Recenzie našich služieb

 

Ďakujeme za vaše pozitívne ohlasy, ktoré nám posielate e-mailom, pridávate ich do AppStore alebo Google Play. Každú pochvalu si veľmi ceníme. Každý názor nášho zákazníka nás zaujíma a posúva ďalej.

Ste s nami spokojní? Zdieľajte svoje skúsenosti s ostatnými. ► Tu nájdete potrebné informácie a ponuku portálov pre svoje hodnotenia.

Od 1. júla 2022 všetky recenzie overujeme. Pri recenziách prijatých e-mailom overujeme, či zákazník skutočne využil naše služby (zaregistroval sa, nakúpil alebo využíva naše programy pre objednanie). Recenzie prostredníctvom App Store alebo Google Play môžu poskytovať iba osoby s overenými účtami na týchto portáloch a iba na základe svojich skúseností so stiahnutou aplikáciou. Pri ostatných kanáloch sa snažíme recenziu overiť. Vo výnimočných prípadoch, kedy to nebude možné, uvedieme túto skutočnosť priamo pri danej recenzii. Tých je však minimum. Ďakujeme za pochopenie!

 • Super, všetko bez problému

  Zuzana M. dňa 03.05.24 cez Google Play
 • Dobry deň. Chcem sa vám zo srdca poďakovať, že zakaždým keď mi príde fotokniha od vás mi spravíte obrovskú radosť. Robite spomienky hmatateľným zážitkom. Ešte pár dní sa budem z nej veľmi tešit. Hneď začnem robiť novú aby som nezmeškala akciu 😂. Pekný zvyšok dňa a ešte raz ďakujem. S pozdravom V. P.

  Viktória P. dňa 19.04.24 cez E-mail
 • Veľmi jednoduchá manipulácia, Rýchle načítanie, Zatial spokojnosť.

  Monika M. dňa 18.04.24 cez Google Play
 • Dobrý deň! Ďakujem za krásne spravovanie fotiek. Som nadmieru spokojná a určite niekedy objednám znova :) Z fotiek mám v pláne urobiť fotoalbum ako darček. Ďakujem ešte raz a prajem príjemný deň ;)

  Ema G. dňa 13.04.24 cez E-mail
 • Výborné

  Mária Ž. dňa 05.04.24 cez Google Play
 • Ja som s nimi spokojný, mám už veľa kníh aj fotiek od nich a vždy prišlo všetko tak ako som si objednal. Tiež som objednával aj iné produkty a boly také ako som ich navrhol. Spokojnosť. Peter

  Neoverené - roko443 dňa 25.03.24 cez Google
 • Super nápad, jednoduché zorientovanie

  Monika M. dňa 23.03.24 cez Google Play
 • Super jednoduchá appka

  Dominika H. dňa 18.03.24 cez Google Play