Inšpirácia & Predlohy

Prinášame inšpiráciu pre vaše kreatívne a pôsobivé fotografie, ktoré môžu byť základom pre naše fotoprodukty. Pozrite si rôzne dizajny a nápady na darčeky a začnite tvoriť ešte dnes!

Kategória: Fototipy

Jar je po všetkých stránkach skvelým obdobím pre získanie fotografií. Slnko je naviac nízko na oblohe, čo vytvára perfektné svetlo. Prezrite si naše tipy na jarné fotenie a nepremeškajte žiadnu príležitosť na to, aby ste zachytili večnosť!

Kategória: Fototipy

Nikdy neprestaneme žasnúť nad ostrými detailmi hmyzu, kvapiek rosy alebo nožičiek bábätka. Reč je o makrofotografii. Zistite, ako docielite úchvatný výsledok. Inšpirujte sa a skúste to. Je možné, že vám na to bude stačiť chytrý telefón.

Kategória: Tipy na darčeky

Sú našou skalou v búrke a je na nich spoľahnutie. Reč je o našich otcoch, dedkoch, manželoch alebo priateľoch. Nech už pre nich hľadáte darček na Vianoce, k narodeninám alebo sviatku, vždy sa hodí niečo osobné. Hlavne vtedy, keď vaši muži chcú svoje obvyklé “nič”.

Kategória: Tipy na darčeky

Keď dieťa po 9 mesiacoch uzrie svetlo sveta, hrdí rodičia sa nachádzajú v siedmom nebi. Radi by zachytili každučký okamih dňa svojho bábätka a o podelili sa o svoje zážitky. Máme pre vás niekoľko tipov, ako nezostať iba pri preposielaní fotografií.

Kategória: Tipy na darčeky

V živote každého z nás sú ženy, ktoré sú nám blízke a majú pre nás zvláštny význam. Povedzte im svoje ďakujem a darujte veľmi osobný darček. Spoločne si môžete zaspomínať napríklad pri vankúšoch, farebných hrnčekoch alebo fotorámikoch. Inšpirujte sa.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.