Digitálne vylepšenie všetkých fotografií

Pre zákazníkov HappyFoto bez príplatku

Digitálne vylepšenie

Vďaka digitálnym úpravám obdržíte fotografie lepšie než originál

Na vylepšenie kvality všetkých fotografií bez ohľadu na to, pri ktorom produkte ste fotografie použili, používame špeciálny program VIESUS od švajčiarskej firmy Imaging Solutions.

Program vylepšuje a upravuje

 • Nevhodné svetelné podmienky pri nafotení fotografie
 • Chybné nastavenie fotoaparátu
 • Podexponované či preexponované zábery
 • Korekciu červených očí na fotografiách (v HappyFoto používaná technológia rozpozná až 70% prípadov, kedy sa na nafotených fotografiách vyskytuje nežiadúci efekt červených očí a tento automaticky opraví)

Vylepšuje farby a ostrosť

 • Majstrovské rozpoznanie a zodpovedajúce vylepšenie exponovaných objektov (telové farby, obloha, vegetácia ...)
 • Prirodzenejšie a živšie farby

Vytiahne skryté detaily

 • Lokálne úpravy snímok (tiene ...)
Na nasledujúcich ukážkach fotografií môžete vidieť, ako digitálne vylepšenie funguje a ako sa prejavuje. Vľavo je pôvodný záber a vpravo vylepšená fotografia. Páči?

Dôležité upozornenie k digitálnemu vylepšeniu

Digitálne vylepšenie obrázkov dokáže divy. Ak objednávate produkty z fotografií, ako ste ich stiahli z fotoaparátu, telefónu apod., dôrazne odporúčame nechať digitálne vylepšenie zapnuté. Až 98% našich zákazníkov objednáva produkty vr. digitálneho vylepšenia a všetci sú nadmieru spokojní.

Funkciu digitálneho vylepšenia odporúčame vypnúť iba v prípade, kedy ste si farbu, jas, kontrast, ostrosť či efekt červených očí na svojich fotografiách sami vopred zmenili v niektorom z programov na úpravu fotografií. Skutočne iba vtedy, ak ste svojim záberom dodali zvláštne efekty a filtre, ktoré by mohol náš program "vylepšením" potlačiť.

Upozorňujeme ale na to, že v týchto prípadoch nemôžu byť reklamácie týkajúce sa farebnosti uznané. Ešte raz na záver: Neodporúčame digitálne vylepšenie vypínať, iba vo výnimočných prípadoch a v tej chvíli preberáte za farebné prevedenie produktu plnú zodpovednosť.

Ďakujeme za pochopenie! Nechceme vás vydesiť. Chceme iba, aby ste prípadné vypnutie digitálneho vylepšenia svojich fotografií dobre premysleli. Samozrejme ste to iba vy, kto má posledné slovo a rozhodne o tom, či máme či nemáme fotografie digitálne vylepšiť. To je samozrejmé!

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.