Prehliadka fotolaboratória HappyFoto

Exkurzia na miesta, ktoré nie sú bežne verejnosti prístupné

Miesto, kde sa zrodia vaše fotoprodukty a vládne vyspelá technológia a prvotriedna morálka

Fotografie sú osobným majetkom, spomienkou na krásne okamihy či pamiatkou výnimočných situácií. Z tohoto dôvodu máte samozrejme právo dožadovať sa najvyššej miery perfekcionizmu pri spracovaní vašej zákazky. Sprevádzajte nás na malej exkurzii po laboratóriu HappyFoto. Necháme vás nazrieť pod pokrievku. Uvidíte, ako to vyzerá, keď sa vyspelá technológia stretne s mimoriadnou starostlivosťou.

Náš tím

Dobre fungujúca spoločnosť nepotrebuje len rozsiahle priestory, moderné stroje, vedomosti a znalosti. Potrebuje predovšetkým harmonický a zohraný tím ľudí. V HappyFoto vzišla väčšina riadiacich pracovníkov z vlastných radov. Väčšina z nich vo firme začínala ako učni a dnes sú z nich osobnosti, ktoré tvrdo presadzujú ciele a filozofiu spoločnosti. Vlastní technici, mechanici a elektrikári dohliadajú na celý výrobný systém a v prípade poruchy si vždy vedia poradiť.

Služba zákazníkom

Pokiaľ počas dní najväčšej špičky je z laboratória vyexpedovaných až 16.000 zásielok, poskytuje to približnú predstavu o veľkom množstve objednávok, ktoré v HappyFoto spracujeme. Celkom prirodzené je, že tam, kde pracujú ľudia, sa určite vyskytnú aj chyby. Z tohoto dôvodu zriadilo HappyFoto oddelenie Služby zákazníkom, kde sú priateľské a pozorné dámy vždy ochotné vypočuť vaše želania. Vítaní ste aj z podnetmi. Vyskúšame všetko, čo je k prospechu zákazníkov a ak je to možné, zavedieme to do praxe. Nie je žiadnym tajomstvom, že žijeme z našich zákazníkov. Spätná väzba je dôležitou pomocou v úsilí o neustále zlepšovanie našej práce.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.