⚠️ Vybrané prémiové textilné fotodarčeky môžete objednať už iba do 30. marca 2023 alebo do vypredania zásob. Viac TU »

Fotokalendáre

Praktický fotokalendár z vlastných fotografií

 • Originálna prezentácia vašich fotografií
 • Najobľúbenejší vianočný darček
 • Na zavesenie na stenu aj postavenie na stôl
Nástenné fotokalendáre od HappyFoto

Nástenné fotokalendáre

Viac info

Digitálne vytlačené s očkom pre zavesenie patria k našim najobľúbenejším

deLUXE Nástenné fotokalendáre od HappyFoto

deLUXE Nástenné fotokalendáre

Viac info

Vyvolané na fotopapieri v prémiovej kvalite patria k našim najkvalitnejším

Špeciálne fotokalendáre od HappyFoto

Špeciálne fotokalendáre

Viac info

Stolové fotokalendáre, Plánovací fotokalendár, Ročný plánovací fotokalendár

Druhy papiera fotokalendárov

Ešte ste sa nerozhodli pre konkrétny fotokalendár? Ak môže vaše rozhodnutie ovplyvniť kvalita a druh papiera, na ktorý kalendár vytlačíme, pozrite, z čoho môžete vyberať a aké sú medzi používanými papierami najväčšie rozdiely.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač: Najvyššia kvalita je pri fotokalendároch od HappyFoto štandardom. Medzi kalendáre z vlastných fotografií digitálne tlačených patria fotokalendáre nástenné, stolové a plánovacie. Na ich výrobu používame výlučne papier najlepšej kvality. Konieckoncov vaše obľúbené fotografie a šťastné prežitky majú čo najviac vyniknúť a tento priestor im kalendáre ponúkajú.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač zušľachtený lakovaním: Vysoko kvalitný papier pri nástenných fotokalendároch A4 na výšku a na šírku a A3 na výšku a na šírku, vám v prípade záujmu môžeme vylepšiť UV lakom. Jednotlivé potlačené listy celoplošne nalakujeme, čím docielime ich vysoký lesk.

Značkový fotopapier pre vyvolanie fotochemickou cestou: Na výrobu nástenných fotokalendárov označených deLUXE používame značkový fotopapier lesk (Fuji Crystal Archive HD Album) svetovej triedy. Ostrosť detailov, stálosť a brilantnosť farieb vyniknú na každom jednotlivom liste kalendára a sú typické práve pre fotokalendáre na fotopapieri.

Fotografický papier pre atramentovú tlač: Ročný plánovací fotokalendár je jeden jediný z našej ponuky, ktorý sa môže pýšiť tím, že je iný než všetky ostatné. Na jeho výrobu používame fotografický papier, ktorý nevyvoláme, ale potlačíme. Táto technológia je typická pre veľkoformátovú tlač.

Technológia vyvolania & tlače

Podľa toho, aký fotokalendár si vyberiete, použijeme správnu technológiu výroby tak, aby bol plný kvalitných farieb. Používame technológiu digitálnej tlače, vyvolanie na fotopapier alebo atramentovú tlač. Každý typ kalendára z fotografií si žiada svoje. Výsledok je ale vždy perfektný.

Digitálna tlač: Nástenné, stolové a plánovacie fotokalendáre tlačíme kvalitnou digitálnou tlačou suchými tonermi. Jednostranná tlač na kriedový papier sa vyznačuje výbornou kvalitou a rýchlym spracovaním. Pri nástenných fotokalendároch A4 na výšku a na šírku a A3 na výšku a na šírku, ponúkame lakovanie listov. Celoplošné lakovanie listov je krok, ktorý nasleduje ihneď po ich vytlačení s použitím špeciálnej samostatnej linky.

Vyvolanie na fotopapier: Jednotlivé listy deLUXE Fotokalendára sú vyvolané na fotopapieri. Vyvolanie prebieha klasickým fotochemickým procesom a vďaka vynikajúcej sýtosti farieb, ostrosti a jasu sa teší veľkej obľube.

Atramentová tlač: Ročný plánovací fotokalendár tlačíme technológiou veľkoformátovej atramentovej tlače. Princíp tzv. inkjet tlače je v prenášaní kvapiek atramentu na papier.

Viac o technológii vyvolania & tlači

Naše programy

Pomocou našich špičkových programov pre objednanie produktov z vlastných fotografií si splníte svoje sny o tom, ako by mala vaša fotokniha, fotoobraz alebo napríklad fotokalendár vyzerať. Programy ponúkame v offline verzii na nainštalovanie do počítača, ako aplikáciu do chytrého telefónu alebo webovú verziu, ktorú môžete spustiť vo svojom webovom prehliadači. Svoje projekty môžete bezplatne ukladať do HappyFoto cloudu a zdieľať ich medzi svojimi zariadeniami. Pri výbere vhodného programu bude podstatné to, či chcete stráviť nad svojim fotoproduktom viac času a ladiť dizajn do posledného detailu, alebo nechcete investovať veľa času a necháte zostavenie svojho produktu na našich chytrých technológiách. Nech už sa rozhodnete tak alebo onak, jedno je isté. Vaše spomienky uchované vo fotoproduktoch od HappyFoto sú nesmrteľné a budú vám navždy robiť radosť.

1

Vyberte program

Rozhodnite sa podľa svojich priorít pre správny program. Ten nainštalujte alebo spustite na webe.

2

Vyberte produkt

V programe alebo na webe vyberte produkt, ktorý chcete objednať.

3

Pripravte produkt

Pripravte produkt tak, ako chcete, aby vo finále vyzeral.

4

Objednajte

Hotový produkt nahrajte do nákupného košíka a objednajte.

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Správna voľba, keď to musí fičať. Ideálne pre tých z vás, ktorí chcete objednať fotoknihu, fotografie, fotokalendár, fotoobraz alebo fotodarček v priebehu pár sekúnd. HappyFoto smart moments je najmladším prírastkom do rodiny našich programov, ktorý vyniká jednoduchým ovládaním a chytrými plno automatizovanými krokmi s možnosťou individuálnych úprav. Akými? Automatickým výberom najlepších fotografií alebo ich zoskupením na najväčšie zážitky. Vyskúšajte, uvidíte! Viac o smart moments »

HappyFoto aplikácia HappyFoto aplikácia

Nezáleží na tom, či ste sa rozhodli objednať si fotografie, vytvoriť svoju vlastnú fotoknihu, fotokalendár, fotoplátno, hrnček alebo magnetky. Všetky fotoprodukty z našej ponuky na vás čakajú v HappyFoto aplikácii. Vyznačuje sa veľkým priestorom pre vašu kreativitu, množstvom dizajnových možností a profesionálnych funkcií, ktoré vám umožnia pripraviť produkt podľa svojich konkrétnych predstav. Splňte si svoje sny! Viac o aplikácii »

Fotokalendáre od HappyFoto - radosť 365 dní v roku

Jedným z najkrajších darčekov vôbec je fotokalendár s osobnými fotografiami. Nezávisle na tom, či je fotokalendár určený pre vás alebo ako prekvapenie pre druhých, je vhodný pre každú príležitosť, pretože kalendár nás sprevádza celým rokom a počas dňa sa na neho veľakrát pozriete.

Pri vytváraní fotokalendára môžete využiť rôzne predlohy s rôznymi pozadiami a efektami. Svoje fotokalendáre môžete doplniť o individuálne texty. Kalendárium môžete zvoliť v rôznych farbách.

Ak budete chcieť niekomu urobiť radosť a chcete si vyrobiť fotokalendár sami, ste na správnej ceste. Zachytíte šťastné okamihy a zároveň darujete to najcennejšie, čo máte – svoj čas.

Súhrnný prehľad výhod

 • Rôzne typy fotokalendárov
 • Digitálna tlač na kvalitný papier - v prípade zájmu s následným lakovaním, vyvolanie fotochemickou cestou na značkový fotopapier, atramentová tlač na fotografický papier
 • Najobľúbenejší vianočný darček, ktorý nezovšednie
 • Špičková výroba s použitím najnovších technológií
 • Mimoriadna príležitosť udržať spomienky uplynulého roka živé
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.