Platobné podmienky

V hotovosti pri prevzatí alebo online

Platba kartou online


Online platba                                  0,00 €


Svoje objednávky môžete uhradiť kartou online pri objednaní. Daňový doklad obdržíte v deň odoslania zásielky v pdf formáte na svoj e-mail. Výhodou tohoto spôsobu platby je jeho rýchlosť a jednoduchosť. Funguje to tak, že v nákupnom košíku zobrazíme špeciálnu zabezpečenú stránku, kde zadáte číslo karty, dátum jej exspirácie a kontrólny kód zo zadnej strany karty. Platba prebehne v režime 3D Secure s najvyššou možnou ochranou. Každú platbu budete musieť potvrdiť autorizačným SMS kódom, otlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre. Neponúkame možnosť uloženia zadaných údajov pre ďalšie objednávky, pretože tieto dáta nearchivujeme. Ospravedlňujeme sa, tieto údaje od vás budeme žiadať pri každej platbe kartou online.

Platba Apple Pay


Apple pay                                       0,00 €


Expresná platba na jeden dotyk. To je Apple Pay. Túto službu si môžu užívať tí z vás, ktorí používate produkty od spoločnosti Apple (iPhone, iPad a Mac), webový prehliadač od Apple (Safari) a za predpokladu, že vaša banka túto službu podporuje. Princíp je rovnaký ako pri platbe kartou online, ale jednoduchší v tom, že nie je potrebné pri každom objednaní vyplniť údaje o karte. Tieto údaje máte uložené vo svojich zariadeniach. Pri objednaní stačí vybraný spôsob platby Apple Pay overiť pomocou Face ID alebo Touch ID a objednávku odoslať. Daňový doklad obdržíte v deň odoslania zásielky v pdf formáte na svoj e-mail.

Platba dobierkou


Dobierka                                           1,56 €


Svoje objednávky môžete uhradiť v hotovosti pri prevzatí. Daňový doklad je vždy súčasťou zásielky. Výhodou je, že tento spôsob platby môžu využiť aj tí z vás, ktorí nemáte internetové bankovníctvo, nechcete alebo nemôžete platiť kartou cez internet. Nevýhodou je, že musíme mať v okamihu doručenia zásielky hotovosť pri sebe, inak vám doručovateľ zásielku nevydá. Slováci majú ale dobierku stále v obľube.

Potrebujete poradiť? Žiadny problém!
V prípade akýchkoľvek otázok, problémov či nejasností kontaktujte naše oddelenie Služby zákazníkom. Ochotné a zaškolené pracovníčky vám rady pomôžu a poradia.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.