⚠️ Vybrané prémiové textilné fotodarčeky môžete objednať už iba do 30. marca 2023 alebo do vypredania zásob. Viac TU »

Fotoblahoželania

Kreatívny pozdrav pre každú príležitosť

  • Prvotriedna kvalita spracovania a tlače
  • Vlastné motívy s vlastným textom
  • Osobné priania s mnohonásobným využitím
Fotoprianie od HappyFoto

Fotoprianie

Viac info

Prianie v štýle pohľadnice na fotopapieri v prémiovej kvalite a obálkou zadarmo

Pohľadnice od HappyFoto

Pohľadnice

Viac info

Skutočná pohľadnica s vlastnou fotografiou a miestom pre pozdrav, známku a adresu

Blahoželanie od HappyFoto

Blahoželanie

Viac info

(Ne)tradičné otváracie blahoželanie v rôznych formátoch a obálkou zadarmo

Druhy papiera pri fotoblahoželaniach

HappyFoto ponúka originálne fotoprianie, pohľadnice a blahoželanie pre každú príležitosť. Podľa druhu fotoblahoželaní sa pri výrobe použije zodpovedajúci papier.

Značkový fotopapier pre vyvolanie fotochemickou cestou: Vaše osobné fotoprianie vyvoláme na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive s vysokým leskom. Na skutočný fotopapier, ako ho poznáte z fotografií. So všetkým tak, ako má byť.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač: Pohľadnice a otváracie blahoželanie vytlačíme na vysoko kvalitný papier s gramážou (300 g/m2). Papier s takouto vysokou gramážou používame skutočne iba pri pohľadniciach a blahoželaniach. Je ideálny, veľmi pevný a kvalitný.

Fotopriania aj blahoželania dodávame vrátane obálok v zodpovedajúcom počte kusov a v tej najlepšej kvalite.

Technológia vyvolania & tlače

Technológia výroby pri fotoblahoželaniach je priamo závislá na výbere konkrétneho produktu. Fotopriania vyvolávame na fotopapier, pohľadnice a blahoželania digitálne tlačíme. Zvážte, čomu dáte prednosť a nech už sa rozhodnete akokoľvek, od HappyFoto môžete rátať s perfektným výsledkom.

Digitálna tlač: Pohľadnice a blahoželania sa môžu pýšiť vysokou kvalitou digitálnej tlače na kriedový papier. Vysoké rozlíšenie tlače je garanciou najlepšej kvality. Výhodou je rýchle spracovanie.

Vyvolanie na fotopapier: Žiarivé farby fotoprianí má na svedomí ich vyvolanie fotochemickou cestou na fotopapier. Skutočná fotografia vydrží totiž stovky rokov a zatiaľ ju nič neprekonalo.

Viac o technológii vyvolania & tlači

Naše programy

Pomocou našich špičkových programov pre objednanie produktov z vlastných fotografií si splníte svoje sny o tom, ako by mala vaša fotokniha, fotoobraz alebo napríklad fotokalendár vyzerať. Programy ponúkame v offline verzii na nainštalovanie do počítača, ako aplikáciu do chytrého telefónu alebo webovú verziu, ktorú môžete spustiť vo svojom webovom prehliadači. Svoje projekty môžete bezplatne ukladať do HappyFoto cloudu a zdieľať ich medzi svojimi zariadeniami. Pri výbere vhodného programu bude podstatné to, či chcete stráviť nad svojim fotoproduktom viac času a ladiť dizajn do posledného detailu, alebo nechcete investovať veľa času a necháte zostavenie svojho produktu na našich chytrých technológiách. Nech už sa rozhodnete tak alebo onak, jedno je isté. Vaše spomienky uchované vo fotoproduktoch od HappyFoto sú nesmrteľné a budú vám navždy robiť radosť.

1

Vyberte program

Rozhodnite sa podľa svojich priorít pre správny program. Ten nainštalujte alebo spustite na webe.

2

Vyberte produkt

V programe alebo na webe vyberte produkt, ktorý chcete objednať.

3

Pripravte produkt

Pripravte produkt tak, ako chcete, aby vo finále vyzeral.

4

Objednajte

Hotový produkt nahrajte do nákupného košíka a objednajte.

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Správna voľba, keď to musí fičať. Ideálne pre tých z vás, ktorí chcete objednať fotoknihu, fotografie, fotokalendár, fotoobraz alebo fotodarček v priebehu pár sekúnd. HappyFoto smart moments je najmladším prírastkom do rodiny našich programov, ktorý vyniká jednoduchým ovládaním a chytrými plno automatizovanými krokmi s možnosťou individuálnych úprav. Akými? Automatickým výberom najlepších fotografií alebo ich zoskupením na najväčšie zážitky. Vyskúšajte, uvidíte! Viac o smart moments »

HappyFoto aplikácia HappyFoto aplikácia

Nezáleží na tom, či ste sa rozhodli objednať si fotografie, vytvoriť svoju vlastnú fotoknihu, fotokalendár, fotoplátno, hrnček alebo magnetky. Všetky fotoprodukty z našej ponuky na vás čakajú v HappyFoto aplikácii. Vyznačuje sa veľkým priestorom pre vašu kreativitu, množstvom dizajnových možností a profesionálnych funkcií, ktoré vám umožnia pripraviť produkt podľa svojich konkrétnych predstav. Splňte si svoje sny! Viac o aplikácii »

Fotopohľadnice od HappyFoto – to najosobnejšie, čo môžete darovať!

Asi to poznáte. Chcete sa niekomu poďakovať za darček alebo priateľskú službu a napadnú vás iba peniaze alebo lístok s poďakovaním. Ale chýba tomu niečo osobnejšie a pritom originálne. Presne pre tieto prípady a rad ďalších situácií sú tu naše pohľadnice od HappyFoto. Pomocou vybranej fotografie premeníte peniaze, blahoželania a pohľadnice na jedinečné a osobné fotopozdravy. Pomocou našich programov je to jednoduché a rýchle. Môžete využiť veľa designových predlôh a možností od textov až po rôzne pozadia a efekty.

Nezáleží na tom, či sa jedná o Vianoce, príchod nového roka, svadbu alebo narodenie dieťatka. Nezáleží ani na tom, či budete chcieť niekomu poďakovať, niekoho pozvať alebo niekomu povedať, že ho milujete. Ak si prianie vyrobíte sami, bude každá udalosť oveľa osobnejšia. Praktickým a pekným detailom je pevná obálka, ktorú obdržíte ku každému fotoprianiu aj blahoželaniu zadarmo.

Súhrnný prehľad výhod

  • Osobný pozdrav a prianie formou fotopriania, pohľadnice alebo skladacieho blahoželania
  • Rôzne veľkosti, orientácie a prevedenia
  • Vyvolanie fotochemickou cestou na značkový fotopapier (Fujicolor Crystal Archive), digitálna tlač na kvalitný papier (300 g/m2)
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.