Platobné podmienky

V hotovosti pri prevzatí alebo kreditnou kartou

Na dobierku

Svoje objednávky môžete uhradiť v hotovosti pri prevzatí. Daňový doklad je vždy súčasťou zásielky. Výhodou je, že tento spôsob platby môžu využiť aj tí z vás, ktorí nemáte internetové bankovníctvo, nechcete alebo nemôžete platiť kartou cez internet. Nevýhodou je, že musíme mať v okamihu doručenia zásielky hotovosť pri sebe, inak vám doručovateľ zásielku nevydá. Slováci majú ale dobierku stále v obľube.

Kreditnou kartou

Svoje objednávky môžete uhradiť kreditnou kartou pri objednaní. Daňový doklad obdržíte v deň odoslania zásielky v pdf formáte na svoj e-mail. Výhodou tohoto spôsobu platby je jeho rýchlosť a jednoduchosť. Funguje to tak, že v nákupnom košíku zobrazíme špeciálnu zabezpečenú stránku, kde zadáte číslo karty, dátum jej exspirácie a kontrólny kód zo zadnej strany karty. Neponúkame možnosť uloženia týchto údajov pre ďalšie objednávky, pretože tieto dáta nearchivujeme. Ospravedlňujeme sa, tieto údaje od vás budeme žiadať pri každej platbe kreditnou kartou.

Potrebujete poradiť? Žiadny problém!
V prípade akýchkoľvek otázok, problémov či nejasností kontaktujte naše oddelenie Služby zákazníkom. Ochotné a zaškolené pracovníčky vám rady pomôžu a poradia.