Novinky

Výber najzaujímavejších noviniek zo života v HappyFoto

09 / 2020 – Všetkých 12 mesiacov na 1 liste fotokalendára

Máme pre vás bonus bez príplatku, ktorý si s okamžitou platnosťou môžete užiť pri všetkých nástenných fotokalendároch digitálne tlačených (nie deLUXE na fotopapieri). Od septembra 2020 je zadná strana posledného listu s vyobrazením všetkých 12 mesiacov. Obdarovaný tak na prvý pohľad vidí, aký je jeho fotokalendár krásny aj bez toho, aby v ňom musel hneď začať listovať.

09 / 2020 - Fotoknihy pevné, cca A4 najnovšie až do 300 strán

Prichádzame s veľkou novinkou vo svete fotokníh. Vo Fotoknihách pevných, cca A4 na výšku a na šírku môžete uchovať ešte viac svojich spomienok. Naplniť môžete najnovšie až 300 strán. Získate tak fotoknihu s hrúbkou 2,5 cm, do ktorej sa v pohode vmestí aj niekoľko tisíc fotografií.

08 / 2020 – Brilantný lesk pre vaše fotokalendáre

Nástenné fotokalendáre A4 na výšku a na šírku a A3 na výšku a na šírku vám môžeme vylepšiť UV lakom. Jednotlivé potlačené listy nalakujeme, čím docielime ich vysoký lesk. A nie len to. Papier sa lakovaním stáva veľmi pevný a odolný, len tak niečo ho nepoškriabe. Túto super novinku v nadchádzajúcej kalendárovej sezóne určite oceníte. Lakovaný fotokalendár je ideálnym adeptom na darček pre celú rodinu.

06 / 2020 – Nové horúce letné produkty v ponuke

Na horúcu letnú sezónu sa vybavte originálne. Na radu prišli uteráky & osušky s vlastnou potlačou. Ponúkame ich v troch veľkostiach s potlačou z jednej strany. Z prežitej dovolenky vytvorte originálny pozdrav. Pohľadnice s vlastnou fotografiou dodávame v sade po 4 ks, pričom každá pohľadnica môže mať iný vzhľad. Sú originálne, sú nezameniteľné. Sú in :).

05 / 2020 - Kryty na iPhone 11 a Samsung Galaxy S10 sú tu

Originálny ochranný kryt na mobil si od mája 2020 môžu objednať aj majitelia chytrých telefónov iPhone 11 a Samsung Galaxy S10. Objednajte si kryt so svojou obľúbenou fotografiou a urobte zo svojho mobilu nezameniteľný módny doplnok. Neschovávajte fotografie iba vo vnútri telefónu, nechajte ich vyniknúť aj na povrchu. Krytom s vlastnou fotografiou si telefón nie len dokonale vyzdobíte, ale aj ochránite.

04 / 2020 - Rodinka fotokníh "do vrecka" sa rozrástla

O 3 nové formáty sa rozrástla ponuka deLUXE Fotokníh mäkkých. "Do vrecka" môžete od tejto chvíle zobrať okrem formátu 10 x 15 cm aj fotoknihy vo veľkosti cca 10 x 10 cm, 13 x 13 cm a 13 x 19 cm. Malé, milé, extra lacné a vyvolané na značkovom fotopapieri prémium mat. To sú jarné prírastky do našej už aj tak veľmi rozsiahlej ponuky fotokníh.

02 / 2020 – Brilantný lesk pre vaše fotoknihy

Fotoknihy pevné cca A4 na výšku a na šírku vám môžeme doplniť o UV lak. Jedná sa o prvú našu novinku v roku 2020. Obojstranne potlačené vnútorné strany fotoknihy celoplošne nalakujeme, čím docielime ich žiarivý lesk. Strany budú vďaka obojstrannej vrstve UV laku nie len žiariť, budú aj lepšie chránené pred vonkajšími vplyvmi (otlačkami prstov, nečistotou, vlhkosťou). Sú teda vhodné aj pre rodiny s malými deťmi alebo rodinné stretnutia, kedy fotokniha ide z ruky do ruky. Vyskúšajte tento mimoriadne vydarený kúsok a dajte svojim spomienkam niečo naviac!

12 / 2019 - Najmodernejšia linka na výrobu fotokníh v Európe

Po takmer desiatich rokoch prevádzky bola vo fotolaboratóriu kompletne vymenená linka na výrobu fotokníh. V súčasnej dobe bežia všetky nové stroje od spoločností Müller-Martini, Kolbus a Hörauf v plno automatizovanej prevádzke. Vďaka novej plno automatickej linke dodávame fotoknihy v bezkonkurenčnej kvalite a môžeme plniť aj tie najnáročnejšie želania našich zákazníkov.

11 / 2019 - Originálne vianočné priania vďaka novým vianočným predlohám

Neviete, čo napísať? Nelámte si hlavu. Vymysleli sme to za vás. Stačí pár vydarených fotografií a vybrať si pri svojom fotoprianí alebo blahoželaní niektorú z desiatok nových vianočných predlôh. Od 20. novembra 2019 sú v HappyFoto aplikácii dostupné, na rozdiel od konkurencie sú zadarmo. Vianočné predlohy sú milé, srdečné, veselé a objednanie originálneho vianočného priania sa vďaka nim stalo hračkou.

10 / 2019 - Vybrané deLUXE Fotoknihy až o 20 strán hrubšie

DeLUXE Fotoknihy s pevnými doskami cca A4 (na výšku aj na šírku) a štvorcové (cca 20 x 20 cm aj cca 30 x 30 cm) môžete teraz objednávať až do počtu strán 120. Čím hrubšia fotokniha, o to viac pojme vašich nezabudnuteľných zážitkov.

10 / 2019 - Doobjednajte svoje produkty za tu najvýhodnejšiu cenu

To, že môžete fotoprodukty od HappyFoto objednať 25 dní od odoslania pôvodnej objednávky opäť (=doobjednať), to už je dávno známe. Prichádzame ale s prevratnou novinkou. Od tejto chvíle môžete produkty z pôvodnej objednávky získať za tú najvýhodnejšiu cenu. Ak ste svoje produkty objednali v akcii, dodržíme ich akčnú cenu. Ak ste ich v akcii neobjednali, ale práve teraz v akcii sú, vyfakturujeme vám ich v akčnej cene práve teraz platnej. Čo vy na to?

09 / 2019 – Darčekové poukážky

Lámete si hlavu nad darčekom pre svojich blízkych, priateľov a známych? Neviete, čo vybrať, čím prekvapiť? Nechajte výber na obdarovanom a venujte mu darčekovú poukážku. Darčeková poukážka je univerzálny a vďačný darček pre každého. Stačí iba vybrať hodnotu poukážky, jej vzhľad a doplniť ju milým textom. Vyberte si v našom svete darčekových poukážok »

09 / 2019 - Nové predlohy a farby kalendárií

V pravý čas sme našu HappyFoto aplikáciu obohatili o nové predlohy a farby kalendárií. Vyberať môžete z čiernej, modrej, červenej, zelenej a žltej farby. Stačí aplikáciu spustiť a pustiť sa do prípravy fotokalendára na rok 2020.

09 / 2019 - Nechajte sa inšpirovať

Dobrý nápad padne vždy vhod. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu, ktorý z fotoproduktov zvoliť ako darček k narodeninám, pre svoju lásku alebo potešenie pre rodičov práve narodeného dieťatka, prinášame niekoľko tipov. Rovnako tu môžete nájsť produkty vhodné k príležitosti svadby či zachovania spomienok na letné prežitky alebo školské roky. Pozrite na stránku Inšpirácie & Predlohy, niektorý z našich tipov sa vám určite zapáči.

08 / 2019 - Ďalšie nové krásne produkty

Neleníme a po mesiaci rozširujeme našu ponuku o ďalších 25 nových fotodarčekov. Všetky je možné objednať z novej HappyFoto aplikácie. Stačí ju spustiť a môžete sa začať kochať, vyberať si a objednávať. Do nádob na pitie pribudli hrnček panoráma, tematické hrnčeky, pivný maxipohár, smaltované hrnčeky a termohrnčeky. Medzi textílie sme teraz zaradili obliečku na vankúš, čiernu zásteru, podbradníky a termofór. V praktických fotodarčekoch nájdete nové akrylátové fotorámiky, misku, koženkové prívesky na kľúče, hliníkové prívesky a zámky lásky. Ktorý z nových produktov vám učaruje ako prvý?

07 / 2019 - Nové produkty

S novými webovými stránkami a novou HappyFoto aplikáciou sme rozšírili aj našu ponuku o atraktívne nové produkty. Vaše vlastné fotografie vás môžu potešiť na obliečkach, vankúšoch potlačených z oboch strán, fleecových dekách, krytoch na mobil, prémiových zväčšeninách a fotokolážach, ktoré majú matný povrch so štruktúrou plátna, atď. Stačí iba stiahnuť novú HappyFoto aplikáciu, vybrať si a začať tvoriť.

06 / 2019 - Nové kliparty, pozadia, rámiky a počty strán

V novej HappyFoto aplikácii je nie len veľa nových klipartov, pozadí a rámikov, ale pri všetkých fotoknihách s pevnými doskami môžete voliť alebo pridávať počet strán v krokoch po dvoch. HappyFoto je zatiaľ jediné, kto niečo také ponúka a vie.

04 / 2019 - Nová HappyFoto aplikácia - jeden program na všetko

Zrodila sa hviezda. Nová aplikácia HappyFoto, ktorá by nemala chýbať na žiadnom vašom zariadení. Objednávať obľúbené produkty je možné pomocou jedného programu, ktorý môžete mať na svojom počítači Windows alebo Mac, v chytrom telefóne Android aj iOS alebo online priamo vo webovom prehliadači. A všade vyzerá a aj ovláda sa úplne rovnako. Samozrejmosťou je, že v novom programe nájdete celú našu ponuku. A úplne najlepšie je, že svoje produkty, ktoré v novej aplikácii pripravíte, môžete medzi jednotlivými zariadeniami zdieľať. Fotoknihu môžete začať tvoriť vo vlaku na mobile, pokračovať doma na počítači a objednať z webu, keď prejde finálnou kontrolou hlavy rodiny.

10 / 2018 - Nové tematické predlohy fotokalendárov

Program HappyFoto DESIGNER pre Windows sme rozšírili o nové rozmanité predlohy. K dispozícii sú Vám v tejto chvíli okrem tradičných (deti, dovolenka, láska...) nové tematické predlohy (luxus, minimalizmus, spomienky, citáty...). Sú moderné, sú krásne, sú in. Je skutočne z čoho vyberať.

02 / 2018 - Nové digitálne tlačiarne

Fotolaboratórium HappyFoto kladie vždy najvyššie nároky na kvalitu svojich produktov a služieb. Našim zákazníkom ponúkame iba to najlepšie. Kladieme veľký dôraz na prvotriedne vybavenie so špičkovou technológiou. Preto sme na začiatku roka prešli veľkou inováciou a všetky doposiaľ používané digitálne tlačiarne sme nahradili novými strojmi od spoločnosti Ricoh.

02 / 2018 - Z počítača s operačným systémom Windows XP a Windows Vista už nie je možné objednať

Ochrana dát je veľmi dôležitá téma a HappyFoto kladie na ochranu dát svojich zákazníkov maximálnu pozornosť. Nepripustíme, aby sa Vaše fotografie, osobné údaje alebo platobné údaje dostali do cudzích rúk. Nakoľko operačné systémy Windows XP a Windows Vista vykazujú veľmi veľké bezpečnostné riziko, že sám Microsoft ich podporu v minulých rokoch už ukončil (pre XP v roku 2014, pre Vistu v roku 2017), nemôže ani HappyFoto za týchto okolností počas procesu objednávania ručiť za bezpečnosť Vašich dát. Z tohoto dôvodu naši partneri, ktorí pre nás programy vyvíjajú, k 31. januáru 2018 definitívne ukončili podporu všetkých programov pre objednanie (DESIGNER pre Windows, online DESIGNER, online FOTO aj FOTO pre Windows) pre operačný systém Windows XP a Windows Vista. Od 1. februára 2018 nie je teda možné z počítača s operačným systémom Windows XP a Windows Vista u HappyFoto objednať. Viac info na:

09 / 2017 - Úsmev HappyFoto 2017 má svoje víťazky

Ďalší, už 4. ročník obľúbenej fotosúťaže pozná svoje víťazky. Konkurencia bola veľká, celkom zaslúžene vyhrali tie najusmiatejšie dievčatá.

Cenu sympatie a fotoobraz v hodnote 100 € získala Zuzana Petrová. Do víťaznej trojice naj úsmevov sa prebojovali Michaela Dlesková, Lujza Straková a Kristína Víglaská. Konečné poradie dievčat bolo vyhlásené počas finálového dňa. Víťazkou s výhrou 1000 € sa stala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, striebornú priečku a výhru 600 € vybojovala študentka psychológie Kristína Víglaská a bronzovú medailu s výhrou 400 € si odviezla česká nádej fitness súťaží Michaela Dlesková.

12 / 2016 - Tematické predlohy pri fotokalendároch

Od 30. novembra 2016 je k dispozícií nová verzia programu HappyFoto-DESIGNER pre Windows, ktorú sme obohatili o nové tematické predlohy pri fotokalendároch.

08 / 2016 - Úsmev HappyFoto 2016 pozná svoje víťazky

Smiech predlžuje život, úsmev vyhráva. 4. ročník súťaže Úsmev HappyFoto má svoje víťazky. Cenu sympatie a fotoobraz v hodnote 100 EUR získala Bianka Csicsaiová. Do víťaznej trojice naj úsmevov sa prebojovali Veronika Klapsiová, Aneta Mitušinová a Adriana Vystrčilová. Konečné umiestnenie dievčat bolo vyhlásené počas finálového dňa. Víťazkou s výhrou 1000 € sa stala Aneta Mitušinová, striebornú priečku a výhru 600 € vybojovala Adriana Vystrčilová a bronzovú medailu s výhrou 400 € si odviezla Veronika Klapsiová.

06 / 2015 - HappyFoto DESIGNER 5.4

Od 16. júna 2015 je k dispozícií nová verzia programu HappyFoto-Designer. Pri desiatich fotoknihách (digitálne tlačených aj na fotopapieri) sme rozšírili výber počtu strán. Program ponúka dokonalejšie rozmiestnenie fotografií na stránky pri tvorení fotokníh pomocou Pomocníka. Naša ponuka sa rozrástla o prívesok na kľúče v tvare srdca a panoramatické postery. Pri ôsmich fotoknihách sme rozšírili výber počtu strán. Vyberať môžete z nových tematických predlôh pri fotoprianiach, ďalej tiež z nových pozadí, efektov aj klipartov.