Fotoblahoželania

Kreatívny pozdrav pre každú príležitosť

  • Prvotriedna kvalita spracovania a tlače
  • Vlastné motívy s vlastným textom
  • Osobné priania s mnohonásobným využitím
Fotoprianie od HappyFoto

Fotopriania

Viac info

Prianie v štýle pohľadnice na fotopapieri v prémiovej kvalite a obálkou zadarmo

Pohľadnice od HappyFoto

Pohľadnice

Viac info

Skutočná pohľadnica s vlastnou fotografiou a miestom pre pozdrav, známku a adresu

Blahoželanie od HappyFoto

Blahoželania

Viac info

(Ne)tradičné otváracie blahoželanie v rôznych formátoch a obálkou zadarmo

Druhy papiera pri fotoblahoželaniach

HappyFoto ponúka originálne fotoprianie, pohľadnice a blahoželanie pre každú príležitosť. Podľa druhu fotoblahoželaní sa pri výrobe použije zodpovedajúci papier.

Značkový fotopapier pre vyvolanie fotochemickou cestou: Vaše osobné fotoprianie vyvoláme na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive s vysokým leskom. Na skutočný fotopapier, ako ho poznáte z fotografií. So všetkým tak, ako má byť.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač: Pohľadnice a otváracie blahoželanie vytlačíme na vysoko kvalitný papier s gramážou (300 g/m2). Papier s takouto vysokou gramážou používame skutočne iba pri pohľadniciach a blahoželaniach. Je ideálny, veľmi pevný a kvalitný.

Fotopriania aj blahoželania dodávame vrátane obálok v zodpovedajúcom počte kusov a v tej najlepšej kvalite.

Povrchová úprava pohľadníc a blahoželaní: V aplikácii HappyFoto smart moments môžete svoje pohľadnice a blahoželania ozvláštniť 3D povrchovou úpravou. Ide o reliéfne lakovanie, kedy na vami zadané texty nanesieme vrstvu špeciálneho laku. Dokážeme to na všetkých predných stranách, pri blahoželaní dokonca aj na tej zadnej. Výsledkom je zvýraznenie textu, čím dosiahneme atraktívny a luxusný 3D vzhľad vašich pohľadníc a blahoželaní.

Viac o povrchovej úprave pohľadníc a blahoželaní

Technológia vyvolania & tlače

Technológia výroby pri fotoblahoželaniach je priamo závislá na výbere konkrétneho produktu. Fotopriania vyvolávame na fotopapier, pohľadnice a blahoželania digitálne tlačíme. Zvážte, čomu dáte prednosť a nech už sa rozhodnete akokoľvek, od HappyFoto môžete rátať s perfektným výsledkom.

Digitálna tlač: Pohľadnice a blahoželania sa môžu pýšiť vysokou kvalitou digitálnej tlače na kriedový papier. Vysoké rozlíšenie tlače je garanciou najlepšej kvality. Výhodou je rýchle spracovanie.

Vyvolanie na fotopapier: Žiarivé farby fotoprianí má na svedomí ich vyvolanie fotochemickou cestou na fotopapier. Skutočná fotografia vydrží totiž stovky rokov a zatiaľ ju nič neprekonalo.

Viac o technológii vyvolania & tlači

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Pomocou nášho špičkového programu pre objednanie produktov z vlastných fotografií si splníte sny o tom, ako by mala vaša fotokniha, fotoobraz alebo napríklad fotokalendár vyzerať. Program ponúkame v offline verzii na nainštalovanie do počítača, ako aplikáciu do chytrého telefónu alebo webovú verziu, ktorú môžete spustiť vo svojom webovom prehliadači. Svoje projekty môžete bezplatne ukladať do HappyFoto cloudu a zdieľať ich medzi svojimi zariadeniami. HappyFoto smart moments vyniká jednoduchým ovládaním a chytrými plno automatizovanými krokmi s možnosťou individuálnych úprav. Akými? Automatickým výberom najlepších fotografií alebo ich zoskupením do najväčších zážitkov. Vyskúšajte! Vaše spomienky uchované vo fotoproduktoch od HappyFoto sú nesmrteľné a budú vám robiť radosť naveky. Viac o smart moments »

1

Stiahnite program

Nainštalujte program do svojho počítača alebo chytrého telefónu.

2

Vyberte produkt

Vyberte produkt, po ktorom túžite a bude vám robiť radosť.

3

Zvoľte svoju cestu

Vyberte si, či svoj fotodarček pripravíte pomocou chytrých technológií, po svojom alebo pomocou predlôh.

4

Objednajte

Hotový produkt nahrajte do nákupného košíka a objednajte.

Fotopohľadnice od HappyFoto – to najosobnejšie, čo môžete darovať!

Asi to poznáte. Chcete sa niekomu poďakovať za darček alebo priateľskú službu a napadnú vás iba peniaze alebo lístok s poďakovaním. Ale chýba tomu niečo osobnejšie a pritom originálne. Presne pre tieto prípady a rad ďalších situácií sú tu naše pohľadnice od HappyFoto. Pomocou vybranej fotografie premeníte peniaze, blahoželania a pohľadnice na jedinečné a osobné fotopozdravy. Pomocou našich programov je to jednoduché a rýchle. Môžete využiť veľa designových predlôh a možností od textov až po rôzne pozadia a efekty.

Nezáleží na tom, či sa jedná o Vianoce, príchod nového roka, svadbu alebo narodenie dieťatka. Nezáleží ani na tom, či budete chcieť niekomu poďakovať, niekoho pozvať alebo niekomu povedať, že ho milujete. Ak si prianie vyrobíte sami, bude každá udalosť oveľa osobnejšia. Praktickým a pekným detailom je pevná obálka, ktorú obdržíte ku každému fotoprianiu aj blahoželaniu zadarmo.

Súhrnný prehľad výhod

  • Osobný pozdrav a prianie formou fotopriania, pohľadnice alebo skladacieho blahoželania
  • Rôzne veľkosti, orientácie a prevedenia
  • Vyvolanie fotochemickou cestou na značkový fotopapier (Fujicolor Crystal Archive), digitálna tlač na kvalitný papier (300 g/m2)
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.