Recenzie našich služieb

 

Ďakujeme za vaše pozitívne ohlasy, ktoré nám posielate e-mailom, pridávate ich do AppStore alebo Google Play. Každú pochvalu si veľmi ceníme. Každý názor nášho zákazníka nás zaujíma a posúva ďalej.

Ste s nami spokojní? Zdieľajte svoje skúsenosti s ostatnými. ► Tu nájdete potrebné informácie a ponuku portálov pre svoje hodnotenia.

Od 1. júla 2022 všetky recenzie overujeme. Pri recenziách prijatých e-mailom overujeme, či zákazník skutočne využil naše služby (zaregistroval sa, nakúpil alebo využíva naše programy pre objednanie). Recenzie prostredníctvom App Store alebo Google Play môžu poskytovať iba osoby s overenými účtami na týchto portáloch a iba na základe svojich skúseností so stiahnutou aplikáciou. Pri ostatných kanáloch sa snažíme recenziu overiť. Vo výnimočných prípadoch, kedy to nebude možné, uvedieme túto skutočnosť priamo pri danej recenzii. Tých je však minimum. Ďakujeme za pochopenie!

 • Veľmi odporúčam! Teraz mi prišla fotokniha, je krásna a som úplne spokojná. Tento tyzden objednavam dalsie 3 pre priatelky 😉

  Zuzana P. dňa 18.08.22 cez Facebook
 • HF nikdy nesklame. :) ked fotokniha tak od vas ❤👍

  Brigitta H. dňa 08.08.22 cez Google
 • Páči sa mi jednoduchosť apky a rýchle načítanie fotiek👍

  Ina F. dňa 07.08.22 cez Google Play
 • Skvelá apka, rýchla a prehliadna. Odporúčam.

  Mata W. dňa 27.07.22 cez Google Play
 • Najlepšia aplikácia! Som veľmi spokojná! 😉 💓

  Alica K. dňa 17.07.22 cez Google Play
 • Chcem veľmi pekne poďakovať pani Eve Martiškovej. Veľká ochota pomôcť mi vložiť fotky, ktoré mi nechcelo načítať..veľká trpezlivosť. Inak som celkovo spokojná zo stránkou. Dávala som tlačiť fotoknihy aj fotografie. Rýchle doručenie, kvalita fotiek. Odporúčam.

  Andrea P. dňa 13.07.22 cez Google
 • Jste super. Kazdemu doporucuji vyuzit vasich sluzeb. Vyhodne a rychle zpracovani a snadny pristup k odeslani fotek na zpracovani. Navod je i pro nas seniory jasna. DAKUJEM

  Ján T. dňa 01.07.22 cez E-mail
 • Rýchla a spoľahlivá aplikácia 👍🏼

  Lucia K. dňa 12.06.22 cez Google Play