Novinky

Výber najzaujímavejších noviniek zo života v HappyFoto

02 / 2020 – Brilantný lesk pre vaše fotoknihy

Fotoknihy pevné cca A4 na výšku a na šírku vám môžeme doplniť o UV lak. Jedná sa o prvú našu novinku v roku 2020. Obojstranne potlačené vnútorné strany fotoknihy celoplošne nalakujeme, čím docielime ich žiarivý lesk. Strany budú vďaka obojstrannej vrstve UV laku nie len žiariť, budú aj lepšie chránené pred vonkajšími vplyvmi (otlačkami prstov, nečistotou, vlhkosťou). Sú teda vhodné aj pre rodiny s malými deťmi alebo rodinné stretnutia, kedy fotokniha ide z ruky do ruky. Vyskúšajte tento mimoriadne vydarený kúsok a dajte svojim spomienkam niečo naviac!

12 / 2019 - Najmodernejšia linka na výrobu fotokníh v Európe

Po takmer desiatich rokoch prevádzky bola vo fotolaboratóriu kompletne vymenená linka na výrobu fotokníh. V súčasnej dobe bežia všetky nové stroje od spoločností Müller-Martini, Kolbus a Hörauf v plno automatizovanej prevádzke. Vďaka novej plno automatickej linke dodávame fotoknihy v bezkonkurenčnej kvalite a môžeme plniť aj tie najnáročnejšie želania našich zákazníkov.

11 / 2019 - Originálne vianočné priania vďaka novým vianočným predlohám

Neviete, čo napísať? Nelámte si hlavu. Vymysleli sme to za vás. Stačí pár vydarených fotografií a vybrať si pri svojom fotoprianí alebo blahoželaní niektorú z desiatok nových vianočných predlôh. Od 20. novembra 2019 sú v HappyFoto aplikácii dostupné, na rozdiel od konkurencie sú zadarmo. Vianočné predlohy sú milé, srdečné, veselé a objednanie originálneho vianočného priania sa vďaka nim stalo hračkou.

10 / 2019 - Vybrané deLUXE Fotoknihy až o 20 strán hrubšie

DeLUXE Fotoknihy s pevnými doskami cca A4 (na výšku aj na šírku) a štvorcové (cca 20 x 20 cm aj cca 30 x 30 cm) môžete teraz objednávať až do počtu strán 120. Čím hrubšia fotokniha, o to viac pojme vašich nezabudnuteľných zážitkov.

10 / 2019 - Doobjednajte svoje produkty za tu najvýhodnejšiu cenu

To, že môžete fotoprodukty od HappyFoto objednať 25 dní od odoslania pôvodnej objednávky opäť (=doobjednať), to už je dávno známe. Prichádzame ale s prevratnou novinkou. Od tejto chvíle môžete produkty z pôvodnej objednávky získať za tú najvýhodnejšiu cenu. Ak ste svoje produkty objednali v akcii, dodržíme ich akčnú cenu. Ak ste ich v akcii neobjednali, ale práve teraz v akcii sú, vyfakturujeme vám ich v akčnej cene práve teraz platnej. Čo vy na to?

09 / 2019 – Darčekové poukážky

Lámete si hlavu nad darčekom pre svojich blízkych, priateľov a známych? Neviete, čo vybrať, čím prekvapiť? Nechajte výber na obdarovanom a venujte mu darčekovú poukážku. Darčeková poukážka je univerzálny a vďačný darček pre každého. Stačí iba vybrať hodnotu poukážky, jej vzhľad a doplniť ju milým textom. Vyberte si v našom svete darčekových poukážok »

09 / 2019 - Nové predlohy a farby kalendárií

V pravý čas sme našu HappyFoto aplikáciu obohatili o nové predlohy a farby kalendárií. Vyberať môžete z čiernej, modrej, červenej, zelenej a žltej farby. Stačí aplikáciu spustiť a pustiť sa do prípravy fotokalendára na rok 2020.

09 / 2019 - Nechajte sa inšpirovať

Dobrý nápad padne vždy vhod. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu, ktorý z fotoproduktov zvoliť ako darček k narodeninám, pre svoju lásku alebo potešenie pre rodičov práve narodeného dieťatka, prinášame niekoľko tipov. Rovnako tu môžete nájsť produkty vhodné k príležitosti svadby či zachovania spomienok na letné prežitky alebo školské roky. Pozrite na stránku Inšpirácie & Predlohy, niektorý z našich tipov sa vám určite zapáči.

08 / 2019 - Ďalšie nové krásne produkty

Neleníme a po mesiaci rozširujeme našu ponuku o ďalších 25 nových fotodarčekov. Všetky je možné objednať z novej HappyFoto aplikácie. Stačí ju spustiť a môžete sa začať kochať, vyberať si a objednávať. Do nádob na pitie pribudli hrnček panoráma, tématické hrnčeky, pivný maxipohár, smaltované hrnčeky a termohrnčeky. Medzi textílie sme teraz zaradili obliečku na vankúš, čiernu zásteru, podbradníky a termofór. V praktických fotodarčekoch nájdete nové akrylátové fotorámiky, misku, koženkové prívesky na kľúče, hliníkové prívesky a zámky lásky. Ktorý z nových produktov vám učaruje ako prvý?

07 / 2019 - Nové produkty

S novými webovými stránkami a novou HappyFoto aplikáciou sme rozšírili aj našu ponuku o atraktívne nové produkty. Vaše vlastné fotografie vás môžu potešiť na obliečkach, vankúšoch potlačených z oboch strán, fleecových dekách, krytoch na mobil, prémiových zväčšeninách a fotokolážach, ktoré majú matný povrch so štruktúrou plátna, atď. Stačí iba stiahnuť novú HappyFoto aplikáciu, vybrať si a začať tvoriť.

06 / 2019 - Nové kliparty, pozadia, rámiky a počty strán

V novej HappyFoto aplikácii je nie len veľa nových klipartov, pozadí a rámikov, ale pri všetkých fotoknihách s pevnými doskami môžete voliť alebo pridávať počet strán v krokoch po dvoch. HappyFoto je zatiaľ jediné, kto niečo také ponúka a vie.

04 / 2019 - Nová HappyFoto aplikácia - jeden program na všetko

Zrodila sa hviezda. Nová aplikácia HappyFoto, ktorá by nemala chýbať na žiadnom vašom zariadení. Objednávať obľúbené produkty je možné pomocou jedného programu, ktorý môžete mať na svojom počítači Windows alebo Mac, v chytrom telefóne Android aj iOS alebo online priamo vo webovom prehliadači. A všade vyzerá a aj ovláda sa úplne rovnako. Samozrejmosťou je, že v novom programe nájdete celú našu ponuku. A úplne najlepšie je, že svoje produkty, ktoré v novej aplikácii pripravíte, môžete medzi jednotlivými zariadeniami zdieľať. Fotoknihu môžete začať tvoriť vo vlaku na mobile, pokračovať doma na počítači a objednať z webu, keď prejde finálnou kontrolou hlavy rodiny.

10 / 2018 - Nové tématické predlohy fotokalendárov

Program HappyFoto DESIGNER pre Windows sme rozšírili o nové rozmanité predlohy. K dispozícii sú Vám v tejto chvíli okrem tradičných (deti, dovolenka, láska...) nové tématické predlohy (luxus, minimalizmus, spomienky, citáty...). Sú moderné, sú krásne, sú in. Je skutočne z čoho vyberať.

02 / 2018 - Nové digitálne tlačiarne

Fotolaboratórium HappyFoto kladie vždy najvyššie nároky na kvalitu svojich produktov a služieb. Našim zákazníkom ponúkame iba to najlepšie. Kladieme veľký dôraz na prvotriedne vybavenie so špičkovou technológiou. Preto sme na začiatku roka prešli veľkou inováciou a všetky doposiaľ používané digitálne tlačiarne sme nahradili novými strojmi od spoločnosti Ricoh.

02 / 2018 - Z počítača s operačným systémom Windows XP a Windows Vista už nie je možné objednať

Ochrana dát je veľmi dôležitá téma a HappyFoto kladie na ochranu dát svojich zákazníkov maximálnu pozornosť. Nepripustíme, aby sa Vaše fotografie, osobné údaje alebo platobné údaje dostali do cudzích rúk. Nakoľko operačné systémy Windows XP a Windows Vista vykazujú veľmi veľké bezpečnostné riziko, že sám Microsoft ich podporu v minulých rokoch už ukončil (pre XP v roku 2014, pre Vistu v roku 2017), nemôže ani HappyFoto za týchto okolností počas procesu objednávania ručiť za bezpečnosť Vašich dát. Z tohoto dôvodu naši partneri, ktorí pre nás programy vyvíjajú, k 31. januáru 2018 definitívne ukončili podporu všetkých programov pre objednanie (DESIGNER pre Windows, online DESIGNER, online FOTO aj FOTO pre Windows) pre operačný systém Windows XP a Windows Vista. Od 1. februára 2018 nie je teda možné z počítača s operačným systémom Windows XP a Windows Vista u HappyFoto objednať. Viac info na:

09 / 2017 - Úsmev HappyFoto 2017 má svoje víťazky

Ďalší, už 4. ročník obľúbenej fotosúťaže pozná svoje víťazky. Konkurencia bola veľká, celkom zaslúžene vyhrali tie najusmiatejšie dievčatá.

Cenu sympatie a fotoobraz v hodnote 100 € získala Zuzana Petrová. Do víťaznej trojice naj úsmevov sa prebojovali Michaela Dlesková, Lujza Straková a Kristína Víglaská. Konečné poradie dievčat bolo vyhlásené počas finálového dňa. Víťazkou s výhrou 1000 € sa stala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, striebornú priečku a výhru 600 € vybojovala študentka psychológie Kristína Víglaská a bronzovú medailu s výhrou 400 € si odviezla česká nádej fitness súťaží Michaela Dlesková.

07 / 2017 - Nové webové stránky

Bol to ťažký pôrod, tehotenstvo trvalo dlhšie než u slonov, ale podarilo sa! Júl 2017 sa do histórie HappyFoto zapisuje novými webovými stránkami, ktoré sú darčekom pre všetkých Vás, našich zákazníkov.

12 / 2016 - Tématické predlohy pri fotokalendároch

Od 30. novembra 2016 je k dispozícií nová verzia programu HappyFoto-DESIGNER pre Windows, ktorú sme obohatili o nové tématické predlohy pri fotokalendároch.

11 / 2016 - HappyFoto MOBILE po roku

Uplynulo viac ako rok, čo sa zrodila mobilná aplikácia pre chytré telefóny a tablety. Za rok pribudlo veľa vychytávok a zlepšovákov, ale predovšetkým veľa nových produktov. Za zmienku iste stojí stolový kalendár a deLUXE nástenné kalendáre, ale predovšetkým všetky druhy fotoobrazov od plátna, cez akrylátové sklo až po penovú a hliníkovú dosku.

10 / 2016 - Nové produkty v ponuke

Nová verzia programu HappyFoto-Designer 5.4 prináša nové produkty:

  • Nákupnú tašku
  • Kryt na iPhone 6/6 Plus
  • Box na desiatu
  • Fotoplátno 20x30 cm

Stačí stiahnuť program, vybrať si a začať tvoriť.

08 / 2016 - Úsmev HappyFoto 2016 pozná svoje víťazky

Smiech predlžuje život, úsmev vyhráva. 4. ročník súťaže Úsmev HappyFoto má svoje víťazky. Cenu sympatie a fotoobraz v hodnote 100 EUR získala Bianka Csicsaiová. Do víťaznej trojice naj úsmevov sa prebojovali Veronika Klapsiová, Aneta Mitušinová a Adriana Vystrčilová. Konečné umiestnenie dievčat bolo vyhlásené počas finálového dňa. Víťazkou s výhrou 1000 € sa stala Aneta Mitušinová, striebornú priečku a výhru 600 € vybojovala Adriana Vystrčilová a bronzovú medailu s výhrou 400 € si odviezla Veronika Klapsiová.

10 / 2015 - HappyFoto MOBILE - nová moderná aplikácia

Rozšírili sme programy pre objednávanie o mobilnú aplikáciu pre chytré telefóny aj tablety s Androidom, iPhony a iPady. Umožní Vám poprvýkrát skutočne, mobilne a bez kompromisov vytvárať krásne osobné fotoprodukty z Vašich fotografií priamo na Vašom zariadení. Nemusíte fotografie zložito sťahovať. Stačí spustiť aplikáciu a ste iba kúsok od cieľa. Okamžite môžete začať objednávať fotografie, fotoknihy, fotoplátna a vybrané fotodarčeky. Pre čo najoriginálnejšie fotoprodukty máte na výber z veľkej škály najrôznejších predlôh, pozadí, orámovaní, špeciálnych filtrov a efektov. Je to skutočne zábava!

08 / 2015 - Nový program pre objednanie fotografií

Po rokoch sme sa rozlúčili s našim starým dobrým programom HF Expres. Nahradili sme ho programom novým a modernejším. Nesie meno HappyFoto-FOTO. Je jedno, či s ním budete pracovať online na webe, alebo si program stiahnete a nainštalujete do počítača. Vďaka novému programu môžete objednať aj krásnu retro novinku v podobe Retro Foto. Už od 1 ks.

06 / 2015 - HappyFoto DESIGNER 5.4

Od 16. júna 2015 je k dispozícií nová verzia programu HappyFoto-Designer. Pri desiatich fotoknihách (digitálne tlačených aj na fotopapieri) sme rozšírili výber počtu strán. Program ponúka dokonalejšie rozmiestnenie fotografií na stránky pri tvorení fotokníh pomocou Pomocníka. Naša ponuka sa rozrástla o prívesok na kľúče v tvare srdca a panoramatické postery. Pri ôsmich fotoknihách sme rozšírili výber počtu strán. Vyberať môžete z nových tématických predlôh pri fotoprianiach, ďalej tiež z nových pozadí, efektov aj klipartov.