🎄 Vianočná GARANCIA: Dokončite svoje objednávky do štvrtka 14. decembra 2023 - 23:59 hod. Viac TU🎄

Fotografia za akrylátovým sklom

 • Vznešený fotoobraz s 3D efektom
 • Exkluzívny vzhľad a odolný materiál
 • Veľký výber rôznych veľkostí
1. Produkt
2. Typ

Hĺbka okamihu za akrylátovým sklom

Zvláštnu atmosféru dokáže vyčariť fotografia za akrylátovým sklom. Najcharakteristickejšie vlastnosti akrylátového skla (známeho aj ako plexisklo) je jeho čírosť, priehľadnosť a bezfarebnosť. Pri tomto fotoobraze ako jedinom natlačíme vašu fotografiu zospodu, za sklo. Tým získa fotografia za 0,3 cm hrubým sklom ten svoj charakteristický pôsobivý dojem hĺbky, akýsi 3D efekt. Zároveň je optimálne ochránené pred vonkajšími vplyvmi. Dielo dokonáte, keď upustíte od tradície jednodielnych obrazov a vyskúšate niečo nové. Viacdielne obrazy, kedy fotoobraz tvorí 2-4 diely (podľa vášho výberu), ponúkajú veľkú škálu dekoratívnych a designových možností.

Informácie o produkte

 • Číry a priehľadný materiál s 3D efektom
 • Akrylátové sklo s hrúbkou 0,3 cm | vhodné do interiéru aj exteriéru
 • Priama tlač (matné) zospodu, za sklo
Výroba veľkoformátových fotoobrazov
Výroba veľkoformátových fotoobrazov

Nechajte sa na pár minút vtiahnuť do ríše výroby veľkoformátových fotoobrazov.

Foto za akrylátovým sklom
Foto za akrylátovým sklom

Prekvapte blízkych originálnym obrazom z vlastnej fotografie. Kvalitné spracovanie, ostré farby, výborná cena. Fotoobraz od HappyFoto ► darček pre každého!

Viacdielne fotoobrazy
Viacdielne fotoobrazy

Ponúkame moderné materiály plátno, hliník, penovú dosku a akrylát. Na viacdielny fotoobraz je možné vložiť jeden aj viac obrázkov. Pri vložení viacerých obrázkov tvoríte vlastnú koláž. Fotoobraz tvorí 2-4 diely.

Úchyty
Úchyty

Spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú spredu vidieť. Plastové alebo kovové, vyberáme ich podľa použitého materiálu a jeho váhy.

Materiál pri fotografiách za akrylátovým sklom

Materiál pri fotografiách za akrylátovým sklom

Akrylátové sklo

Pre vašu najkrajšiu fotografiu použijeme vysoko kvalitné akrylátové sklo s pôsobivým dojmom hĺbky. Doska z plexiskla, ako sa zjednodušene nazýva akrylátové sklo, je tvarovo stála, s dlhou životnosťou. Všetky jej hrany po vyrezaní vyhladíme. Vy obdržíte fotoobraz bez stôp po výreze, ktorý zaboduje svojou brilantnosťou, rafinovaným odrazom svetla a priestorovým efektom.

Výhody

 • Akrylátové sklá s hrúbkou 0,3 cm | vhodné do interiéru aj exteriéru
 • Tvarovo stále, maximálne odolné s brilantným priestorovým efektom

Možnosti prevedenia vašich foto za akrylátovým sklom

Pozrite sa, čo všetko je možné s akrylátovým sklom podniknúť

Jednodielne fotoobrazy

Foto za akrylátovým sklom je impozantný štýlový obraz, ktorý bezpečne upúta vašu pozornosť všade, kde ho uvidíte. A budete po ňom hneď túžiť. S brilantnými farbami a ostrosťou do najmenšieho detailu. O jedinečnom priestorovom efekte budete nadšeno hovoriť, pokiaľ si fotoobraz za akrylátovým sklom neobjednáte tiež. Potom už si ho budete iba užívať.

Výhody

 • Ponúkame veľa atraktívnych rozmerov, všetky s orientáciou na výšku aj na šírku
 • Priamou tlačou potlačíme zadnú stranu akrylátového skla

Viacdielne fotoobrazy

Akrylátové sklo je výborný nosný materiál pre pôsobivé fotoobrazy. Vo viacdielnom prevedení môžete vytvoriť dokonalé umelecké diela. Zmerajte, koľko svojmu netradičnému návrhu doprajete miesta. Podľa toho budete určite vyberať aj počet dielov. Viacdielnosť sľubuje netradičné nahliadnutie do vašich šťastných prežitkov na x spôsobov.

Výhody

 • Viacdielny fotoobraz môžu tvoriť 2, 3 alebo 4 diely
 • Odporúčame montážnu vzdialenosť (rozostup medzi jednotlivými dielmi obrazu) približne 3 cm

Technológia tlače foto za akrylátovým sklom

Najlepšia technológia, ktorá vášmu akrylátovému sklu pristane

Priama tlač

Foto z akrylátovým sklom, ako je možné už z názvu správne vytušiť jedinou fotografiou, ktorú netlačíme na dosku spredu, ale zozadu priamo na zadnú stranu akrylátového skla. Aby bol váš motív pekne kontrastný, opatríme tento zozadu naviac ešte bielou nepriehľadnou fóliou. Tento moderní spôsob tlače ohromí nie len amatérov, ale aj skúsených fotografov.

Výhody

 • Vysoko kvalitnú priamu tlač realizujeme na zadnú stranu akrylátového skla
 • Vyzdvihujeme nevídaný priestorový efekt a pôsobivý dojem hĺbky

Spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú spredu vidieť

Plastové alebo kovové, vyberáme ich podľa použitého materiálu a jeho váhy

Svoju obývačku skrášlite vlastným fotoobrazom iba v tom prípade, keď obraz bezpečne zavesíte. Ponúkame vám spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú z pohľadu spredu vidieť. Nemusíte si lámať hlavu nad tým, ktorý systém vybrať a či budete mať dostatočný počet kusov. Ideálne riešenie vymyslíme my a ponúkneme vám ho v nákupnom košíku. Musíme zohľadniť zvolený materiál, počet dielov a ich rozmer. Na vás je iba rozhodnutie, či si objednáte fotoobraz vrátane závesného systému alebo bez.

Disponibilný montážny materiál

 • Kovové skrutkovacie úchyty:
  Majú z jednej strany samolepiacu vrstvu pre nalepenie na obraz a z druhej kovovú platničku pre zavesenie na stenu. Súčasťou dodávky sú hmoždinky, skrutky a plastové podložky do steny. Návod k montáži je vždy priložený. Tento stabilný závesný systém Vám ponúkame pri väčších a ťažších fotoobrazoch.
   
 • Plastové nalepovacie úchyty:
  Majú z jednej strany samolepiacu vrstvu pre nalepenie na obraz a z druhej kovovú platničku pre zavesenie na stenu. Súčasťou dodávky sú hmoždinky, skrutky a plastové podložky do steny. Návod k montáži je vždy priložený. Tento stabilný závesný systém Vám ponúkame pri väčších a ťažších fotoobrazoch.
   
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.