Novinky

Výber najzaujímavejších noviniek zo života v HappyFoto

05 / 2024 - Vyladené dizajnové predlohy vašich fotokníh

13 je šťastné číslo. Preto sme pripravili 13 nových vyladených dizajnových predlôh vašich fotokníh. Každá stránka je majstrovským dielom, ktoré premení vaše zážitky na umelecké poklady. Nechajte sa uniesť čarom farieb a detailov, ktoré oživia každú vašu snímku. S našimi predlohami získate nielen knihu plnú spomienok, ale aj dizajnový kúsok, ktorý dokonale zachytí vaše príbehy. Od rodinných dovoleniek cez významné životné udalosti až po kuchárku či ročenku. Už žiadny nudný album, vaše príbehy si zaslúžia exkluzívny dizajn.

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments.

04 / 2024 - HappyFoto smart news: 1stránkové layouty fotokníh & ďalšie kliparty, pozadia a orámovania na stiahnutie v mobile

Splnenie ďalšieho želania na vylepšenie HappyFoto smart moments je tu. Dozvedeli sme sa, že vám chýbajú "svoje" kliparty, pozadia a orámovania v mobilnej verzii a layouty pre jednotlivé strany fotokníh. Layouty pre dvojstrany sú síce super, vy by ste ale mali radi na každej strane iný. Pochopili sme a ...

📲 Od tejto chvíle si môžete kompletnú sadu rámikov, obrázkových pozadí a klipartov stiahnuť jedným kliknutím do svojho mobilu a používať ich vo všetkých svojich projektoch. Možnosť stiahnuť všetko nájdete vždy na konci danej kategórie. Symbolizuje ju biele plus v modrom koliesku.

🖥️ Pre fotoknihy sme ponuku layoutov rozšírili aj o varianty, ktoré je možné použiť nie len pre dvojstranu, ale aj pre jednotlivé strany.

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments.

03 / 2024 - Stovky nových klipartov, pozadí a orámovaní

Plníme vaše absolútne najväčšie prianie, ktoré sa k nám vďaka spätnej väzbe k aplikácii HappyFoto smart moments dostalo. Už po druhýkrát v tomto roku sme rozšírili sadu rámikov, obrázkových pozadí a klipartov. Vyberať môžete z:

 • 2094 najrôznejších klipartov. Sada sa rozrástla o 480 nových kúskov. Sezónnych, obrázkových, výstredných..., ale aj tých, ktoré si môžete sami ľubovoľne prefarbiť.
 • 452 čarovných pozadí. Sadu sme rozšírili o 210 nových exemplárov. Prevažne tých, ktoré ste nám poslali a najčastejšie si želali. Jednofarebné pozadia do zoznamu nepočítame, nakoľko nových farieb si môžete prostredníctvom HEX kódu pridať neobmedzene.
 • 670 možností orámovaní fotiek, z čoho je 145 nových. Pribudli boho orámovania, rámiky so zvieratkami, orámovania v podobe poštových známok alebo polaroidových fotiek. Jednofarebné opäť nepočítame, pretože rovnako ako pri pozadiach si nových farieb rámikov môžete pomocou HEX kódu pridať neobmedzene.

Všetky nové kliparty, pozadia a orámovania si stiahnete pomocou odkazu "Stiahnuť ďalšie", ktorý nájdete v HappyFoto smart moments vždy v danej kategórii v ľavom menu dole na obrazovke. Vyskúšajte a nebudete ľutovať 🙂.

02 / 2024 - HappyFoto smart news: množstvo skvelých vychytávok v ručných úpravách

Predstavujeme ďalšie naše víťazstvo. Februárová aktualizácia je balíkom splnených prianí. Tentokrát sme sa zamerali na veľké obrazovky a režim ručných úprav. Na situácie, kedy chcete tvoriť po svojom. Napriek tomu rýchlo, jednoducho a chytro.

Čo je tým zázrakom, bez ktorého ste nechceli byť? Pridávanie fotiek pomocou prieskumníka/finder a voľba počtu strán pri fotoknihách jedným kliknutím. Je to tu! Okrem toho ale množstvo ďalších vychytávok. Fotografie v projekte môžete radiť a filtrovať. Funkcia „Smart layout“ vám pre 3 a viac fotiek ukáže všetky možnosti ich ideálneho rozmiestnenia na strane. Čerešničkou na torte je možnosť používať písma, ktoré máte uložené vo svojom počítači. Páči sa?

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments.

01 / 2024 - Nové kliparty, pozadia a dizajnové predlohy fotokníh od influencerov

Vyladené 🖌️ Dizajnové predlohy pre veľké obrazovky, vďaka ktorým je zostavenie nezvyčajnej fotoknihy hračka, poznáte už z minulého roka. V minulých dňoch sa nám podarilo sadu predlôh rozšíriť o nové, ktoré vznikli v spolupráci so zahraničnými influencerkami. Pozrite, či vás niektorá z predlôh nezaujme.

Okrem toho sa oveľa viac rozrástla ponuka klipartov, pozadí a orámovaní. Všetkého, čím si môžete svoje (nielen) fotoknihy patrične vyšperkovať. Aktuálne v smart moments nájdete:

 • 1614 najrôznejších klipartov, pričom veľkú časť z nich si môžete sami ľubovoľne prefarbiť.
 • 242 obrázkových pozadí. Jednofarebné nepočítame, pretože nových farieb si môžete pomocou HEX kódu pridať neobmedzene.
 • 525 možností netradičného orámovania fotiek, od klasických rámikov, cez masky až po nálepky. Jednofarebné opäť nepočítame, pretože rovnako ako pri pozadiach si nových farieb rámikov môžete pomocou HEX kódu pridať neobmedzene.

Ako sami vidíte, smart moments ponúka tisíce možností, ako byť originálny. A každý deň sú pridané ďalšie.

12 / 2023 - Vyladené dizajnové predlohy vašich fotokalendárov

Po dizajnových predlohách na fotoknihy, ktoré si v priebehu krátkeho času získali značnú obľubu, sa nám podarilo pripraviť desiatky do posledného detailu prepracovaných dizajnových predlôh nástenných fotokalendárov. Vďaka nim je zostavenie každého fotokalendára hračka. Vyberiete si predpripravený dizajn, ktorý je vytvorený pomocou najrozmanitejších elementov ako sú texty, pozadia, orámovania a kliparty. Samozrejme sú pripravené aj polia pre vloženie fotografií, ktoré sú prázdne a čakajú na vaše snímky. Predlohy sú plne editovateľné. Zmeniť, pridať, vymazať… môžete úplne všetko. Tým je garantovaná ich plná flexibilita a vy si svoj fotokalendár doladíte do posledného detailu. Ak teda budete chcieť. Výhodou predlôh ale je, že nemusíte robiť vôbec nič. Naplniť ich fotografiami, skontrolovať a objednať.

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments.

11 / 2023 - GLS Parcel Shop

Snažili sme sa, aby ste mohli túto novinku využiť ešte pred Vianocami pri objednávaní darčekov z fotiek. A podarilo sa! Máme radosť za seba aj za vás. Svoje zásielky môžeme novo nechať doručiť do GLS Parcel Shopov. Jedná o sieť obsahujúcu viac ako 1500 výdajných miest, z toho viac ako 400 Parcel Shopov. Sieť sa neustále rozrastá. Úplne najväčším prekvapením je ale cena tejto služby. Neveríte? Potom sa pozrite na podrobné informácie vrátane cien na stránke Dodacie podmienky.

11 / 2023 - Fotosúťaž „Letom svetom“ pozná svojich víťazov

Do fotosúťaže „Letom svetom“ prebiehajúcej od 20. júla 2023 do 31. októbra 2023 ste prihlásili 1008 úžasných fotografií. Každá fotografia rozpráva svoj vlastný jedinečný príbeh, každá zachytáva kúsok kúzla z rôznych končín sveta. Môžeme iba konštatovať, že je to nádhera! Ste zvedaví, ako dopadla vaša fotografia a ako vyzerá TOP 6? Výsledky nájdete tu 👉

11 / 2023 - Kryt na iPhone 14, Samsung Galaxy S22 a S23 v ponuke

Kvalitný mobil si zaslúži tú najlepšiu ochranu. Ponuku krytov na mobil sme rozšírili o 3 nové modely:

Extra pevný kryt má špeciálnu vložku proti nárazu. Povrch je lesklý a potlač má aj po stranách. Mobil sa do neho krásne vmestí. Objednajte si originálny kryt so svojou obľúbenou fotografiou a urobte zo svojho mobilu nezameniteľný módny doplnok. Alebo? Blížia sa Vianoce. Urobte originálnym krytom radosť niekomu, na kom vám záleží. Nezničiteľný kryt na mobil s vlastnou fotkou, textom alebo klipartom je vsadenie na istotu a nikdy sa neopozerá.

10 / 2023 - Voňavé relaxačné vankúše

Ponuku klasických vankúšov sme rozšírili o nových voňavých maznáčikov. Vankúše, ktorým určite neodoláte.

Vankúše sú ručne šité, obojstranne potlačené a ich výplň pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Sú skvelým spojením vašich fotografií a prírody, ideálnym voňavým a pekným darčekom pre priateľov a rodinu.

10 / 2023 - HappyFoto smart news: ručné úpravy fotokníh a fotokalendárov v mobile

Míľovými krokmi sa mobilná appka priblížila aplikácii pre veľké obrazovky. Októbrová aktualizácia bola zameraná na mobil. Na fotoknihy a fotokalendáre, najobľúbenejšie vianočné darčeky.

Svoje chytro zostavené projekty môžete rovnako ako na veľkých obrazovkách doupraviť ručne, príp. začať s úplne prázdnou fotoknihou alebo fotokalendárom. Vkladať texty, hrať sa s klipartami, upravovať fotky, pozadia aj orámovania. Jednoducho sa vyblázniť.

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments.

10 / 2023 - 3D EFEKT → lakovaný text na pohľadniciach a blahoželaniach

Špeciálnym reliéfnym lakovaním zvýrazníme text na vašich pohľadniciach a blahoželaniach. Na všetky textové polia, pri ktorých 3D povrchovú úpravu objednáte, nanesieme špeciálny lak, ktorý vytvorí efekt vystúpeného písma. Tieto texty získajú elegantný 3D EFEKT, ktorý im dodá unikátnu haptiku, ktorú budete cítiť pod prstami. Atraktívny a luxusný. Novinku ponúkame exkluzívne v HappyFoto smart moments pri nasledovných prianiach:

10 / 2023 - Adventné fotokalendáre sú späť

Skráťte svojim blízkym čakanie na Vianoce originálnym spôsobom. Pripravte im adventný fotokalendár plný prekvapení. Napínavé na ňom je to, že prekvapenie nevyprchá počas chvíle, ale trvá 24 dní a servírujete ho pekne deň po dni až do Vianoc. Z čoho môžete vyberať?

Objednajte adventný fotokalendár čo najskôr, pretože radosť nepočká a ich množstvo je obmedzené.

08 / 2023 - HappyFoto smart news: vyladené dizajnové predlohy

Augustová aktualizácia sa niesla v duchu kreativity, nápaditosti a hravosti. K dokonale vyladenej a atraktívnej fotoknihe sa teraz dostanete veľmi jednoducho.

Pre veľké obrazovky sme pre vás pri vybraných fotoknihách pripravili vyladené dizajnové predlohy. Vďaka nim je zostavenie výnimočnej fotoknihy hračka. Vyberiete si predpripravený dizajn, ktorý je vytvorený pomocou rozmanitých prvkov ako sú texty, pozadia, orámovania a kliparty. Samozrejme, pripravené sú aj polia pre vloženie fotografií, ktoré sú prázdne a čakajú na vaše snímky. Predlohy sú editovateľné. Tým je garantovaná ich plná flexibilita. Môžete zmeniť a upraviť úplne všetko. Výhodou predlôh ale je, že nemusíte robiť vôbec nič naviac. Stačí ich naplniť fotografiami, prekontrolovať a objednať.

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments.

08 / 2023 - Ozdobná drevená lišta pre váš fotokalendár

Pekný dizajnový doplnok. Aký? Nová ozdobná drevená lišta, ktorá schová špirálu s okom pre zavesenie. Všetky nástenné fotokalendáre (okrem formátu A5), digitálne tlačené a vyvolané na fotopapieri, môžete teraz takto vyšperkovať. Lišta je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Ponúkame ich v 3 veľkostiach - malú, strednú a veľkú. Nad tým, akú veľkosť budete potrebovať, premýšľať nemusíte. Podľa šírky fotokalendára vyberieme správnu veľkosť za vás a túto vám v nákupnom košíku ponúkneme. Easy 🙂. Na vás zostáva iba rozhodnutie, či si dokonalý ozdobný doplnok svojho kalendára objednáte. Raz a navždy.

07 / 2023 - Fotosúťaž: "Letom svetom"

Cestujete, bavíte sa, radujete sa? To je báječné. Užívajte si! A chcete naviac vyhrať 400 €? Zapojte sa teda do našej fotosúťaže na tému "Letom svetom" a pochváľte sa svojimi zážitkami na fotografiách. Téma je obsiahla, všetko je dovolené. Neváhajte a zapojte sa. Možno práve vy budete šťastným víťazom a hlavná výhra 400 € vám padne vhod na vaše ďalšie dobrodružstvá.

Súťažiť a hlasovať môžete do 31. októbra 2023. Ako a kde? Vyberte svoje najvydarenejšie fotografie (max. 10) a kliknutím na tlačidlo "Súťažiť" ich prihláste do fotosúťaže. Pozor na autorské práva. Aby ste si mohli prezrieť súťažné fotografie a udeliť im hlasy, kliknite na tlačidlo "Hlasovať". Hlas môžete dať každej fotografii. Dokonca aj tým svojim, ale vždy iba jedenkrát a hlasovanie nie je možné už zmeniť. Úplné pravidlá fotosúťaže nájdete v spodnej časti stránky Fotosúťaž.

06 / 2023 - HappyFoto smart news: kliparty a obrázkové pozadia & smart layout

Júnová aktualizácia je ďalšou splnenou výzvou. Vypočuli sme mnohé vaše želania a do našej chytrej aplikácie doplnili to, po čom ste najviac túžili.

Naplno si môžete začať užívať nové neopozerané kliparty a obrázkové pozadia. Pri väčšine produktov na veľkých obrazovkách (vo webovom prehliadači alebo na počítači), pri fotoobrazoch a fotodarčekoch na mobile (pre fotoknihy a fotokalendáre doplníme do konca prázdnin).

Pre veľké obrazovky sme do ručných úprav fotokníh a fotokalendárov pridali novú chytrú funkciu „Smart layout“. Na čo sa používa? Automaticky a s citom navrhne ideálne rozmiestnenie fotiek na stránke. Pre prípad, že nebudete mať inšpiráciu alebo chuť.

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments.

05 / 2023 - Stolový kalendár do stojana → novo aj bez stojana

Stolový kalendár v drevenom stojane je váš obľúbenec? Kvalitný bukový stojan vám zostal z minulého roka a stačilo by vám vymeniť iba listy fotokalendára? Žiadny problém! Novo si môžete objednať iba nové listy na výmenu. Vyberať môžete medzi štvorcovým a podlhovastým formátom. Stojan perfektne pasuje na obidva.

Elegantné stolové kalendáre so stojanom aj bez neho nájdete exkluzívne v našej chytrej aplikácii HappyFoto smart moments.

04 / 2023 - Najobľúbenejšie prémiové textilné fotodarčeky sú späť

Prinášame dobré správy. Veľmi rýchlo sa nám podarilo nájsť nového dodávateľa prémiových textilných fotodarčekov. Najžiadanejšie kúsky sú späť v ponuke. Prémiové sú preto, lebo potlač je po celej ploche. Na bokoch nevznikajú žiadne biele okraje. Ktorý je váš najobľúbenejší?

Ak vás hneď napadá, komu by takýto pekný darček padol vhod, nájdite peknú fotografiu a objednajte.

02 / 2023 - Limitovaná ponuka

Náš dodávateľ prémiových textilných fotodarčekov ku koncu marca 2023 ukončí svoju činnosť a zatiaľ sa nám za neho nepodarilo nájsť adekvátnu náhradu. Nižšie uvedené fotodarčeky môžete teda objednať už len do 30. marca 2023 alebo do vypredania zásob.

Dokončite svoje objednávky na tieto textilné fotodarčeky čo najskôr, lebo nevieme v tomto čase povedať, kedy ich opäť budeme mať v ponuke.

02 / 2023 - HappyFoto smart news: obľúbené filtre & rýchle objednanie fotoobrazov a fotodarčekov z mobilu

Aj keď si aplikácia HappyFoto smart moments vedie veľmi dobre a zberáme jedno kladné hodnotenie za druhým, neusíname na vavrínoch a tvrdo pracujeme.

Vďaka novej verzii HappyFoto smart moments môžete objednať desiatky ďalších fotodarčekov. Už nielen fotopuzzle a nádoby na pitie. Teraz už skoro všetky.

Do úprav fotiek sme pridali obľúbené filtre (čiernobiely, sépia...) a možnosť ručnej korekcie fotiek (kontrast, jas...). Super je, že všetko nájdete už aj v mobile. Veď kde máte fotky a kde z nich čo najrýchlejšie objednáte pekný darček? Predsa v mobile 🙂.

Be smart & happy ⇒ používajte chytrú aplikáciu HappyFoto smart moments. Vo svojom chytrom telefóne, na počítači alebo vo webovom prehliadači.

01 / 2023 - "Čriepky roka 2022" v priebehu pár sekúnd v krásnej fotoknihe

Zaarchivovať bezpečne svoje fotografie a urobiť kroniku minulého roka 2022 z tých najvydarenejších zvládnete raz-dva. Stačí sa nechať viesť našou chytrou aplikáciou HappyFoto smart moments. Výber najlepších fotografií sme vám už v appke pripravili. Stačí ju vo svojom chytrom telefóne otvoriť a medzi pripravenými výbermi najväčších zážitkov zvoliť zložku „Čriepky roka 2022“. Potom to už nechajte na nás a uvidíte, akú krásnu fotoknihu vám v priebehu pár sekúnd naservírujeme. Samozrejme môžete urobiť aj vlastný výber fotografií, to je iba na vás. Jedno je isté! Rýchlejšia a jednoduchšia cesta ku kronike roka 2022 neexistuje.

Vďaka smart moments budete mať svoju fotoknihu hotovú behom chvíle. Vo svojom chytrom telefóne, na počítači alebo vo webovom prehliadači. Na pár kliknutí, s radosťou a bez práce.

11 / 2022 - Fotosúťaž "happy moments" pozná svojich víťazov

Do fotosúťaže "happy moments" prebiehajúcej od 19. septembra 2022 do 23. novembra 2022 ste prihlásili 325 súťažných fotografií a rekordných 2771 vašich hlasov rozhodovalo o poradí. Hlasovanie vo fotosúťaži usporiadanej na oslavu 18 rokov HappyFoto bolo veľmi napínavé. Kto výsledky sledoval, určite si všimol, že sa poradie na popredných miestach menilo do posledného okamihu. O prvé miesto bojovali detské úsmevy. Ste zvedaví, ako dopadla vaša fotografia a ktoré sa umiestnili v TOP 10? Výsledky nájdete tu 👉

11 / 2022 - Adventné fotokalendáre

Vianoce sa blížia a aký by to bol predvianočný čas bez každodenného radovania sa, že sme Štedrému dňu čoraz bližšie. Vyčarte úsmev na tvárach svojich najbližších a spestrite im nekonečné čakanie. Darujte im niečo veľmi osobné a neobyčajné. Objednajte pre nich náš adventný fotokalendár.

Darujte spomienky a prežite tak spoločne predvianočný čas plný kúziel.

10 / 2022 - HappyFoto smart news: Vianočné darčeky 🎄 novo v našej chytrej appke

Ďalšími fotoproduktami, ktoré môžete jednoducho a extrémne rýchlo objednať vďaka novej verzii HappyFoto smart moments sú:

Dostupné online na webe & offline z Windows a macOS. Vianoce sa blížia a to sa hodí, je to tak?
Be smart & happy ⇒ používajte HappyFoto smart moments.

09 / 2022 - Nové fotopuzzle pre menšie deti s veľkými dielikmi

Deti milujú skladanie puzzle. Aby ste im mohli dopriať puzzle z vlastnej fotografie, rozšírili sme ponuku fotopuzzle o dve nové atraktívne veľkosti vhodné pre menšie deti.

Vyskúšajte nové puzzle a prekvapte svoje ratolesti k narodeninám alebo k Vianociam.

09 / 2022 - Fotosúťaž: "happy moments"

HappyFoto je tu pre vás už 18 rokov. Aké šťastné chvíle ste počas tejto doby zažili vy? Akú radosť sa vám podarilo zachytiť objektívom fotoaparátu? Téma fotosúťaže k 18temu výročiu HappyFoto je obsiahla. Chceme v tejto ťažkej dobe na chvíľu zabudnúť na dražobu a rozplývať sa nad peknými a šťastnými obrázkami. S trochou šťastia môžete zvíťaziť a vyhrať niektorú z krásnych cien v celkovej hodnote 1 000 €.

Súťažiť a hlasovať môžete do 23. novembra 2022. Ako a kde? Vyberte svoju najlepšiu fotografiu a kliknutím na tlačidlo "Súťažiť" ju prihláste do fotosúťaže. Pozor na autorské práva. Aby ste si mohli pozrieť súťažné fotografie a prideliť im hlasy, kliknite na tlačidlo "Hlasovať". Hlas môžete dať akejkoľvek fotografii. Dokonca aj tej svojej, ale vždy iba jedenkrát a hlasovanie nie je možné neskôr zmeniť. Celé pravidlá fotosúťaže nájdete v spodnej časti stránky Fotosúťaž.

09 / 2022 - HappyFoto smart moments news: ručné úpravy fotokalendárov

Po veľkom úspechu júlovej novinky v podobe ručných úprav fotokníh prichádzame s ručnými úpravami fotokalendárov. Po chytrom vytvorení kalendára máte možnosť prejsť na ručné úpravy, kde môžete:

 • Vkladať nové texty.
 • Meniť fonty a farbu písma.
 • Fotky zväčšovať a zmenšovať, orezávať a otáčať.
 • Nastaviť ľubovoľný začiatočný mesiac a rok svojho fotokalendára.

Toto rozšírenie nájdete v offline a online verzii našej chytrej aplikácie. Be smart & happy ⇒ používajte HappyFoto smart moments.

07 / 2022 - Stali sme sa certifikovaným obchodom SAEC

Certifikácia “SAEC – BEZPEČNÝ NÁKUP” je zárukou pre zákazníkov, že jej nositeľ spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu. Riadi sa domácou legislatívou ako aj certifikačnými pravidlami krajín EÚ. Certifikačný proces preverí všetky stránky bezpečného nákupu e-shopu. Od prvotného vytvorenia objednávky, procesu zadania objednávky do výroby až po jej úplné ukončenie. Preverované sú aj iné oblasti e-shopu tak, aby mal zákazník dostatok informácií potrebných pre rozhodnutie o nákupe a hlavne uskutočnenie bezpečného nákupu. My sme v preverovaní obstáli na výbornú. Sme veľmi radi, že sme sa ako prví na Slovenku vo svojom obore stali certifikovanou spoločnosťou a zároveň je to pre nás záväzok neustále poskytovať našim zákazníkom iba tie najlepšie služby.

07 / 2022 - HappyFoto smart moments news: ručné úpravy fotokníh

Napriek tomu, že má appka od svojho zrodu skvelé hodnotenia, komentáre typu „chýba možnosť pridania popisu k fotkám“, „nie je možné pridať komentáre“ nás poháňali ďalej. What's New? Čo sa nám podarilo prelomiť? Po chytrom vytvorení fotoknihy máte od tejto chvíle možnosť prejsť na ručné úpravy, kde môžete:

 • Vkladať texty v ľubovoľnom množstve a na ľubovoľné miesta.
 • Vyberať nové fonty, pridali sme iba tie, ktoré je možné zvýrazniť 3D EFEKTOM. Meniť farbu a písmo bez problémov aj po jednom písmenku.
 • Meniť ľubovoľne pozadia.
 • Posúvať fotky na želané pozície, zväčšovať ich, zmenšovať, orezávať a otáčať.
 • Pridávať a uberať strany fotoknihy, meniť ich poradie.

Náš ideálny a odporúčaný postup pri vytváraní fotokníh pomocou chytrej appky HappyFoto smart moments: Nechajte fotoknihu v mobile chytro vytvoriť. Využite všetky výhody umelej inteligencie. Uložte ju do cloudu. Otvorte ju v cloude na veľkom počítači a dotiahnite do dokonalosti. To je nápad, že?

06 / 2022 - Foto na doklady

Na základe vysokého dopytu sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o fotografie na doklady. Na jednom hárku obdržíte 9 ks preukazových fotografií v rozmere 3,5 x 4,5 cm. Sami sa môžete rozhodnúť, či si necháte vyrobiť 9 rovnakých fotografií, každú inú, alebo napríklad 3 fotografie po 3. Formát je typizovaný, je vhodný na všetky druhy preukazov (od preukazov na autobusu až po služobné alebo profesijné preukazy), ale napríklad aj do peňaženky alebo na životopis. A kto by nepotreboval foto na doklady, môže si vytvoriť koláž mini fotografií do rámika.

05 / 2022 - Fotosúťaž "Rok 2021 objektívom fotoaparátu" pozná svojich víťazov

Do fotosúťaže "Rok 2021 objektívom fotoaparátu" prebiehajúcej od 2. februára 2022 do 4. mája 2022 ste prihlásili 367 nádherných fotografií. Víťazná snímka bola do súťaže prihlásená hneď počas jej prvého dňa a po celú dobu neohrozene zotrvala na vedúcej pozícii. Súboj o 2. až 5. bol taktiež rozhodnutý hneď v začiatkoch súťaže. Poradie zostalo nezmenené až do konca súťaže. Ste zvedaví, ktoré fotografie sa umiestnili v TOP 5? Výsledky nájdete tu 👉

04 / 2022 - Packeta domov

Radi sme o krok napred. Radi skúšame nové veci. Tentokrát nás oslovili partneri z Packety, aby sme vyskúšali ich novú službu Packeta domov. Doručenie balíka na adresu spustili vo vlastnej réžii 1. júla 2021. A o deväť mesiacov neskôr ju už môžete využiť aj vy pri objednávaní svojich obľúbených darčekov z fotiek. Baví nás byť inovatívnymi. A nemajte strach, nie je to apríl! Kompletné informácie ku všetkým aktuálne už 5 rôznym spôsobom doručovania nájdete na stránke Dodacie podmienky.

02 / 2022 - Fotosúťaž: "Rok 2021 objektívom fotoaparátu"

Rok 2021 sa významne zapísal do mysle každého z nás. A nielen do mysle. Najkrajšie a najemotívnejšie prežitky aj do našich telefónov a na karty fotoaparátov. Ukážte nám, čo vás nadchlo. Témou prvej tohtoročnej fotosúťaže je "Rok 2021 objektívom fotoaparátu". Zabojujte a zabodujte so svojimi najzaujímavejšími momentmi. Téma je obsiahla, má vyzdvihnúť to najkrajšie z minulého roka. Zalovte vo svojich archívoch a pochváľte sa. S trochou šťastia môžete vyhrať niektorú z krásnych cien v celkovej hodnote 720 €.

Súťažiť a hlasovať môžete do 4. mája 2022. Ako a kde? Vyberte svoju najlepšiu fotografiu a kliknutím na tlačidlo "Súťažiť" ju prihláste do fotosúťaže. Pozor na autorské práva. Aby ste si mohli prezrieť súťažné fotografie a prideliť im hlasy, kliknite na tlačidlo "Hlasovať". Hlas môžete dať akejkoľvek fotografii. Dokonca aj tej svojej, ale vždy iba jedenkrát a hlasovanie nie je možné neskôr meniť. Celé pravidlá fotosúťaže nájdete na spodnej časti stránky Fotosúťaž.

01 / 2022 - Nový rok prináša nové kryty

Hľadáte kryt pre svoj nový iPhone alebo Samsung? Milióny krytov na mobil môžete kúpiť v obchodoch a na internete, ale žiadny sa vám nepáči? Navrhnite si svoj vlastný. Ponuku sme rozšírili o štyri nové modely. Urobte radosť sebe a chráňte svojho chytrého miláčika, alebo originálnym krytom urobte radosť niekomu, na kom vám záleží. Extra pevný kryt na mobil s vlastnou fotkou, textom alebo klipartom je "in". Originálny, praktický a odolný.

11 / 2021 - Stolový fotokalendár s dreveným stojanom

Vianoce sa blížia a čo by to bolo za Vianoce bez kalendára z vlastných fotiek. Okrem noviniek, ktoré sme zverejnili v predchádzajúcich mesiacoch (nižšie), prichádzame teraz s jednou, ktorú nájdete exkluzívne v našej chytrej aplikácii HappyFoto smart moments. Potešte svojich blízkych fotokalendárom v drevenom stojane. Vyberať môžete medzi stolovým kalendárom štvorcovým a stolovým kalendárom podlhovastým. Obidva obdržíte vr. stojana z kvalitného bukového dreva. Moderný kalendár je vhodný do každého interiéru, ozdobí taktiež aj pracovný stôl, komodu alebo nočný stolík. Drevený stojan naviac využijete aj v ďalších rokoch.

11 / 2021 - 3D EFEKT → lakovaný text na doskách fotokníh

Objavte čaro priestorového textu. Špeciálnym reliéfnym lakovaním upravíme text na predných doskách vašej fotoknihy. Dosiahneme tak unikátny kontrast medzi matnou plochou dosiek a lesklým vystúpeným nadpisom. Elegantná záležitosť pre fajnšmekrov. V našej chytrej aplikácii HappyFoto smart moments pri výbere svojej obľúbenej fotoknihy nastavte "S 3D povrchovou úpravou" a zvyšok nechajte na nás. Novinku poznáte na prvý pohľad aj dotyk. Ponúkame ju exkluzívne v HappyFoto smart moment pri nasledovných HappyFotoknihách:

09 / 2021 - HappyFoto smart moments news: úžasný fotokalendár v priebehu pár sekúnd

Modul na fotokalendáre, ktorý sa do HappyFoto smart moments dostal v septembrovej aktualizácii je našou veľkou pýchou. Na čo sa môžete tešiť?

 • Fotografie najkrajších zážitkov sú automaticky rozpoznané a zoskupené.
 • Čas ušetríte vďaka vyradeniu podobných a nekvalitných fotiek.
 • Vybrať si môžete kalendária v moderných dizajnoch.
 • Ponúkame naviac aj možnosť doplnenia vlastných udalostí, ktoré vám v kalendári vytlačíme.
 • Farby a farebné kombinácie si určíte podľa svojich priorít.
 • A nakoniec je späť voľba počiatočného mesiaca a roku fotokalendára.

Objednanie kalendára z fotiek je vďaka smart moments radosťou. Rýchle a bez práce.

09 / 2021 - Fotosúťaž "Úsmev HappyFoto 2021" pozná svojich víťazov

Do fotosúťaže "Úsmev HappyFoto 2021" prebiehajúcej od 30. júna 2021 do 31. augusta 2021 ste prihlásili 340 vysmiatych fotografií a 4621 vašich hlasov rozhodovalo o poradí. Pri vyhlasovaní fotosúťaže nás ani nenapadlo, že v nej uvidíme aj vysmiate kone, psíkov, dokonca aj sysľa.

08 / 2021 - deLUXE HappyKalendáre s ochranným listom vr. okienka na venovanie

Všetky deLUXE Fotokalendáre obdržíte od sezóny 2021 vylepšené. Kalendár bude spredu chrániť ochranný list v modrej farbe. Modrý ochranný list nielenže chráni váš fotokalendár, ale je aj doplnený o priestor na napísanie venovania. Na tento ochranný list sme presunuli logo a čiarový kód, takže už nebudú rušiť titulný list vášho fotokalendára. V aplikácii pre objednanie tento list neuvidíte, automaticky ho k vášmu deLUXE Fotokalendáru pridáme až pri výrobe.

07 / 2021 - HappyFoto smart moments: najrýchlejšia cesta k fotkám už aj online

Aby pre vás bolo objednanie fotografií čo najrýchlejšie, odporúčame použiť našu chytrú appku HappyFoto smart moments. Na chytrom telefóne vám fotky zoskupí podľa udalostí. Z tých potom vyberie tie najlepšie. Vyradí nekvalitné zábery a duplicitné fotografie. Online na webe, žiaľ, nie je možné túto funkcionalitu využiť. To ale nevadí, pretože aj tak je pomocou HappyFoto smart moments objednanie najpohodlnejšie. Môžete to vyskúšať vo svojom webovom prehliadači.

Čaká vás nový moderný dizajn, rýchle vkladanie fotiek alebo celých zložiek (pomocou Drag & Drop) a jednoduché objednanie. Vyskúšať môžete pri prémiových foto, prémiových zväčšeninách a eco foto.

06 / 2021 - Fotosúťaž: "Úsmev HappyFoto 2021"

Smiech predlžuje život, úsmev vyhráva. Pretože s úsmevom ide všetko lepšie, oprášili sme obľúbenú tému a spustili prázdninovú fotosúťaž Úsmev HappyFoto 2021. Zalovte vo svojich archívoch a pochváľte sa svojim úsmevom. Môžete zvíťaziť a vyhrať niektorú z krásnych cien v celkovej hodnote 2 100 €.

Súťažiť a hlasovať môžete do 31. augusta 2021. Ako a kde? Vyberte svoju najlepšiu fotografiu a kliknutím na tlačidlo "Súťažiť" ju prihláste do fotosúťaže. Pozor na autorské práva. Aby ste si mohli prezrieť súťažné fotografie a prideliť im hlasy, kliknite na tlačidlo "Hlasovať". Hlas môžete dať akejkoľvek fotografii. Dokonca aj tej svojej, ale vždy iba jedenkrát a hlasovanie nie je možné neskôr meniť. Celé pravidlá fotosúťaže nájdete na spodnej časti stránky Fotosúťaž.

05 / 2021 - HappyFoto smart news: objednanie fotiek priamo z mobilu

Vďaka aktualizácii HappyFoto smart moments v poslednom májovom týždni 2021 objednáte prémiové foto, prémiové zväčšeniny a eco foto rýchlosťou blesku priamo z mobilu.

Nestrácajte čas triedením fotiek. Smart moments roztriedi vaše fotky a zoskupí ich do najväčších zážitkov. Smart moments je chytrá. Vyradí podobné a nekvalitné zábery. Pripraví pre vás výber iba tých najlepších. Objednať fotky nebolo nikdy rýchlejšie!

05 / 2021 - Nové textilné a praktické fotodarčeky

Vieme, čo je trendy ⇒ čo frčí ⇒ čo sa nosí. Prichádzame so siedmimi novými produktami. Dajme spoločne stop igelitkám, jednorazovým vreckám a plastovým prestieraniam. S našimi novinkami to pôjde ako po masle. Drobnosti schováte do plechovej dózy alebo do peračníka, všetko následne spoločne do vaku alebo do tašky. Stolu dodáte čaro novým prestieraním s vlastnou potlačou a možnosťou vyprania. Ktorý z nových produktov vám učaruje najviac?

04 / 2021 - Fotosúťaž "Rok 2020 objektívom fotoaparátu" pozná svojich víťazov

Do fotosúťaže "Rok 2020 objektívom fotoaparátu" prebiehajúcej od 2.marca 2021 do 7. apríla 2021 ste prihlásili 460 nádherných fotografií a 1788 vašich hlasov rozhodovalo o poradí. Za všetky súťažné fotografie srdečne ďakujeme. K videniu bolo skutočne všetko. Novonarodené bábätká, príroda, deti, zvieratá, dovolenky, kvety, hory, doly, zostáva snáď už iba čierny les 🙂.

03 / 2021 - Apple Pay

Mobilné platby sa tešia stále väčšej obľube. Je to fenomén. Mobilné technológie zažívajú boom, na ktorý sa nedá iba prizerať. V minulom roku sme vám ponúkli chytrú mobilnú appku HappyFoto smart moments, z ktorej objednáte za pár sekúnd. V tomto roku pridávame expresnú platbu Apple Pay, ktorú celkom isto všetci „jablčkári“ vítajú. Potvrdenie platby pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznania tváre je sen. Žiadne zadávanie údajov o karte, žiadne zdĺhavé vypĺňanie formulára. Ste „jablčkár“? Plaťte jedným dotykom!

03 / 2021 - Fotosúťaž: "Rok 2020 objektívom fotoaparátu"

"Rok 2020 objektívom fotoaparátu" ⇒ je téma historicky prvej veľkej fotosúťaže. Ukážte nám, že minulý rok nebol iba rokom zákazov a strážnych psov. Že ste prežili aj pekné chvíle. Veľa pekných chvíľ. S rodinou, v prírode, so svojimi miláčikmi, na dovolenke alebo pri športe. Téma je široká, má vyzdvihnúť z minulého roka to najkrajšie. Zalovte vo svojich archívoch a pochváľte sa. S trochou šťastia môžete aj zvíťaziť a vyhrať niektorú z krásnych cien v celkovej hodnote 720 €.

Súťažiť a hlasovať môžete do 7. apríla 2021. Ako a kde? Vyberte svoju najlepšiu fotografiu a kliknutím na tlačidlo "Súťažiť" ju prihláste do fotosúťaže. Pozor na autorské práva. Aby ste si mohli prezrieť súťažné fotografie a prideliť im hlasy, kliknite na tlačidlo "Hlasovať". Hlas môžete dať akejkoľvek fotografii. Dokonca aj tej svojej, ale vždy iba jedenkrát a hlasovanie nie je možné neskôr meniť. Celé pravidlá fotosúťaže nájdete na spodnej časti stránky Fotosúťaž.

02 / 2021 - HappyFoto smart news: kompletná ponuka fotokníh & konvertovanie fotokníh

S aktualizáciou Happy Foto smart moments v priebehu druhého februárového týždňa 2021 sa do appky dostalo celé portfólio HAPPY FOTOKNÍH. Naša kompletná ponuka → 25 rôznych formátov a prevedení.

A to ešte nie je všetko. Appka má od tejto chvíle super funkciu → konvertovanie fotokníh. Appka dokáže ako mávnutím čarovného prútika fotoknihy konvertovať do iných variantov. Ponúka množstvo možných kombinácií.

01 / 2021 - Kronika roka 2020 až s 300 stranami raz-dva hotová

Áno, ide to. Pomocou našej » novej » rýchlej » mobilnej » extrémne inteligentnej » prekvapivo ľahkej » abnormálne výkonnej ► chytrej aplikácii HappyFoto smart moments. Výber fotiek z minulého roka sme vám už v appke pripravili. Stačí ju iba vo svojom chytrom telefóne otvoriť a medzi pripravenými výbermi najväčších zážitkov zvoliť zložku „Čriepky roka 2020“. Potom to už nechajte na nás a uvidíte, akú krásnu veľkú fotoknihu vám behom pár sekúnd naservírujeme. Samozrejme môžete vytvoriť aj vlastný výber fotografií, to je na vás. Jedno je isté! Rýchlejšia a jednoduchšia cesta ku kronike roka 2020 neexistuje. Kto chce ušetriť čas, používa smart moments.

11 / 2020 - Už nie len Slovenská pošta, ale aj Packeta alebo GLS môžu doručiť vašu zásielku

Aby sme všetkým uľahčili doručovanie zásielok, sťažené v tomto roku hlavne koronavírusovou pandémiou, nelenili sme a splnili ďalšie vaše želanie. Rozšírili sme ponuku spôsobu doručenia a vy si môžete vyberať medzi doručením na adresu (Slovenskou poštou, kuriérom GLS) a doručením na výdajné miesto (Packetou). Elektronické darčekové poukážky zasielame v PDF aj naďalej e-mailom. Podrobné informácie vrátane cien k jednotlivým spôsobom doručovania nájdete na stránke Dodacie podmienky. Veríme, že táto novinka vám prišla vhod a máte z nej rovnako ako my radosť.

11 / 2020 - App, App - hurááá! 📱 HappyFoto smart moments

Aplikácia smart moments je prírastkom do rodiny HappyFoto aplikácií. Ideálna pre tých, ktorí nemajú čas a vytvorenie fotoknihy musí fičať. Čo je na nej také výnimočné? Peknú fotoknihu vám appka naservíruje raz-dva, bez práce a chytro. Použije fotky priamo z mobilu. Zoskupí fotky s najväčšími zážitkami. Vyradí podobné a nekvalitné fotky. Postará sa o pekný vzhľad fotoknihy bez toho, aby orezala čo len jednu jedinú fotku. Je ideálna na cesty. Či už vo vlaku, v rade na zmrzlinu alebo doma na gauči - s appkou smart moments sa môžete zabávať všade. Vy robte fotky, na nás nechajte všetko ostatné.

09 / 2020 - Zamatovo matné deLUXE Fotoknihy pevné

Dopočuli sme sa, že by ste chceli matné fotoknihy. Sú tu! Pri deLUXE Fotoknihách s pevnými doskami (A4 na výšku a na šírku, 20 x 20, 30 x 30 cm a A3 na výšku a na šírku) máte novo možnosť výberu medzi fotopapierom prémium lesk (Fuji Crystal Archive HD Album) a fotopapierom prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE). Zamatovo matný značkový fotopapier dodá vnútorným stranám fotoknihy profi vzhľad, pôsobí antireflexne (tlmí odraz svetla) a chráni ich pred nechcenými odtlačkami prstov. Matné fotoknihy sú Parížankami medzi fotoknihami, vznešené a úžasne elegantné. Zoznámte sa:

09 / 2020 - Všetkých 12 mesiacov na 1 liste fotokalendára

Máme pre vás bonus bez príplatku, ktorý si s okamžitou platnosťou môžete užiť pri všetkých nástenných fotokalendároch digitálne tlačených (nie deLUXE na fotopapieri). Od septembra 2020 je zadná strana posledného listu s vyobrazením všetkých 12 mesiacov. Obdarovaný tak na prvý pohľad vidí, aký je jeho fotokalendár krásny aj bez toho, aby v ňom musel hneď začať listovať.

09 / 2020 - Fotoknihy pevné, cca A4 najnovšie až do 300 strán

Prichádzame s veľkou novinkou vo svete fotokníh. Vo Fotoknihách pevných, cca A4 na výšku a na šírku môžete uchovať ešte viac svojich spomienok. Naplniť môžete najnovšie až 300 strán. Získate tak fotoknihu s hrúbkou 2,5 cm, do ktorej sa v pohode vmestí aj niekoľko tisíc fotografií.

08 / 2020 - Brilantný lesk pre vaše fotokalendáre

Nástenné fotokalendáre A4 na výšku a na šírku a A3 na výšku a na šírku vám môžeme vylepšiť UV lakom. Jednotlivé potlačené listy nalakujeme, čím docielime ich vysoký lesk. A nie len to. Papier sa lakovaním stáva veľmi pevný a odolný, len tak niečo ho nepoškriabe. Túto super novinku v nadchádzajúcej kalendárovej sezóne určite oceníte. Lakovaný fotokalendár je ideálnym adeptom na darček pre celú rodinu.

06 / 2020 - Nové horúce letné produkty v ponuke

Na horúcu letnú sezónu sa vybavte originálne. Na radu prišli uteráky & osušky s vlastnou potlačou. Ponúkame ich v troch veľkostiach s potlačou z jednej strany. Z prežitej dovolenky vytvorte originálny pozdrav. Pohľadnice s vlastnou fotografiou dodávame v sade po 4 ks, pričom každá pohľadnica môže mať iný vzhľad. Sú originálne, sú nezameniteľné. Sú in :).

05 / 2020 - Kryty na iPhone 11 a Samsung Galaxy S10 sú tu

Originálny ochranný kryt na mobil si od mája 2020 môžu objednať aj majitelia chytrých telefónov iPhone 11 a Samsung Galaxy S10. Objednajte si kryt so svojou obľúbenou fotografiou a urobte zo svojho mobilu nezameniteľný módny doplnok. Neschovávajte fotografie iba vo vnútri telefónu, nechajte ich vyniknúť aj na povrchu. Krytom s vlastnou fotografiou si telefón nie len dokonale vyzdobíte, ale aj ochránite.

04 / 2020 - Rodinka fotokníh "do vrecka" sa rozrástla

O 3 nové formáty sa rozrástla ponuka deLUXE Fotokníh mäkkých. "Do vrecka" môžete od tejto chvíle zobrať okrem formátu 10 x 15 cm aj fotoknihy vo veľkosti cca 10 x 10 cm, 13 x 13 cm a 13 x 19 cm. Malé, milé, extra lacné a vyvolané na značkovom fotopapieri prémium mat. To sú jarné prírastky do našej už aj tak veľmi rozsiahlej ponuky fotokníh.

02 / 2020 - Brilantný lesk pre vaše fotoknihy

Fotoknihy pevné cca A4 na výšku a na šírku vám môžeme doplniť o UV lak. Jedná sa o prvú našu novinku v roku 2020. Obojstranne potlačené vnútorné strany fotoknihy celoplošne nalakujeme, čím docielime ich žiarivý lesk. Strany budú vďaka obojstrannej vrstve UV laku nie len žiariť, budú aj lepšie chránené pred vonkajšími vplyvmi (otlačkami prstov, nečistotou, vlhkosťou). Sú teda vhodné aj pre rodiny s malými deťmi alebo rodinné stretnutia, kedy fotokniha ide z ruky do ruky. Vyskúšajte tento mimoriadne vydarený kúsok a dajte svojim spomienkam niečo naviac!

12 / 2019 - Najmodernejšia linka na výrobu fotokníh v Európe

Po takmer desiatich rokoch prevádzky bola vo fotolaboratóriu kompletne vymenená linka na výrobu fotokníh. V súčasnej dobe bežia všetky nové stroje od spoločností Müller-Martini, Kolbus a Hörauf v plno automatizovanej prevádzke. Vďaka novej plno automatickej linke dodávame fotoknihy v bezkonkurenčnej kvalite a môžeme plniť aj tie najnáročnejšie želania našich zákazníkov.

11 / 2019 - Originálne vianočné priania vďaka novým vianočným predlohám

Neviete, čo napísať? Nelámte si hlavu. Vymysleli sme to za vás. Stačí pár vydarených fotografií a vybrať si pri svojom fotoprianí alebo blahoželaní niektorú z desiatok nových vianočných predlôh. Od 20. novembra 2019 sú v HappyFoto aplikácii dostupné, na rozdiel od konkurencie sú zadarmo. Vianočné predlohy sú milé, srdečné, veselé a objednanie originálneho vianočného priania sa vďaka nim stalo hračkou.

10 / 2019 - Vybrané deLUXE Fotoknihy až o 20 strán hrubšie

DeLUXE Fotoknihy s pevnými doskami cca A4 (na výšku aj na šírku) a štvorcové (cca 20 x 20 cm aj cca 30 x 30 cm) môžete teraz objednávať až do počtu strán 120. Čím hrubšia fotokniha, o to viac pojme vašich nezabudnuteľných zážitkov.

10 / 2019 - Doobjednajte svoje produkty za tu najvýhodnejšiu cenu

To, že môžete fotoprodukty od HappyFoto objednať 25 dní od odoslania pôvodnej objednávky opäť (=doobjednať), to už je dávno známe. Prichádzame ale s prevratnou novinkou. Od tejto chvíle môžete produkty z pôvodnej objednávky získať za tú najvýhodnejšiu cenu. Ak ste svoje produkty objednali v akcii, dodržíme ich akčnú cenu. Ak ste ich v akcii neobjednali, ale práve teraz v akcii sú, vyfakturujeme vám ich v akčnej cene práve teraz platnej. Čo vy na to?

09 / 2019 - Darčekové poukážky

Lámete si hlavu nad darčekom pre svojich blízkych, priateľov a známych? Neviete, čo vybrať, čím prekvapiť? Nechajte výber na obdarovanom a venujte mu darčekovú poukážku. Darčeková poukážka je univerzálny a vďačný darček pre každého. Stačí iba vybrať hodnotu poukážky, jej vzhľad a doplniť ju milým textom. Vyberte si v našom svete darčekových poukážok »

09 / 2019 - Nové predlohy a farby kalendárií

V pravý čas sme našu HappyFoto aplikáciu obohatili o nové predlohy a farby kalendárií. Vyberať môžete z čiernej, modrej, červenej, zelenej a žltej farby. Stačí aplikáciu spustiť a pustiť sa do prípravy fotokalendára na rok 2020.

09 / 2019 - Nechajte sa inšpirovať

Dobrý nápad padne vždy vhod. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu, ktorý z fotoproduktov zvoliť ako darček k narodeninám, pre svoju lásku alebo potešenie pre rodičov práve narodeného dieťatka, prinášame niekoľko tipov. Rovnako tu môžete nájsť produkty vhodné k príležitosti svadby či zachovania spomienok na letné prežitky alebo školské roky. Pozrite na stránku Inšpirácie & Predlohy, niektorý z našich tipov sa vám určite zapáči.

08 / 2019 - Ďalšie nové krásne produkty

Neleníme a po mesiaci rozširujeme našu ponuku o ďalších 20 nových fotodarčekov. Všetky je možné objednať z novej HappyFoto aplikácie. Stačí ju spustiť a môžete sa začať kochať, vyberať si a objednávať. Do nádob na pitie pribudli hrnček panoráma, tematické hrnčeky, pivný maxipohár, smaltované hrnčeky a termohrnčeky. Medzi textílie sme teraz zaradili obliečku na vankúš a termofor. V praktických fotodarčekoch nájdete nové akrylátové fotorámiky, koženkové prívesky na kľúče a hliníkový prívesok. Ktorý z nových produktov vám učaruje ako prvý?

07 / 2019 - Nové produkty

S novými webovými stránkami a novou HappyFoto aplikáciou sme rozšírili aj našu ponuku o atraktívne nové produkty. Vaše vlastné fotografie vás môžu potešiť na obliečkach, vankúšoch potlačených z oboch strán, fleecových dekách, krytoch na mobil, prémiových zväčšeninách a fotokolážach, ktoré majú matný povrch so štruktúrou plátna, atď. Stačí iba stiahnuť novú HappyFoto aplikáciu, vybrať si a začať tvoriť.

06 / 2019 - Nové kliparty, pozadia, rámiky a počty strán

V novej HappyFoto aplikácii je nie len veľa nových klipartov, pozadí a rámikov, ale pri všetkých fotoknihách s pevnými doskami môžete voliť alebo pridávať počet strán v krokoch po dvoch. HappyFoto je zatiaľ jediné, kto niečo také ponúka a vie.

04 / 2019 - Nová HappyFoto aplikácia - jeden program na všetko

Zrodila sa hviezda. Nová aplikácia HappyFoto, ktorá by nemala chýbať na žiadnom vašom zariadení. Objednávať obľúbené produkty je možné pomocou jedného programu, ktorý môžete mať na svojom počítači Windows alebo Mac, v chytrom telefóne Android aj iOS alebo online priamo vo webovom prehliadači. A všade vyzerá a aj ovláda sa úplne rovnako. Samozrejmosťou je, že v novom programe nájdete celú našu ponuku. A úplne najlepšie je, že svoje produkty, ktoré v novej aplikácii pripravíte, môžete medzi jednotlivými zariadeniami zdieľať. Fotoknihu môžete začať tvoriť vo vlaku na mobile, pokračovať doma na počítači a objednať z webu, keď prejde finálnou kontrolou hlavy rodiny.

10 / 2018 - Nové tematické predlohy fotokalendárov

Program HappyFoto DESIGNER pre Windows sme rozšírili o nové rozmanité predlohy. K dispozícii sú Vám v tejto chvíli okrem tradičných (deti, dovolenka, láska...) nové tematické predlohy (luxus, minimalizmus, spomienky, citáty...). Sú moderné, sú krásne, sú in. Je skutočne z čoho vyberať.

02 / 2018 - Nové digitálne tlačiarne

Fotolaboratórium HappyFoto kladie vždy najvyššie nároky na kvalitu svojich produktov a služieb. Našim zákazníkom ponúkame iba to najlepšie. Kladieme veľký dôraz na prvotriedne vybavenie so špičkovou technológiou. Preto sme na začiatku roka prešli veľkou inováciou a všetky doposiaľ používané digitálne tlačiarne sme nahradili novými strojmi od spoločnosti Ricoh.

02 / 2018 - Z počítača s operačným systémom Windows XP a Windows Vista už nie je možné objednať

Ochrana dát je veľmi dôležitá téma a HappyFoto kladie na ochranu dát svojich zákazníkov maximálnu pozornosť. Nepripustíme, aby sa Vaše fotografie, osobné údaje alebo platobné údaje dostali do cudzích rúk. Nakoľko operačné systémy Windows XP a Windows Vista vykazujú veľmi veľké bezpečnostné riziko, že sám Microsoft ich podporu v minulých rokoch už ukončil (pre XP v roku 2014, pre Vistu v roku 2017), nemôže ani HappyFoto za týchto okolností počas procesu objednávania ručiť za bezpečnosť Vašich dát. Z tohoto dôvodu naši partneri, ktorí pre nás programy vyvíjajú, k 31. januáru 2018 definitívne ukončili podporu všetkých programov pre objednanie (DESIGNER pre Windows, online DESIGNER, online FOTO aj FOTO pre Windows) pre operačný systém Windows XP a Windows Vista. Od 1. februára 2018 nie je teda možné z počítača s operačným systémom Windows XP a Windows Vista u HappyFoto objednať. Viac info na:

09 / 2017 - Úsmev HappyFoto 2017 má svoje víťazky

Ďalší, už 4. ročník obľúbenej fotosúťaže pozná svoje víťazky. Konkurencia bola veľká, celkom zaslúžene vyhrali tie najusmiatejšie dievčatá.

Cenu sympatie a fotoobraz v hodnote 100 € získala Zuzana Petrová. Do víťaznej trojice naj úsmevov sa prebojovali Michaela Dlesková, Lujza Straková a Kristína Víglaská. Konečné poradie dievčat bolo vyhlásené počas finálového dňa. Víťazkou s výhrou 1000 € sa stala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, striebornú priečku a výhru 600 € vybojovala študentka psychológie Kristína Víglaská a bronzovú medailu s výhrou 400 € si odviezla česká nádej fitness súťaží Michaela Dlesková.

12 / 2016 - Tematické predlohy pri fotokalendároch

Od 30. novembra 2016 je k dispozícií nová verzia programu HappyFoto-DESIGNER pre Windows, ktorú sme obohatili o nové tematické predlohy pri fotokalendároch.

08 / 2016 - Úsmev HappyFoto 2016 pozná svoje víťazky

Smiech predlžuje život, úsmev vyhráva. 4. ročník súťaže Úsmev HappyFoto má svoje víťazky. Cenu sympatie a fotoobraz v hodnote 100 EUR získala Bianka Csicsaiová. Do víťaznej trojice naj úsmevov sa prebojovali Veronika Klapsiová, Aneta Mitušinová a Adriana Vystrčilová. Konečné umiestnenie dievčat bolo vyhlásené počas finálového dňa. Víťazkou s výhrou 1000 € sa stala Aneta Mitušinová, striebornú priečku a výhru 600 € vybojovala Adriana Vystrčilová a bronzovú medailu s výhrou 400 € si odviezla Veronika Klapsiová.

06 / 2015 - HappyFoto DESIGNER 5.4

Od 16. júna 2015 je k dispozícií nová verzia programu HappyFoto-Designer. Pri desiatich fotoknihách (digitálne tlačených aj na fotopapieri) sme rozšírili výber počtu strán. Program ponúka dokonalejšie rozmiestnenie fotografií na stránky pri tvorení fotokníh pomocou Pomocníka. Naša ponuka sa rozrástla o prívesok na kľúče v tvare srdca a panoramatické postery. Pri ôsmich fotoknihách sme rozšírili výber počtu strán. Vyberať môžete z nových tematických predlôh pri fotoprianiach, ďalej tiež z nových pozadí, efektov aj klipartov.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.