• Dobré ránko Happy Foto. Ja vás milujeeeém... Ste skvelí... Každý deň nazeram čo mate nového. Od min. roka neustále u vás pracujem na knihách. No priznám sa ze v mojom veku som už aj dosť unavená, lebo prednosť dávam vlastnej tvorbe a špekulujem, hľadám, píšem...no najviac čakám na tie akcie... A sú skvelé! Na PC som začala až na dôchodku a hlavne som chcela potešiť mojich blízkych aj priateľov... A samozrejme realizovať sa! Tak isto narobím aj chyby, ale som šťastná, že môžem robiť to, čo milujem. Vďaka Vám za to, že ste! Pekný deň želám!

  Tatiana M. dňa 15.05.20 cez Facebook
 • Dobry den, Dakujeme za krasne fotky a fotku na platno. Pekny den Miroslava S., Andrej K.

  Miroslava S. & Andrej K. dňa 28.04.20 cez E-mail
 • Dobrý deň. Nakupovať u vás to je naozaj zážitok, som veľmi prekvapený ako ľahko sa dá vo vašom nete nakupovať. Musím vás veľmi pochváliť ste špičková firma, ktorá sa ničoho nebojí. Objednával som už od vás veľa vecí či už to bola kniha, snehová guľa alebo hrnčeky. S vašou prácou som bol vždy na 100% spokojný. Mrzelo ma, že som vám za prácu nikdy nepoďakoval. Ďakujem, že robíte to čo robíte. Prajem vám do budúcna nech sa vám darí a veľa štastných objednávok. Ste super 🙂

  Martin H. dňa 21.04.20 cez Facebook
 • Ďakujeme za veľmi kvalitnú prácu😉... dobre a jednoducho vynovený program😉..práve dorazila zásielka a sme nadmieru spokojní s výsledkom👍

  Mari Ka dňa 14.04.20 cez Facebook
 • Dobry den prajem :) rad by som sa Vam velmi pekne podakoval za expresne rychle zhotovenie mojej poslednej zakazky. Som velmi spokojny ako s rychlostou vyhotovenia a dodania, tak aj s kvalitou fotoknihy. V buducnosti urcite znovu rad vyuzijem Vasu spolocnost a urcite Vas odporucim aj mojim priatelom. Pekny den prajem, s úctou, Jozef S.

  Jozef S. dňa 29.01.20 cez E-mail
 • Dobrý večer! Tento týždeň som si prevzala moje objednávky pexesá a kalendáre. Musím Vás pochváliť, krásne to vyzerá a výborne vylepšené farby. Som veľmi spokojná. V roku 2020 Vám prajem veľa úspechov do ďalšej práce a veľa spokojných zákazníkov.

  Ivana K. dňa 10.01.20 cez E-mail
 • Dobrý deň, kalendáre prišli veľmi rýchlo a som maximálne spokojná. Odviedli ste dobrú prácu. Ďakujem S pozdravom L.

  Daniela L. dňa 11.12.19 cez E-mail
 • Dobrý deň... Včera mi prišla od Vás moja objednávka svadobná kniha... Musím Vám povedať, že keď sa objavil kuriér vo dverách, musela som ho objať, že už knihy prišli, lebo je to ako Vianočný darček pre rodinu... O to cennejšia je táto kniha pre nás, že vyrozprávala celý náš príbeh a robili sme na nej s manželom sami, keď sme vkladali fotky do knihy v programe, lebo nášmu fotografovi, celá hotová kniha sa vymazala... Nedá sa ani slovami opísať, aká je Vaša práca vynikajúca a zodpovedá aj samotnej cene... Prajem Vám, aby ste mali mnoho spokojných zákazníkov, lebo za seba môžem povedať, že Vaša výroba, zamestnanci, firma je obdivuhodná... Prajem Vám krásne sviatky v kruhu najbližších, a zároveň klobúk dole, že viete svojou výslednou prácou potešiť srdcia zákazníkov... Krásny deň prajem... S pozdravom Janka Š.

  Janka Š. dňa 04.12.19 cez E-mail