Fotodarčeky plné dobrých nápadov

  • Stálosť farieb na rôznych materiáloch
  • Kreatívne nápady na darčeky pre každú príležitosť
  • Nevšedný spôsob ako zaujať
1. Kategória
2. Produkt

Praktické prívesky na kľúče či podložka pod myš s fotografiou, fotorámik a oveľa viac

Hodí sa komukoľvek, kedykoľvek a kamkoľvek. Originálne darčeky z fotografií milo prekvapia, urobia radosť a sú vhodné na každú príležitosť. Čo tak hodiny s fotkou alebo praktická plechová dóza s vlastným motívom pre babku? Dedkom sa bude hodiť fotografiou označený prívesok na kľúče (keby náhodou). Naberte inšpiráciu a verte, že s výsledkom budete na 100 % spokojní. Na väčšinu praktických fotodarčekov stačí jedna alebo dve fotografie. Miera radosti a originality je priamo úmerná výberu fotografie. Čím vtipnejšia, tým viac pobaví. Praktické darčeky z fotografií sa vyznačujú výbornou farebnosťou, odolnosťou farieb a najlepšími materiálmi. Radosť pozerať!

Informácie o produkte

  • Vhodné na doma aj na cesty
  • Dlhá životnosť aj pri častom používaní
  • Na väčšinu praktických fotodarčekov postačí jedna fotografia
Prívesok na kľúče
Prívesok na kľúče

Noste svojich blízkych stále pri sebe! Obľúbená fotografia v prívesku na kľúče je praktickým doplnkom aj originálnym darčekom. ► Presvedčite sa sami!

Fotorámik
Fotorámik

Pripomeňte si mimoriadne chvíle. Fotorámik od HappyFoto na zavesenie aj postavenie urobí radosť obľúbenou fotografiou. Darček za skvelé ceny jedine od nás!

Nástenné hodiny
Nástenné hodiny

Naháňa Vás čas? Hodiny od HappyFoto nie sú za trest! Vlastný motív Vám zlepší deň a hodiny pre Vás prestanú byť strašiakom. Objednajte ešte dnes!

Podložka pod myš
Podložka pod myš

Prekvapte počítačových mágov praktickým darčekom! Podložka pod myš s vlastnou fotografiou poteší každého. Zachyťte jedinečné chvíle s HappyFoto!

Pokladnička
Pokladnička

Šetrite na spoločné zážitky. Pokladnička od HappyFoto je správnou motiváciou. Vlastný obrázok Vám so šetrením pomôže. Kto šetrí, má za tri! Už objednávate?

Keď obdržíte hotový magický hrnček, možno sa budete diviť, prečo je čierny a nie je na ňom nič vidieť. Magický hrnček je zvláštny svojim „magickým efektom“. Motív je vidieť iba po naliatí horúcej tekutiny. Nalejte do hrnčeka kávu alebo čaj a tešte sa zo svojej obľúbenej fotografie.

Pri pivnej tácke je možné upraviť iba jednu stranu. Môžete vložiť jednu fotografiu alebo viac fotografií a to vrátane textov.

 

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.