Nádoby na pitie

  • Originálne pojatie inak obyčajných nádob
  • Verzie pre pravákov a pre ľavákov
  • Rôzne farby, objemy, materiály a efekty
1. Kategória
2. Produkt

Keramický hrnček s fotografiou, pivný pohár s potlačou, fľaša na šport a oveľa viac

Základom je vždy kvalitný materiál. Veľkou prednosťou potom to, že na ich výrobu postačí jedna fotografia. A výsledkom je vždy skvelý darček. Pár tipov? Hrnček pre starých rodičov s fotografiou práve narodeného vnúčatka, pivný pohár s vtipnými komentármi k narodeninám pre kolegu, fľaša s motivačným obrázkom pre nadšeného športovca . Originalita keramických fotoproduktov je neprekonateľná. Veď každá použitá fotografia a vlastný text sú akousi vašou značkou. Sublimačná potlač je garanciou pre optimálne spojenie farby a materiálu. Našou snahou samozrejme je, aby vám aj vami obdarovaným osobám robili darčeky z fotografií veľkú radosť a dlho vydržali. Navždy!

Informácie o produkte

  • Darček s vlastným obrázkom je HIT
  • Kvalitná keramika a kov s potlačou
  • Umývanie v umývačke možné, odporúča sa ale ručné umývanie
Pivný pohár
Pivný pohár

Z čoho najlepšie chutí pivo? Z vlastného pohára! Pivný pohár od HappyFoto poteší milou fotografiou. Originálny darček pre každého. Radosť v každom dúšku!

Fľaša na pitie
Fľaša na pitie

Dodržiavate pitný režim! S fľašou od HappyFoto to pôjde jednoducho. Obľúbená fotografia je tou správnou motiváciou. Praktický darček na každou príležitosť!

Magický hrnček
Magický hrnček

Objavte obrázok schovaný na hrnčeku. Vami vybraná fotografia sa objaví po naliatí teplého nápoja. Magický hrnček od HappyFoto je vtipným darčekom pre každého!

Farebný hrnček
Farebný hrnček

Vychutnajte si čaj či kávu v hrnčeku s obľúbenou fotografiou! Úsmev Vášho milého Vám zlepší deň. Farebný hrnček od HappyFoto garancia kvality za skvelú cenu!

Maxihrnček
Maxihrnček

Sú všetky hrnčeky veľmi malé? Maxihrnček s vlastnou fotografiou pre Vás bude ten pravý! Keramický maxihrnček od HappyFoto poteší každého. Objednajte teraz!

Biely hrnček
Biely hrnček

Potešte blízkych hrnčekom s obľúbenou fotografiou. Vlastný motív rozjasní ráno každému. Biely hrnček od HappyFoto pre pravákov aj ľavákov! Už objednávate?

Keď obdržíte hotový magický hrnček, možno sa budete diviť, prečo je čierny a nie je na ňom nič vidieť. Magický hrnček je zvláštny svojim „magickým efektom“. Motív je vidieť iba po naliatí horúcej tekutiny. Nalejte do hrnčeka kávu alebo čaj a tešte sa zo svojej obľúbenej fotografie.

Pri pivnej tácke je možné upraviť iba jednu stranu. Môžete vložiť jednu fotografiu alebo viac fotografií a to vrátane textov.

 

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.