Fantastické svadobné dekorácie
Cca 4 minúty čítania, na prečítanie v sekcii DIY & Inšpirácie

Fantastické svadobné dekorácie

Blíži sa váš veľký deň? Dátum svadby máte stanovený a začínate sumarizovať všetko, čo je potrebné zariadiť. Určite sa vo vás strieda zmes rôznych pocitov. Na jednej strane sa tešíte a na druhej máte obavy, ako to všetko zvládnete a či budú všetci hostia spokojní. Aby sme vám s prípravami pomohli, pripravili sme tipy na fantastické svadobné dekorácie. Naša fotografická výzdoba zaujme každého svadobčana hneď na prvý pohľad. Naše produkty budú jedným z čriepkov v mozaike s názvom “dokonalá svadba”.

Ohromte prichádzajúcich už pri vchode

Hala, alebo iné priestory pri vstupe sú tým prvým, čo vaši hostia uvidia. Nebolo by skvelé privítať ich veľkou fotografiou na plátne alebo inou výraznou fotografiou?

Fotoplátno krásne vynikne na drevenom podklade. Obidva prírodné materiály (plátno a drevo) spolu dokonale ladia, rovnako ako zamilovaný pár na ústrednom motíve. K dokonalosti dotiahnete túto dekoráciu kvetinovým aranžmánom, ktorý zladíte s celkovou výzdobou svadby. A po svadbe sa takýto obraz bude výborne vynímať na vstupe do vášho prvého spoločného bývania.

Výborne sa budú vynímať aj jednotlivé fotografie, ktoré pomocou štipcov umiestnite na natiahnuté špagátiky. Ako motív pre fotografie môžete zvoliť buď fotografie zo života novomanželov alebo vytvoriť stručný rodokmeň s fotografiami najbližších príbuzných. Nemusia to byť ale nutne iba fotografie svadobčanov a rodiny. Veď zo spoločných akcií s kamarátmi a priateľmi máte určite tiež zásobu perličiek, nad ktorými sa radi spoločne zasmejete. Je to tak?

Ak chcete zažiť dobrú zábavu, nechajte si vyhotoviť retro foto v štýle polaroid z čo najstarších a najvtipnejších fotografií. Do bieleho rámika vám hostia môžu pripisovať komentáre, priania a odkazy. Po rokoch budete radi prostredníctvom takto spontánne vytvorených koláží na svoj veľký deň radi spomínať.

Zasadací poriadok

Predstavte si ten okamih po obrade, kedy sa všetci húfne nahrnú k svadobnému stolu. Predíďte chaosu, kedy hostia budú zúfale obchádzať stôl a hľadať svoje miesto. Každé miesto označte obrázkom hosťa, ktorý vsadíte napr. do korkovej zátky. Použiť môžete klasické fotografie, minifoto alebo napríklad aj pexeso, kedy druhú z kartičiek využijete pri losovaní tanečných párov. Čo vás napadne.

Voliť pritom nemusíte iba normálne portrétové fotky, môžete si dať námahu a pre každého hosťa vyhľadať jeho fotografiu z detstva. Kreativite sa medze skrátka nekladú.

Kreatívne nápady na stôl

Potom, čo si hostia nájdu pomocou fotografie svoje miesto pri stole, nastupujú ďalšie tvorivé nápady. Svadobný stôl môžete totiž vyzdobiť svojim osobitým spôsobom. Jedným z tipov sú fotografie vložené do pohárov, v ktorých budú drobné svetelné retiazky (na batérie). Nemenej efektívne bude, ak do pohárov vložíte kvety.

Čiernobiele fotografie majú zvláštny umelecký nádych. Odporúčame ale držať sa farebnosti ako pri fotografiách, kvetoch, svetelných retiazkach a použitých fliaš celkového aranžmánu svadby, aby všetko pekne ladilo.

Výslužka

Stále vám chyba nápad na darček pre svadobčanov? Našim tipom sú domáce džemy, med alebo iné dobroty z domácej dielne. Etiketami s vlastným motívom (aj napriek tomu, že sú primárne určené na fľaše) môžete polepiť tiež aj krabičky na výslužku, do ktorých vložíte svoje vynikajúce zákusky a cukrovinky.

Ako sami vidíte, fotografie sú skvelé. Svadbu vyzdvihnú na celkom inú úroveň. Dodajú jej čaro a osobný nádych. Najlepšie na tom je, že fotografie zo svadobných dekorácií po svadbe nevyhodíte, ale použijete aj neskôr. Budeme radi, ak vás naše nápady inšpirujú a použijete niektoré na výzdobu svojej svadby. O výsledok sa potom s nami podeľte na Facebooku alebo Instagrame.

Ešte len s prípravami začínate? Ešte nemáte vyriešené ani svadobné oznámenie a pozvánky? Alebo chcete poďakovať za svadobné dary? Potom začnite výberom z našich blahoželaní a fotoprianí. Tu celá cesta začína ❤.

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.