• Dobry den prajem :) rad by som sa Vam velmi pekne podakoval za expresne rychle zhotovenie mojej poslednej zakazky. Som velmi spokojny ako s rychlostou vyhotovenia a dodania, tak aj s kvalitou fotoknihy. V buducnosti urcite znovu rad vyuzijem Vasu spolocnost a urcite Vas odporucim aj mojim priatelom. Pekny den prajem, s úctou, Jozef S.

  Jozef S. dňa 29.01.20 cez E-mail
 • Dobrý večer! Tento týždeň som si prevzala moje objednávky pexesá a kalendáre. Musím Vás pochváliť, krásne to vyzerá a výborne vylepšené farby. Som veľmi spokojná. V roku 2020 Vám prajem veľa úspechov do ďalšej práce a veľa spokojných zákazníkov.

  Ivana K. dňa 10.01.20 cez E-mail
 • Dobrý deň, kalendáre prišli veľmi rýchlo a som maximálne spokojná. Odviedli ste dobrú prácu. Ďakujem S pozdravom L.

  Daniela L. dňa 11.12.19 cez E-mail
 • Dobrý deň... Včera mi prišla od Vás moja objednávka svadobná kniha... Musím Vám povedať, že keď sa objavil kuriér vo dverách, musela som ho objať, že už knihy prišli, lebo je to ako Vianočný darček pre rodinu... O to cennejšia je táto kniha pre nás, že vyrozprávala celý náš príbeh a robili sme na nej s manželom sami, keď sme vkladali fotky do knihy v programe, lebo nášmu fotografovi, celá hotová kniha sa vymazala... Nedá sa ani slovami opísať, aká je Vaša práca vynikajúca a zodpovedá aj samotnej cene... Prajem Vám, aby ste mali mnoho spokojných zákazníkov, lebo za seba môžem povedať, že Vaša výroba, zamestnanci, firma je obdivuhodná... Prajem Vám krásne sviatky v kruhu najbližších, a zároveň klobúk dole, že viete svojou výslednou prácou potešiť srdcia zákazníkov... Krásny deň prajem... S pozdravom Janka Š.

  Janka Š. dňa 04.12.19 cez E-mail
 • Dobrý večer p. Martišková, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu pomoc pri tvorení mojich foto kníh. Prvú foto knihu som robila pred 2 rokmi kamarátovi k jeho 60 r. jubileu. Keďže som začínala mnoho vecí som nevedela a neustále som Vás telefonicky kontaktovala, doslova bombardovala, niekoľko krát som to chcela vzdať, ale s Vašou pomocou som to nakoniec zvládla a stihla deň pred oslavou. Kamarát dostal veľmi veľa darčekov a oveľa vyššej hodnoty ako bola moja foto kniha, no túto označil za jeho najkrajší darček a pri ďakovaní bol neskutočne dojatý k slzám. Preto som v tvorení foto kníh pokračovala s Vaším programom Happy foto desinger, pomocou ktorého sa dá vytvoriť neoceniteľná, neopakovateľná, originálna kniha nevyčísliteľnej hodnoty a dnes sa môžem pochváliť, že mám za sebou 7 takýchto cca do 130 stranových kníh, ktoré sú, dovolím si tvrdiť, už na oveľa vyššej úrovni ako tá prvá. A to aj vďaka Vašej pomoci. V konečnom dôsledku nebyť však Vašej pomoci určite by som ich nespravila, veľmi ste mi pomohli, a keď je treba oznámim to aj Vášmu vedeniu, aby ocenili Vašu profesionalitu. Ešte raz ďakujem za pomoc a prajem Vám veľa úspechov vo Vašej práci, príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko len to najlepšie v novom roku. S pozdravom Hana N.

  Hana N. dňa 01.12.19 cez E-mail
 • Ďakujem, kniha už je doma a som veľmi spokojný. 👍👍👍

  Peter B. dňa 25.11.19 cez Facebook
 • Dobry den, dnes mi prisiel od Vas balicek-kalendar. Mozem povedat, ze po skusenostiach s inymi firmami som nadmieru spokojna s kvalitou produktu. Dakujem, B.

  Andrea B. dňa 25.11.19 cez Facebook
 • Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať firme Happy foto za krásne fotoknihy.😍😍 Ako vždy veľká spokojnosť. Celkovo máme cez happyfoto 9 fotokníh s rodinnými fotografiami a približne 6 fotokníh, ktoré slúžia ako katalóg našich produktov v našej cukrárni. Odporúčame fotoknihy deLUXE. Ďakujeme ❤️❤️

  Sonička Ž. dňa 19.11.19 cez Facebook