Fotokniha

Krásne fotoknihy z vašich vlastných fotografií

 • Vysoká kvalita za nízke ceny
 • Jednoduchá tvorba a objednanie online
 • Výroba šetrná k životnému prostrediu
Fotoknihy od HappyFoto

Fotoknihy

Viac info

Digitálne vytlačené na značkovom papieri a vlepené do dosiek patria k našim najobľúbenejším

 • Až do 300 strán | Do 240 strán pridávanie strán po 2
 • Vybrané formáty s možnosťou lakovania strán
deLUXE Fotoknihy od HappyFoto

deLUXE Fotoknihy

Viac info

Vyvolané na fotopapieri v prémiovej kvalite s plochou väzbou patria k našim najkvalitnejším

 • Až do 120 strán | Pridávanie strán po 2
 • Vybrané formáty na lesklom alebo matnom fotopapieri
Fotozošity od HappyFoto

Fotozošity

Viac info

Digitálne vytlačené na značkovom papieri a zošité spinkami patria k našim najlacnejším

 • Až do 30 strán | Formát časopisu
 • Cenovo najvýhodnejšie fotoknihy

Druhy väzieb pri fotoknihách

Ponúkame vám tri rôzne väzby fotokníh. Rozlišujeme medzi lepenou väzbou, plochou lepenou väzbou a zošívanou väzbou.

Lepená väzba: Fotoknihy s lepenou väzbou majú blok vnútorných listov vlepený do dosiek, do chrbta knihy.

Plochá lepená väzba: DeLUXE Fotoknihy sa pýšia plochou lepenou väzbou (tzv. layflat). Prechod strán je po otvorení fotoknihy súvislý a absolútne plochý.

Zošívaná väzba: Pri fotozošitoch sú strany zošité v prehybe 2 spinkami, čo vyzerá ako väzba časopisu.

Viac o väzbách pri fotoknihách

Druhy dosiek pri fotoknihách

Fotoknihy aj deLUXE Fotoknihy môžu mať pevné alebo mäkké dosky. Fotozošity majú dosky mäkké.

Pevné dosky: Pevné dosky tvoria fóliovaný pevný kartón s možnosťou individuálnej úpravy vlastnými fotografiami a textami. Fotoknihy pevné môžu mať až 300 strán a deLUXE Fotoknihy pevné na fotopapieri až 120 strán.

Fotoknihy pevné   deLUXE Fotoknihy pevné

Mäkké dosky: Individuálne upraviteľné mäkké dosky sú vyrobené z fóliovaného pevného papiera. Fotoknihy mäkké môžu mať 132 strán. Dosky deLUXE Fotokníh mäkkých na fotopapieri sú taktiež zo značkového fotopapiera. Tento druh fotokníh je možné objednať do 100 strán.

Fotoknihy mäkké   deLUXE Fotoknihy mäkké

Povrchová úprava dosiek fotokníh: V aplikácii HappyFoto smart moments máme možnosť pri vybraných fotoknihách zvoliť možnosť "S 3D povrchovou úpravou". Text na predných doskách fotoknihy upravíme špeciálnym reliéfnym lakovaním. Vďaka naneseniu parciálneho laku vytvoríme špeciálny 3D EFEKT a tým dosiahneme unikátny kontrast medzi lesklým vystúpeným nadpisom a matnou plochou dosiek.

Viac o povrchovej úprave dosiek fotokníh

Formáty pri fotoknihách

V rozsiahlej ponuke HappyFotokníh nájdete desať rôznych veľkostí. Najmenšia má rozmer cca 10 x 10 cm a najväčšia je o málo väčšia ako formát A3 (veľká štvrtina).

Fotoknihy pevné: Pri fotoknihách s pevnými doskami vyberajte zo šiestich rôznych formátov. Niektoré z nich sú spoločné pre fotoknihy s lepenou väzbou aj pre fotoknihy s plochou lepenou väzbou (tzv. layflat).

Fotoknihy pevné   deLUXE Fotoknihy pevné

Fotoknihy mäkké: Pri fotoknihách mäkkých nájdete v každej kategórii špecifické formáty. Pri digitálne tlačených vyberajte z troch formátov, pri vyvolaných na fotopapieri zo štyroch skôr menších.

Fotoknihy mäkké   deLUXE Fotoknihy mäkké

Druhy papiera pri fotoknihách

Všetky fotoknihy od HappyFoto sa vyznačujú vysokou kvalitou papiera. V použitom papieri je samozrejme rozdiel. Všetky sa ale radia medzi špičky vo svojej kategórii.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač: Vysoko kvalitný papier používame pri stránkach fotokníh, ktoré sú tlačené digitálne. Strany potlačíme obojstranne a sú teda vhodné pre fotoknihy s veľkým počtom strán.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač zušľachtený lakovaním: Vysoko kvalitný papier fotokníh pevných, cca A4 na výšku a na šírku, vám v prípade zájmu môžeme doplniť UV lakom. Obojstranne potlačené vnútorné stránky celoplošne nalakujeme, čím docielime ich vysoký lesk.

Značkový fotopapier pre vyvolanie fotochemickou cestou: Na zhotovenie všetkých deLUXE Fotokníh používame výhradne značkové fotopapieri (Fuji Crystal Archive). Niektoré fotoknihy vyrábame s povrchom prémium lesk (Fuji Crystal Archive HD Album), niektoré s povrchom prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE), vybrané formáty dokonca na lesklom aj matnom fotopapieri. Strany sa vyvolajú jednotlivo a následne sa zlepia zadnou stranou k sebe. To im dodáva ich vyššiu gramáž, pevnejšie spojenie strán a absolútne plochú dvojstranu po otvorení.

Viac o papiere pri fotoknihách

Technológia vyvolania & tlače

V závislosti na tom, pre akú fotoknihu sa rozhodnete, vyberieme ajvhodnejšiu technológiu výroby. Fotoknihy buď digitálne vytlačíme, alebo vyvoláme na fotopapier. Nech už sa rozhodnete tak či onak, môžete si byť istí, že vašu fotoknihu dodáme v najvyššej možnej kvalite.

Digitálna tlač: Fotoknihy a fotozošity digitálne vytlačené sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a vysokým rozlíšením tlače. Najväčšou výhodou je obojstranná tlač a rýchle spracovanie objednávky. Pri fotoknihách pevných, cca A4 na výšku a na šírku, ponúkame lakovanie strán. Celoplošné lakovanie strán je krokom nasledujúcim hneď po ich vytlačení a používa sa na to špeciálna samostatná linka.

Vyvolanie fotochemickou cestou: deLUXE Fotoknihy na fotopapieri vyvolané tradičnou fotochemickou cestou sa vyznačujú vynikajúcou sýtosťou a intenzitou farieb, výbornou ostrosťou a hĺbkou záberu. Strany fotoknihy vyvolané na fotopapieri sú neprekonateľné.

Viac o technológii vyvolania & tlači

Fotoknihy od HappyFoto - uchovajte si svoje chvíle šťastia

Žijeme vo svete, kde čas rýchlo plynie a tak spomienky na pekné chvíle a zážitky patria k tomu najcennejšiemu, čo máme. Fotoknihy HappyFoto vám pomôžu uchovať si spomienky a príbehy pre ďalšie generácie, nech už to budú svadby, okamihy s deťmi, dovolenky, cestovanie alebo najdôležitejšie udalosti daného roka. Každá fotokniha obsahuje individuálne fotografie podľa vášho výberu.

Vyberte si z bohatej ponuky formátov, typov a veľkostí fotokníh. Môžete sa rozhodnúť pre tvrdú alebo mäkkú väzbu, digitálnu tlač alebo vynikajúcu kvalitu skutočných fotografií. Ponúkame tiež cenovo výhodný fotozošit. V HappyFoto si určite vyberiete vhodnú fotoknihu pre každú príležitosť.

Fotografujete pomocou chytrého telefónu? Nestrácajte čas a fotoknihu si objednajte hneď pomocou mobilnej aplikácie HappyFoto. To je v súčasnej dobe najrýchlejšia a najkratšia cesta ku skutočnej knihe z vlastných fotografií.

Súhrnný prehľad výhod

 • Najmodernejšie výrobné linky garantujú najlepšiu kvalitu spracovania
 • Digitálna tlač na kvalitný papier (170 g/m2) - v prípade zájmu s následným lakovaním, vyvolanie fotochemickou cestou na lesklý alebo matný značkový fotopapier (Fujicolor Crystal Archive)
 • Najobľúbenejší nestarnúci produkt už veľa rokov
 • Tematické predlohy aj individuálna tvorba
 • Kdekoľvek a kedykoľvek - offline, online, na chytrom telefóne
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.