#happysutaz: "Letom svetom" → Zabodujte so svojimi letnými zážitkami a súťažte o krásne ceny v celkovej hodnote 1 040 € 👉

Recenzie našich služieb

 

Ďakujeme za vaše pozitívne ohlasy, ktoré nám posielate e-mailom, pridávate ich do AppStore alebo Google Play. Každú pochvalu si veľmi ceníme. Každý názor nášho zákazníka nás zaujíma a posúva ďalej.

Ste s nami spokojní? Zdieľajte svoje skúsenosti s ostatnými. ► Tu nájdete potrebné informácie a ponuku portálov pre svoje hodnotenia.

Od 1. júla 2022 všetky recenzie overujeme. Pri recenziách prijatých e-mailom overujeme, či zákazník skutočne využil naše služby (zaregistroval sa, nakúpil alebo využíva naše programy pre objednanie). Recenzie prostredníctvom App Store alebo Google Play môžu poskytovať iba osoby s overenými účtami na týchto portáloch a iba na základe svojich skúseností so stiahnutou aplikáciou. Pri ostatných kanáloch sa snažíme recenziu overiť. Vo výnimočných prípadoch, kedy to nebude možné, uvedieme túto skutočnosť priamo pri danej recenzii. Tých je však minimum. Ďakujeme za pochopenie!

 • Veľmi chválim túto aplikáciu, jednoduchá manipulácia v nej, rýchle vyrobenie fotografií (ktoré sú v skutočnosti exkluzívne) a skoré dodanie. V pondelok som zadávala, v stredu doobeda som ich už mala u seba a teraz už sú v albume pozakladané. Ďakujem isto budem mať ešte niekoľko objednávok. 📸 📲 📦 P.S. A keď fotografie objednávate v akcii je to len ďalší bonus, že aj ušetríte peniažky 👌.

  Katarína L. dňa 16.09.23 cez Google Play
 • Prehľadné, rýchle, za mňa spokojnosť.

  Slavomíra M. dňa 15.08.23 cez Google Play
 • Veľmi dobrá aplikácia, priehľadná, rada s ňou pracujem.

  Martina K. dňa 13.08.23 cez Google Play
 • Ďakujem veľmi pekne, som veľmi s Vami spokojná. Už druhý krát kniha doručená včas. Poviem a doporučím aj mojim známym.

  Alena M. dňa 08.08.23 cez E-mail
 • Rýchle a prehľadné 👍Super

  Renatka R. dňa 06.08.23 cez Google Play
 • Skvelá aplikácia, priehľadná a zo širokým výberom produktov,kde si určite každý nájde to svoje čo mu vyhovuje. Výsledný efekt stojí za to a preto to nie sú prvé výrobky z HappyFoto ktoré si objednávam a určite nie sú posledné 🙂top je hlavne upozornenie na fotky ktoré nie sú celkom dobre nastavené a možnosť si ich pekne nastaviť a upraviť aby bolo všetko ok.Určite odporúčam.

  Silvia K. dňa 02.08.23 cez Google Play
 • Rýchle dodanie, maximálna spokojnosť. Idem objednávať ďalšiu knižku.

  Katarina Š. dňa 01.08.23 cez Google Play
 • Dobrý deň, dovoľte mi, poďakovať celému tímu ľudí, ktorí spracovali moju objednávku. Spravili ste ju fantasticky, veľmi pekne ďakujem, teším sa, že môžem touto fotoknihou potešiť moju dcéru. Bude to pre ňu fantasticky darček plný spomienok na celý život. Ešte raz veľká vďaka.

  Zuzana Ž. dňa 31.07.23 cez E-mail