jedinečnou testovacou akciou na fotoknihu. Táto bola taká úspešná, že nám po prvýkrát a pevne veríme, že aj naposledy, položila servery.

Vydarený logistický kúsok

Do tejto chvíle nevídané sa v HappyFoto stáva skutočnosťou. Podarilo sa nám vymyslieť a zrealizovať systém, kedy zákazníci obdržia všetky produkty svojej objednávky v jednom balíku. Vzhľadom k tomu, že rôzne kategórie výrobkov sa vyrábajú na rôznych miestach fotolaboratória, niektoré aj v iných lokalitách, dokonca aj štátoch, bol tento krok skutočnou technologickou bombou.

Zrodenie fotoknihy

V roku 2005 sme prišli na trh s novým fotoproduktom - fotoknihou. Jej popularita u zákazníkov raketovo rástla a behom niekoľkých rokov sa stala najobľúbenejším produktom. Postupne sme do ponuky zaviedli všetky možné jej varianty, ktoré sa od seba líšia rozmerom, materiálom, väzbou a doskami. Výsledným produktom je ale vždy krásna fotokniha, fotoalbum novej generácie.

Založenie spoločnosti

Majiteľ rakúskeho fotolaboratória B. Kittel sa rozhodol v roku 2004 založiť v Slovenskej republike vlastnú firmu, ktorá zahajuje 1. júna pod vedením konateľky M. Bílé Čížkové svoju činnosť. Od založenia má spoločnosť jasno vytýčené firemné hodnoty, ktorými sú ochrana životného prostredia a nekompromisne korektné jednanie so všetkými zákazníkmi aj úradmi.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.