• Dobry den, dnes som dostala svoju objednávku. Všetko je krásne! Ďakujem! s pozdravom, Maria M.

  Maria M. dňa 21.09.20 cez E-mail
 • Dobrý deň. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za skoré vybavenie mojej objednávky a vyjadrujem maximálnu spokojnosť s fotkami su krásne farebné, nie sú obstrihané hlavy, ak je náhodou iný formát fotky. Takže za mňa maximálna spokojnosť a určite sa na Vás ešte obrátim s tlačením ďalších fotiek. Prajem krásny deň. S pozdravom Eva Š.

  Eva Š. dňa 10.09.20 cez E-mail
 • Dobrý deň, nedalo mi to a musím Vám napísať spätnú väzbu. Objednávka prišla v poriadku a som extrémne spokojná s Vašou prácou! Knihu som venovala priateľovi ako darček a spomienku na naše 1. výročie odkedy sme spolu a veľmi sa potešil. Ďakujem Vám veľmi pekne za excelentne odvedenú prácu a rýchle dodanie. Prajem Vám veľa úspechov a príjemný zvyšok dňa. :) S pozdravom Vaša zákazníčka P. M.

  Petra M. dňa 14.08.20 cez E-mail
 • Dobrý deň, Chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať za krásnu fotoknihu stihla prísť skôr ako mala čiže mozme osláviť výročie na termín z čoho sa veľmi teším 😊 kniha je nádherná veľkú radosť nám spravila a môžem vrelo odporúčať. Krásna práca prajem ešte veľa spokojných zákazníkov ako som ja 😊 Ešte raz ďakujem a prajem pekný deň. Dominika Z.

  Dominika Z. dňa 17.07.20 cez E-mail
 • Dobrý deň, dnes mi prišli fotky. Musim povedať, že naozaj som ani nečakala take kvalitne fotografie aké ste mi poslali, všetci chválime doma 👍🏻👍🏻 Som nadmieru spokojná a určite toto nie je posledný krát čo som si dala u vás vyvolať moje fotografie 😇 dávam 5 hviezdičiek z piatich 🥰 Budem Vás odporúčať každému ♥️ Ďakujem.

  Marika K. dňa 17.06.20 cez E-mail
 • Bola som veľmi spokojná s kvalitou vašich fotiek. Odporúčam aj ostatným, a určite si objednám fotky od Vás, pretože ste ma vôbec neklamali. Práve naopak, fotky sú krásne a teším sa z nich. Veľká vďaka, Viktória B.

  Viktória B. dňa 15.06.20 cez E-mail
 • Dobré ránko Happy Foto. Ja vás milujeeeém... Ste skvelí... Každý deň nazeram čo mate nového. Od min. roka neustále u vás pracujem na knihách. No priznám sa ze v mojom veku som už aj dosť unavená, lebo prednosť dávam vlastnej tvorbe a špekulujem, hľadám, píšem...no najviac čakám na tie akcie... A sú skvelé! Na PC som začala až na dôchodku a hlavne som chcela potešiť mojich blízkych aj priateľov... A samozrejme realizovať sa! Tak isto narobím aj chyby, ale som šťastná, že môžem robiť to, čo milujem. Vďaka Vám za to, že ste! Pekný deň želám!

  Tatiana M. dňa 15.05.20 cez Facebook
 • Dobry den, Dakujeme za krasne fotky a fotku na platno. Pekny den Miroslava S., Andrej K.

  Miroslava S. & Andrej K. dňa 28.04.20 cez E-mail