Fotodarčeky plné dobrých nápadov

  • Stálosť farieb na rôznych materiáloch
  • Kreatívne nápady na darčeky pre každú príležitosť
  • Nevšedný spôsob ako zaujať
1. Kategória
2. Produkt

Praktické prívesky na kľúče či podložka pod myš s fotografiou, fotorámik a oveľa viac

Hodí sa komukoľvek, kedykoľvek a kamkoľvek. Originálne darčeky z fotografií milo prekvapia, urobia radosť a sú vhodné na každú príležitosť. Dobrých nápadov plných emócií nie je nikdy dosť. Čo tak box na desiatu namiesto podpisu s fotografiou pre svojho školáka? Hodiny s fotografiou alebo drevený podnos na jedlo s vlastným motívom pre mamu? Otcovia určite ocenia originálne pivné tácky s fotografiou. Babky nepohŕdnu fotorámikom ani vlastnou etiketou na fľašu či na pohár na zaváranie. Dedkom sa bude hodiť fotografiou označený prívesok na kľúče (keby náhodou). Naberte inšpiráciu a určito budete s výsledkom spokojní. Na väčšinu praktických fotodarčekov postačí jedna fotografia. Či použijete práve jednu alebo viac fotografií je iba na vás. Na mieru radosti a originality to nemá žiadny vplyv. Praktické darčeky z fotografií sa vyznačujú výbornou farebnosťou, odolnosťou farieb a najlepšími materiálmi. Radosť pozerať!

Informácie o produkte

  • Vhodné na doma aj na cesty
  • Dlhá životnosť aj pri častom používaní
  • Na väčšinu praktických fotodarčekov postačí jedna fotografia
Dlaždica
Dlaždica

Vyzdobte svoj domov originálnou dlaždicou s vlastnou fotografiou. Pripomenie Vám milované osoby alebo krásne chvíle. Originál je iba jeden!

Doštička na krájanie
Doštička na krájanie

Doplňte svoju domácnosť o praktickú sklenenú doštičku na krájanie od HappyFoto. Poteší každého kuchára. Kto neskúsi, neuverí!

Box na desiatu
Box na desiatu

Objednajte svojim deťom originálnu krabičku na desiatu. Box na desiatu od HappyFoto s vlastným motívom už nestratia. Neveríte? Presvedčite sa sami!

Korková podtácka
Korková podtácka

Osobne vytvorená podtácka s vlastnou potlačou zaujme na každom stole. Na prvý pohľad je viditeľné, že toto je originál.

Prívesok na kľúče
Prívesok na kľúče

Noste svojich blízkych stále pri sebe! Obľúbená fotografia v prívesku na kľúče je praktickým doplnkom aj originálnym darčekom. ► Presvedčite sa sami!

Podnos
Podnos

Doplňte svoju kuchyňu o praktické potreby s originálnym motívom.

Fotorámik
Fotorámik

Pripomeňte si mimoriadne chvíle. Fotorámik od HappyFoto na zavesenie aj postavenie urobí radosť obľúbenou fotografiou. Darček za skvelé ceny jedine od nás!

Nástenné hodiny
Nástenné hodiny

Naháňa Vás čas? Hodiny od HappyFoto nie sú za trest! Vlastný motív Vám zlepší deň a hodiny pre Vás prestanú byť strašiakom. Objednajte ešte dnes!

Podložka pod myš
Podložka pod myš

Prekvapte počítačových mágov praktickým darčekom! Podložka pod myš s vlastnou fotografiou poteší každého. Zachyťte jedinečné chvíle s HappyFoto!

Pokladnička
Pokladnička

Šetrite na spoločné zážitky. Pokladnička od HappyFoto je správnou motiváciou. Vlastný obrázok Vám so šetrením pomôže. Kto šetrí, má za tri! Už objednávate?

Pivná tácka
Pivná tácka

Prekvapte štamgastov vo svojej krčmičke alebo hosťov na párty! Originálne tácky s vlastnou fotografiou budú hitom každej oslavy. Objednajte jednoducho a rýchlo!

Keď obdržíte hotový magický hrnček, možno sa budete diviť, prečo je čierny a nie je na ňom nič vidieť. Magický hrnček je zvláštny svojim „magickým efektom“. Motív je vidieť iba po naliatí horúcej tekutiny. Nalejte do hrnčeka kávu alebo čaj a tešte sa zo svojej obľúbenej fotografie.

Pri pivnej tácke je možné upraviť iba jednu stranu. Môžete vložiť jednu fotografiu alebo viac fotografií a to vrátane textov.

 

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.