Aktuálna ponuka od HappyFoto

Objednajte a ušetrite!

Black Friday cena Eco foto

Eco foto 10 x cca 15 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Fotografie pohľadnicového formátu 10 x cca 15 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapier Fuji Crystal Archive v štandardnej kvalite so zľavou 50 % iba za 0,05 € a to už od 1 ks. Akcia je platná iba cez internet do 2. decembra 2020 (vrátane).

Black Friday cena Nástenné fotokalendáre A3 + A4

Nástenné fotokalendáre A3 + A4

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Keď fotokalendár, tak HappyFoto. 13 fotografií stačí na vianočný darček zo všetkých vianočných darčekov najobľúbenejší. Nástenný fotokalendár z vlastných fotiek A3 a A4 za jednotnú cenu 9,99 € sa oplatí Akcia je platná iba cez internet do 2. decembra 2020 (vrátane).

Black Friday cena Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najobľúbenejšie prémiové fotografie pohľadnicového formátu 10 x (cca) 15 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapier Fuji Crystal Archive Supreme so zľavou 50 % iba za 0,07 € a to už od 1 ks. Akcia je platná iba cez internet do 2. decembra 2020 (vrátane).

Black Friday cena deLUXE Nástenné fotokalendáre A3 + A4

deLUXE Nástenné fotokalendáre A3 + A4

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

deLUXUSný fotokalendár rozžiari vaše Vianoce. Nechajte sa uniesť nekompromisnou krásou fotokalendárov vyvolaných na značkový fotopapier. deLUXE Nástenné fotokalendáre z vlastných fotiek A3 a A4 objednáte za jednotnú cenu 13,99 €. Akcia je platná iba cez internet do 2. decembra 2020 (vrátane).

Dôležité info k ponukám od HappyFoto

Akčné ceny platia výhradne po dobu akcie a pri splnení všetkých podmienok ku každej jednotlivej akcií zvlášť vyhlásených. Aby sme zabránili nejasnostiam počas cenových akcií, upozorňujeme na to, že akcie vyhlásené firmou HappyFoto platia pre objednávky, ktoré budú firme HappyFoto v dobe trvania akcie a platnosti mimoriadnych cien odoslané (odoslanie internetovej objednávky / dátum poštovej pečiatky na obálke). Internetová objednávka je odoslaná v okamihu, kedy ju zákazník tlačidlom „Objednať“ odošle zo svojho nákupného košíka. Svoje objednávky zasielajte včas, aby ste sa ku koncu cenových akcií vyhli prípadným výpadkom internetu, ktoré nemôžeme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie!

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky od HappyFoto sú ideálnym darčekom. Obzvlášť v prípade, kedy chýba nápad. Sú vhodné na každú príležitosť. Alebo iba tak pre radosť. Obdarovaní určite ocenia, že si môžu vybrať fotoprodukt podľa seba. Nákup poukážky je oslobodený od akýchkoľvek poplatkov. Uhradí sa iba jej nominálna hodnota. Po objednaní a zaplatení zašleme poukážku vo formáte pdf do e-mailu. Môžete si ju ihneď vytlačiť a darovať. Od skvelého darčeka vás delí iba niekoľko krokov:

  • Vyberte požadovanú hodnotu poukážky
  • Zvoľte vzhľad poukážky podľa príležitosti, ku ktorej ju chcete darovať
  • Doplňte ju osobným odkazom alebo venovaním

Objaviť svet darčekových poukážok