• Dobrý deň, dnes mi prišli fotky. Musim povedať, že naozaj som ani nečakala take kvalitne fotografie aké ste mi poslali, všetci chválime doma 👍🏻👍🏻 Som nadmieru spokojná a určite toto nie je posledný krát čo som si dala u vás vyvolať moje fotografie 😇 dávam 5 hviezdičiek z piatich 🥰 Budem Vás odporúčať každému ♥️ Ďakujem.

  Marika K. dňa 17.06.20 cez E-mail
 • Bola som veľmi spokojná s kvalitou vašich fotiek. Odporúčam aj ostatným, a určite si objednám fotky od Vás, pretože ste ma vôbec neklamali. Práve naopak, fotky sú krásne a teším sa z nich. Veľká vďaka, Viktória B.

  Viktória B. dňa 15.06.20 cez E-mail
 • Dobré ránko Happy Foto. Ja vás milujeeeém... Ste skvelí... Každý deň nazeram čo mate nového. Od min. roka neustále u vás pracujem na knihách. No priznám sa ze v mojom veku som už aj dosť unavená, lebo prednosť dávam vlastnej tvorbe a špekulujem, hľadám, píšem...no najviac čakám na tie akcie... A sú skvelé! Na PC som začala až na dôchodku a hlavne som chcela potešiť mojich blízkych aj priateľov... A samozrejme realizovať sa! Tak isto narobím aj chyby, ale som šťastná, že môžem robiť to, čo milujem. Vďaka Vám za to, že ste! Pekný deň želám!

  Tatiana M. dňa 15.05.20 cez Facebook
 • Dobry den, Dakujeme za krasne fotky a fotku na platno. Pekny den Miroslava S., Andrej K.

  Miroslava S. & Andrej K. dňa 28.04.20 cez E-mail
 • Dobrý deň. Nakupovať u vás to je naozaj zážitok, som veľmi prekvapený ako ľahko sa dá vo vašom nete nakupovať. Musím vás veľmi pochváliť ste špičková firma, ktorá sa ničoho nebojí. Objednával som už od vás veľa vecí či už to bola kniha, snehová guľa alebo hrnčeky. S vašou prácou som bol vždy na 100% spokojný. Mrzelo ma, že som vám za prácu nikdy nepoďakoval. Ďakujem, že robíte to čo robíte. Prajem vám do budúcna nech sa vám darí a veľa štastných objednávok. Ste super 🙂

  Martin H. dňa 21.04.20 cez Facebook
 • Dlhoročná spokojnosť s Vašimi produktami, chválim novú aplikáciu, už viackrát je otestovaná. Vašimi produktami robíme radosť sebe aj priateľom.

  Gabča dňa 15.04.20 cez App Store
 • Odporúčam! Za mňa výborná jednoduchá aplikácia na vytvorenie svojej vlastnej fotoknihy plná kreatívnych prvkov. Veľmi rada vytváram spomienky opakovane cez happyfoto. Vždy prišla objednávka za pár dní a kvalitne spravená. A myslím si, že ceny sú výhodné, obzvlášť keď je akcia. Vyvolanie fotiek by nebolo také efektívne a vyšlo niekedy ešte drahšie. Takže 5* :)

  Tamara K. dňa 15.04.20 cez App Store
 • Ďakujeme za veľmi kvalitnú prácu😉... dobre a jednoducho vynovený program😉..práve dorazila zásielka a sme nadmieru spokojní s výsledkom👍

  Mari Ka dňa 14.04.20 cez Facebook