­čÄä Viano─Źn├í GARANCIA: Dokon─Źite svoje objedn├ívky do ┼ítvrtka 14. decembra 2023 - 23:59 hod. Viac TU­čÄä

Tipy & Triky k appke smart moments

Tipy & Triky

k appke smart moments

Tak├ę jednoduch├ę, r├Żchle a chytr├ę to e┼íte nikdy nebolo. Nechajte sa vies┼ą a u┼żite si ten z├í┼żitok. Pekn├í fotokniha a kvalitn├ę fotky na dosah. Chcete vedie┼ą viac? Pozrite si na┼íe tipy a ─Źast├ę ot├ízky.

Spoznajte doteraz nepoznan├ę

V─Ćaka smart moments budete ma┼ą svoju objedn├ívku zhotoven├║ v priebehu chv├ş─żky. Vo svojom chytrom telef├│ne, v po─Ź├şta─Źi alebo vo webovom prehliada─Źi. Na p├ír kliknut├ş. S rados┼ąou. Bez pr├íce. Kto never├ş, nech to sk├║si.

Tvrdo pracujem, a┼ż sa z n├ís dym├ş. Pripravujeme ─Ćal┼íie nov├ę produkty a funkcie, ktor├ę v├ím bud├║ u┼ż ─Źoskoro robi┼ą rados┼ą v na┼íej chytrej appke. Sledujte n├ís, nech nie─Źo nepreme┼ík├íte.

V pr├şpade ak├Żchko─żvek nejasnost├ş alebo ot├ízok p├ş┼íte na info@happyfoto.sk alebo volajte na +421 42 471 15 71. Na┼ía z├íkazn├şcka linka je tu pre v├ís a te┼í├ş sa na va┼íu spr├ívu!

Po─Ćte appku vysk├║┼ía┼ą:
Stiahnu┼ą v App Store    Stiahnu┼ą na Google Play
Stiahnu┼ą pre Windows   Stiahnu┼ą pre macOS

─îast├ę ot├ízky (FAQ)

M├íte nejak├ę nejasnosti? Potrebujete poradi┼ą? Pozrite sa, ─Źo zauj├şma ostatn├Żch z├íkazn├şkov, na ─Źo sa n├ís p├Żtaj├║. Ot├ízky pravidelne aktualizujeme a dop─║┼łame. Ak m├íte pre n├ís nejak├Ż tip, sem s n├şm.
 

├üno, v├Żber a poradie fotiek vo fotoknihe m├┤┼żete ─żubovo─żne upravova┼ą. Otvorte projekt, v spodnej modrej li┼íte kliknite na ÔÇ×FotkyÔÇť. Tu vid├şte preh─żad v┼íetk├Żch kapitol vr├ítane fotiek, ktor├ę s├║ jednotliv├Żm kapitol├ím priraden├ę. Ak niektor├║ fotku v kapitole nechcete, sta─Ź├ş kliknut├şm na ÔÇ×fajkuÔÇť v jej ─żavom hornom rohu t├║to odzna─Źi┼ą. Fotky bez ÔÇ×fajkyÔÇť vo fotoknihe nebud├║. Op├Ątovn├Żm zakliknut├şm ich do kapitoly, resp. fotoknihy zase vr├ítite. Ak chcete fotky presun├║┼ą z jednej kapitoly do druhej alebo ich presun├║┼ą na in├ę miesto v kapitole, pridr┼żte prstom vybran├Ż obr├ízok a pretiahnite ho na po┼żadovan├ę miesto.

├üno, kapitoly m├┤┼żete individu├ílne upravova┼ą. Ka┼żd├║ vytvoren├║ kapitolu je mo┼żn├ę upravova┼ą. Otvorte projekt, v spodnej modrej li┼íte kliknite na ÔÇ×FotkyÔÇť. Tu vid├şte preh─żad v┼íetk├Żch kapitol vr├ítane fotiek, ktor├ę s├║ jednotliv├Żm kapitol├ím priraden├ę. Vyberte kapitolu, ktor├║ chcete upravi┼ą a kliknite na symbol ceruzky ved─ża n├ízvu kapitoly. Po kliknut├ş na ÔÇ×Dizajn kapitolyÔÇť m├┤┼żete prida┼ą text na za─Źiatok kapitoly, zvoli┼ą vlastn├Ż vzh─żad a farby.

├üno, vybran├║ kapitolu m├┤┼żete z fotoknihy odstr├íni┼ą. Otvorte projekt, v spodnej modrej li┼íte kliknite na ÔÇ×FotkyÔÇť. Tu vid├şte preh─żad v┼íetk├Żch kapitol vr├ítane fotiek, ktor├ę s├║ jednotliv├Żm kapitol├ím priraden├ę. Vyberte kapitolu, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą a kliknite na symbol ceruzky ved─ża n├ízvu kapitoly. Zvo─żte ÔÇ×Odstr├íni┼ą kapitoluÔÇť. Odstr├ínenie kapitoly budete musie┼ą v ─Ćal┼íom kroku e┼íte potvrdi┼ą. V┼íetky fotky, ktor├ę t├íto kapitola obsahuje, bud├║ z fotoknihy odstr├ínen├ę. Vo va┼íom zariaden├ş ale samozrejme zostan├║.

HappyFoto smart moments v┼íetky fotky, ktor├ę ste vybrali a chcete ich umiestni┼ą do fotoknihy, roztriedi do logick├Żch skup├şn, ktor├ę sa naz├Żvaj├║ kapitoly. S├║ to rovnak├ę kapitoly, ktor├ę pozn├íte z klasick├Żch kn├şh. Ka┼żd├í kapitola tvor├ş ur─Źit├║ t├ęmu, m├┤┼że ma┼ą svoj text, svoj vlastn├Ż dizajn. Kapitoly m├┤┼żete do fotoknihy prid├íva┼ą, alebo ich odstr├íni┼ą. Dokonca aj fotky m├┤┼żete v r├ímci jednej kapitoly alebo aj medzi samostatn├Żmi kapitolami pres├║va┼ą, do kapitol prid├íva┼ą alebo z nich odstra┼łova┼ą.

├üno, HappyFoto smart moments m├í funkciu konvertovania fotokn├şh. Konvertova┼ą, teda zmeni┼ą svoju fotoknihu na in├║ m├┤┼żete priamo v otvorenom projekte.

V offline a online verzii kliknite na modr├Ż symbol ┼ítvorca v spodnej li┼íte a vyberte, ak├í bude va┼ía nov├í fotokniha.

V mobilnej verzii kliknite na tri bodky, ktor├ę s├║ umiestnen├ę v pravom hornom rohu obrazovky. Dole na obrazovke sa otvor├ş menu s pr├şkazom ÔÇ×Konvertova┼ąÔÇť. Kliknite na neho a vyberte, ak├í bude va┼ía nov├í fotokniha.

Chytr├í appka smart moments bezprobl├ęmovo funguje na chytr├Żch telef├│noch iOS od verzie softwaru 15 a Android od verzie softwaru 9. Offline verzia na po─Ź├şta─Źoch Windows od verzie 10 a macOS od verzie OSX 10.14. Upozor┼łujeme ale na to, ┼że v chytrom telef├│ne je nutn├ę ma┼ą dostatok vo─żnej opera─Źnej pam├Ąte. Ide├ílne je pri pr├íci s aplik├íciou v┼íetky ostatn├ę nepotrebn├ę aplik├ície zatvori┼ą. Pri objednan├ş odpor├║─Źame ma┼ą kvalitn├ę internetov├ę pripojenie. Je potrebn├ę si uvedomi┼ą, ┼że napr. nahranie fotoknihy do ko┼í├şka je prenosom obrovsk├ęho mno┼żstva d├ít. 

V├Żber inej krajiny m├┤┼żete urobi┼ą na dvoch miestach. Bu─Ć ju vyberte v menu aplik├ície (tri vodorovn├ę ─Źiarky v ─żavom hornom rohu obrazovky) pod bodom "Nastavenie", alebo kliknut├şm na vlajku ┼ít├ítu v menu ├║plne dole pred webovou adresou.  

Po v├Żbere inej krajiny sa v┼żdy stiahnu nov├ę zdroje aplik├ície. D├┤le┼żit├ę ale je, ┼że ulo┼żen├ę projekty zostan├║ na svojom mieste, nech u┼ż spust├şte aplik├íciu pre ak├║ko─żvek krajinu. V┼żdy ich n├íjdete medzi ulo┼żen├Żmi projektami. 

Nestane sa v├┤bec ni─Ź. Appka automaticky uklad├í v┼íetky rozpracovan├ę projekty. M├┤┼żete kedyko─żvek skon─Źi┼ą a nesk├┤r pokra─Źova┼ą. Akon├íhle sa do aplik├ície vr├ítite, sp├Żta sa v├ís, ─Źi chcete na rozpracovanom projekte pokra─Źova┼ą, alebo ho ulo┼żi┼ą. V ┼żiadnom pr├şpade sa nem├┤┼że ni─Ź strati┼ą!

Aplik├ícia smart moments je pr├şrastok do rodiny HappyFoto aplik├íci├ş.  Chytr├í aplik├ícia na fotoknihy, ke─Ć chcete fotoknihu vytvori┼ą v ─Źo najkrat┼íom ─Źase priamo vo svojom chytrom telef├│ne. Smart moments v├ím zoskup├ş sady fotiek s najv├Ą─Ź┼í├şmi z├í┼żitkami, podobn├ę alebo nekvalitn├ę fotky vytriedi a postar├í sa o pekn├Ż vzh─żad fotoknihy bez toho, aby jednu jedin├║ fotku orezala. Skuto─Źne v priebehu p├ír min├║t m├íte hotov├║ pekn├║ fotoknihu, ktor├║ sta─Ź├ş nahra┼ą do ko┼í├şka a objedna┼ą.

Videá

HappyFoto smart moments si zasl├║┼żi va┼íu pozornos┼ą. Kr├ítke in┼ítrukt├í┼żne vide├í, n├ívody, zauj├şmavosti a novinky. V┼íetko preh─żadne a zauj├şmavou formou n├íjdete tu na jednom mieste.
 

HappyFoto smart moments Ծ OBJEDNANIE FOTIEK PRIAMO Z MOBILU
HappyFoto smart moments Ծ OBJEDNANIE FOTIEK PRIAMO Z MOBILU

Objednaj pr├ęmiov├ę foto, pr├ęmiov├ę zv├Ą─Ź┼íeniny a eco foto priamo z mobilu. U┼íetri ─Źas a vyu┼żi funkciu automatick├ęho vyradenia podobn├Żch a nekvalitn├Żch fotiek. Appka vyberie iba tie najlep┼íie. Objedna┼ą fotky nebolo nikdy r├Żchlej┼íie!

HappyFoto smart moments Ծ KOMPLETN├ü PONUKA FOTOKN├ŹH
HappyFoto smart moments Ծ KOMPLETN├ü PONUKA FOTOKN├ŹH

S aktualiz├íciou HappyFoto smart moments v priebehu druh├ęho febru├írov├ęho t├Ż┼żd┼ła 2021 sa do appky dostalo cel├ę portf├│lio HAPPY FOTOKN├ŹH. Na┼ía kompletn├í ponuka Ôćĺ 25 r├┤znych form├ítov a preveden├ş.

HappyFoto smart moments Ծ KONVERTOVANIE FOTOKN├ŹH
HappyFoto smart moments Ծ KONVERTOVANIE FOTOKN├ŹH

S aktualiz├íciou HappyFoto smart moments v priebehu druh├ęho febru├írov├ęho t├Ż┼żd┼ła 2021 sa do appky dostala funkcia, ktor├í sa ti ur─Źite bude p├í─Źi┼ą. Konvertovanie fotokn├şh. Konvertova┼ą, teda previes┼ą svoju fotoknihou na in├Ż typ, m├┤┼że┼í na dvoch miestach. Viac vo videu.

3D EFEKT - vyst├║pen├Ż text na poh─żadniciach a blaho┼żelaniach od HappyFoto
3D EFEKT - vyst├║pen├Ż text na poh─żadniciach a blaho┼żelaniach od HappyFoto

Zv├Żraznite d├┤le┼żit├ę spr├ívy a posolstv├í na svojich poh─żadniciach a blaho┼żelaniach pomocou na┼íej inovat├şvnej 3D povrchovej ├║pravy. Technol├│gia reli├ęfneho lakovania vytv├íra celkom nov├Ż 3D rozmer va┼íich spr├ív.

3D EFEKT - lakovan├Ż text na dosk├ích fotokn├şh HappyFoto
3D EFEKT - lakovan├Ż text na dosk├ích fotokn├şh HappyFoto

Spoznajte nov├Ż rozmer fotokn├şh v─Ćaka ┼ípeci├ílnej povrchovej ├║prave. Dosky s 3D EFEKTOM maj├║ hebk├Ż matn├Ż povrch. Text na prednej strane opatren├Ż parci├ílnym lakom vystupuje z plochy, leskne sa a dod├íva fotoknihe v├Żnimo─Źn├Ż vzh─żad.

HappyFoto smart moments
HappyFoto smart moments

R├Żchlym a jednoduch├Żm sp├┤sobom, ako si m├┤┼żete objedna┼ą fotoknihu, fotokalend├ír, fotografieÔÇŽ je prostredn├şctvom aplik├ície HappyFoto smart moments. T├║to aplik├íciu n├íjdete vo─żne dostupn├║ v Google Play ─Źi App Store. A pre─Źo je t├íto aplik├ícia tak├í skvel├í? Pon├║ka viacero n├ístrojov, v─Ćaka ktor├Żm bud├║ va┼íe dar─Źeky pekne spracovan├ę a z├írove┼ł v├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu.

HappyFoto smart moments
HappyFoto smart moments

Fotky maj├║ z├ízra─Źn├║ moc. Dok├í┼żu zachyt├íva┼ą fragmenty na┼íich ┼żivotov, ktor├ę sa u┼ż nikdy nebud├║ opakova┼ą. Za ka┼żdou fotografiou sa skr├Żvaj├║ r├┤zne pr├şbehy, z├í┼żitky, spomienky ─Źi pocity. Dnes m├┤┼żeme v─Ćaka modern├Żm technol├│gi├ím zachyt├íva┼ą spomienky prakticky neust├íle. Skvel├Żm sp├┤sobom, ako m├┤┼żete svoje najlep┼íie fotky archivova┼ą, s├║ fotoknihy. S aplik├íciou HappyFoto smart moments si tak├║to fotoknihu vytvor├şte r├Żchlo a jednoducho.

Ke─Ć to mus├ş fi─Źa┼ą, je smart moments t├í spr├ívna vo─żba!

4 mal├ę kroky a fotokniha je hotov├í.

Vyberte najv├Ą─Ź┼íie z├í┼żitky
Android
iOS
Vyberte najv├Ą─Ź┼íie z├í┼żitky
Nechajte vytriedi┼ą fotky
Dola─Ćte dizajn
Objednajte fotoknihu
Android
iOS

4 mal├ę kroky a fotky u┼ż mieria k v├ím.

Vyberte ob─ż├║ben├Ż form├ít fotiek
Android
iOS
Vyberte ob─ż├║ben├Ż form├ít fotiek
Nechajte vytriedi┼ą fotky
Dola─Ćte detaily
Objednajte fotky
Android
iOS

4 mal├ę kroky a fotokalend├ír u┼ż skoro vis├ş.

1. Ob─ż├║ben├Ż fotokalend├ír & najv├Ą─Ź┼íie z├í┼żitky
Android
iOS
1. Ob─ż├║ben├Ż fotokalend├ír & najv├Ą─Ź┼íie z├í┼żitky
2. Chytr├Ż v├Żber fotiek
4. Sta─Ź├ş objedna┼ą
Android
iOS

4 mal├ę kroky a kuri├ęr ─Źak├í s obrazom za dverami.

Ob─ż├║ben├Ż fotoobraz
Android
iOS
Ob─ż├║ben├Ż fotoobraz
V├Żber fotiek
Doladenie detailov
Sta─Ź├ş objedna┼ą
Android
iOS

4 mal├ę kroky a z jednej fotky sa zrod├ş n├ípadit├Ż fotodar─Źek.

Ob─ż├║ben├Ż fotodar─Źek
Android
iOS
Ob─ż├║ben├Ż fotodar─Źek
V├Żber fotiek
Doladenie detailov
Sta─Ź├ş objedna┼ą
Android
iOS
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiec┼ą skvel├ę ponuky!

Prihl├íste sa na odber bulletinu a z├şskajte inform├ície z prvej ruky. O ─Źom?

  • O super akci├ích a z─żav├ích
  • O nov├Żch produktoch
  • O zauj├şmav├Żch novink├ích
  • O s├║┼ąa┼żiach

Odber m├┤┼żete kedyko─żvek odhl├ísi┼ą kliknut├şm na odkaz v bulletine.
Ako zaobch├ídzame s va┼íimi d├ítami sa do─Ź├ştate na str├ínke Ochrana osobn├Żch ├║dajov.