Väzby fotokníh od HappyFoto

Fotokniha s profesionálnou väzbou sa nikdy nerozpadne

Druhy väzieb pri fotoknihách

Pre akú väzbu fotoknihy sa rozhodnete závisí v prvom rade na na tom, pre aký účel a pre koho budete fotoknihu pripravovať. Samozrejme aj na vašich preferenciách. Ak chcete, aby vaša fotokniha obsahovala veľa fotografií a textov, budete k tomu pravdepodobne potrebovať väčší počet strán. V tom prípade hovorí všetko pre lepenú väzbu. Pokiaľ sa však chcete zamerať na vynikajúcu brilantnosť, ostrosť detailov a fotografie, ktoré môžete natiahnuť na celé dvojstrany, je pre vás optimálnou voľbou plochá lepená väzba. Ak má byť vaša fotokniha praktická, prenosná a ľahká, odporúčame väzbu zošívanú.

Súhrnný prehľad výhod

Lepená väzba

Pri lepenej väzbe najskôr zlepíme vnútorné strany fotoknihy do tzv. knižného bloku. Následne sa tento blok vlepí do chrbta fotoknihy, čím vznikne klasická fotokniha ako z kníhkupectva.

Lepenú väzbu ponúkame ako pre fotoknihy pevné, tak aj pre fotoknihy mäkké.

Naši zákazníci volia tento druh väzby najčastejšie, pretože je vhodná pre obojstrannú digitálnu tlač a okrem toho pre veľké množstvo strán. V HappyFoto ponúkame až 300 stránkové fotoknihy.

Fotoknihy pevné & mäkké

Plochá lepená väzba

Pri plochej lepenej väzbe (tzv. layflat) vyvoláme jednotlivé strany fotoknihy na značkový fotopapier. Následne ich zlepíme zadnými stranami k sebe. To sa prejaví nie len vo forme pevných strán fotoknihy, ale hlavne v tom, že pri tomto type väzby neexistuje žiadny rušivý prehyb na hrbte knihy. Po otvorení sú stránky fotoknihy absolútne ploché.

Plochá lepená väzba je k dispozícií pri deLUXE Fotoknihách pevných & mäkkých.

Tato väzba sa s obľubou používa pri fotoknihách určených na výnimočné príležitosti. Je vhodná predovšetkým na zachytenie nevšedných udalostí, ktoré si chcete uchovať vo vysokej kvalite.

deLUXE Fotoknihy pevné & mäkké

Zošívaná väzba

Pri tomto type väzby zošijeme dvojstrany v strede fotozošita spinkami. Fotozošit vyzerá ako časopis. Výhodou je, že vďaka tomu neexistuje ani pri zošívanej väzbe takmer žiadny prehyb uprostred fotoknihy.

Zošívanú väzbu ponúkame výhradne iba pre fotozošity.

Fotozošity sú veľmi praktické, pretože sú ľahké a dobre prenosné. Vysoko kvalitná digitálna tlač zaistí, že vaše fotografie budú aj vo fotozošite vyzerať skvelo.

Fotozošity

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.