Svadba

Hmatateľné spomienky na váš veľký deň

Svadba je niečim celkom mimoriadnym nie len pre snúbencov, ale tiež aj pre svadobčanov. Aby bol tento deň najkrajším v živote, je potrebné ho starostlivo naplánovať a pripraviť. Veľmi dôležité je svadobné oznámenie, osobná pozvánka, menovky alebo veselé doplnky svadobnej tabule. Aby tento výnimočný deň neupadol do zabudnutia, je ho potrebné náležito zdokumentovať a hlavne uchovať. Všeobecne obľúbenou klasikou sú svadobné fotoknihy a v neposlednom rade aj snímky vytlačené na osobnom poďakovaní novomanželov.

deLUXE Fotokniha pevná, cca 30 x 30 cm

deLUXE Fotokniha pevná, cca 30 x 30 cm

od 48,99 €

DeLUXE Fotokniha je ideálna pre uchovanie spomienok na váš najkrajší deň. Celý deň vrátane príprav je potrebné poriadne zdokumentovať. Najvydarenejšie fotografie a momentky si tak môžete pripomínať stále dookola.

Blahoželanie 13 x 18 cm

Blahoželanie

13 x 18 cm

1,49 €

Navrhnite si svadobné oznámenie či osobné pozvánky podľa svojho vkusu s vlastnými fotografiami, osobnými textami a pod.

Fotoprianie

Fotoprianie

0,23 €

Osobné poďakovanie vašim svadobným hosťom doplnené momentkami zo svadby vytvoríte behom krátkej chvíle.

Foto za akrylátovým sklom 50 x 75 cm

Foto za akrylátovým
sklom

50 x 75 cm

79,99 €

Najkrajšie zábery zo svadby si zaslúžia zvláštnu prezentáciu. Dokonalá fotografia za akrylátovým sklom bude tým správnym doplnkom vášho bytu.

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Premiové fotografie

10 x (cca) 15 cm

0,14 €
0,07 €

Darujte svojim priateľom a hosťom najlepšie momentky zo svadby. Týmto gestom ich určite potešíte a všetci budú s vami radi spomínať.

deLUXE Fotokniha “do vrecka“

deLUXE Fotokniha “do vrecka“

od 6,99 €

Čo by ste povedali na fotoknihu z večierka na rozlúčenie so slobodou? Vytvoríte ju rýchlo a pre snúbencov bude výborným a vtipným svadobným darčekom.

Tričko

Tričko

11,99 €

Tričko nevesty a ženícha nemôže pri lúčení zo slobodou chýbať. Vytvorte si svoj unikát!

Retro foto prémium

Retro foto prémium

od 2,00 €

Svadba v retro štýle? Žiadny problém. Vďaka našim fotografiám v štýle polaroidových fotografií je to viac než jednoduché.

Fotopuzzle 70 dielkov

Fotopuzzle

70 dielikov

13,99 €
11,19 €

Všetko začína žiadosťou o ruku. Vyplatí sa teda byť kreatívni a položiť otázku, ktorá o všetkom rozhodne, pomocou fotoskladačky.

Svadba

Darčekové poukážky

v pdf ihneď na vytlačenie

Ste pozvaní na svadbu a nenapadá vás žiadny originálny svadobný dar? Darčeková poukážka je skvelou voľbou. Novomanželia si tak uchovajú najkrajšie okamihy ich veľkého dňa napríklad vo fotoknihe. Budú mať vďaka vám krásnu pamiatku.