⚠️ Vybrané prémiové textilné fotodarčeky môžete objednať už iba do 30. marca 2023 alebo do vypredania zásob. Viac TU »

Recenzie našich služieb

 

Ďakujeme za vaše pozitívne ohlasy, ktoré nám posielate e-mailom, pridávate ich do AppStore alebo Google Play. Každú pochvalu si veľmi ceníme. Každý názor nášho zákazníka nás zaujíma a posúva ďalej.

Ste s nami spokojní? Zdieľajte svoje skúsenosti s ostatnými. ► Tu nájdete potrebné informácie a ponuku portálov pre svoje hodnotenia.

Od 1. júla 2022 všetky recenzie overujeme. Pri recenziách prijatých e-mailom overujeme, či zákazník skutočne využil naše služby (zaregistroval sa, nakúpil alebo využíva naše programy pre objednanie). Recenzie prostredníctvom App Store alebo Google Play môžu poskytovať iba osoby s overenými účtami na týchto portáloch a iba na základe svojich skúseností so stiahnutou aplikáciou. Pri ostatných kanáloch sa snažíme recenziu overiť. Vo výnimočných prípadoch, kedy to nebude možné, uvedieme túto skutočnosť priamo pri danej recenzii. Tých je však minimum. Ďakujeme za pochopenie!

 • Dosť rýchlo sa dala fotokniha spraviť. Som spokojná a odporúčam.

  Andy G. dňa 27.02.23 cez Google Play
 • Dobrý večer. Chcem sa veĺmi pekne poďakovať. Fotky sú krásne aj napriek tomu že som ich mala nie vo veĺmi dobrej kvalite a určite si ešte objednám. Pekný večer.🙂

  Alžbeta B. dňa 23.02.23 cez E-mail
 • Rýchla a šikovná možnosť objednávky

  Jajaska S dňa 17.02.23 cez Google Play
 • Ďakujem Vám veľmi pekne. Som nadmieru spokojná. Hoci moje fotky staršieho dáta neboli tak kvalitné, v konečnom dôsledku vyzerajú dobre - vďaka Vám. Bude to prekvapenie pre moju kamošku k 70-tym narodeninám. Chodili sme spolu do školy od základnej do 24 rokov, tak máme veľa spoločných veselých zážitkov. Teším sa na jej reakciu. Ešte raz veľká vďaka. Prajem ešte veľa úspechov vo Vašej práci.

  Darina L. dňa 04.02.23 cez E-mail
 • Ďakujem za rýchle vybavenie. V utorok odoslaná na tlač, v piatok vyzdvihnutá v Packete. A ešte k tomu nádherná. Maximálna spokojnosť!

  Dana M. dňa 28.01.23 cez Facebook
 • Dobrý večer prajem! S mojou objednávkou som nesmierne spokojná, verím, že urobím s tým darčekom radosť môjmu kamarátovi tiež! Doručenie naozaj že rýchle, ďakujem.

  Antónia A. dňa 23.01.23 cez E-mail
 • Spokojnost

  Zuzana C. dňa 17.01.23 cez Google Play
 • Dnes nám bola doručená foto kniha a nedá mi nenapísat recenziu. Je naozaj krásna, pekné spracovanie. Sme veľmi spokojny. Ďakujeme.

  Neoverené - Jana Z. dňa 13.01.23 cez Google