Aktuálna ponuka od HappyFoto

Objednajte a ušetrite!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Zákazníkmi najobľúbenejšia fotokniha a náš bestseller so zľavou 50 %. Za cenu už od 12,49 EUR objednáte fotoknihu s počtom strán 24 až 240 v profesionálnej knižnej väzbe s lesklými fóliovanými doskami. Akcia je platná iba cez internet do 30. júla 2019 (vrátane).

deLUXE Fotokniha pevná, cca 30 x 30 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Vysoká, široká a deLUXUsná fotokniha s absolútne plochou väzbou, vhodná pre umiestnenie záberov aj cez chrbát fotoknihy so zľavou 40 % za cenu už od 29,39 EUR. Prepadnite čaru luxusu. Akcia je platná iba cez internet do 30. júla 2019 (vrátane).

deLUXE Fotokniha pevná, cca 20 x 20 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Ako dlhá, tak široká. To je deLUXUsná fotokniha s absolútne plochou väzbou, vhodná pre umiestnenie záberov aj cez chrbát fotoknihy so zľavou 30 % za cenu už od 23,09 EUR. Prepadnite čaru luxusu. Akcia je platná iba cez internet do 30. júla 2019 (vrátane).

Fleecová deka

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Deka s potlačou z vašich vlastných fotografií poteší a dojme. Je to skvelý darček pri narodení bábätka, k svadbe, k narodeninám aj výročiu. Strednú aj veľkú fotodeku objednáte teraz so zľavou 20 % za cenu už od 39,99 EUR. Akcia je platná iba cez internet do 30. júla 2019 (vrátane).

Foto za akrylátovým sklom

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Co môže byť krajšie, než mať tú najkrajšiu spomienku stále na očiach? Vyberte jednu vydarenú fotografiu a objednajte jednodielne foto za akrylátovým sklom so zľavou 10 % za cenu už od 22,49 EUR. Akcia je platná iba cez internet do 30. júla 2019 (vrátane).

Dôležité info k ponukám od HappyFoto

Akčné ceny platia výhradne po dobu akcie a pri splnení všetkých podmienok ku každej jednotlivej akcií zvlášť vyhlásených. Aby sme zabránili nejasnostiam počas cenových akcií, upozorňujeme na to, že akcie vyhlásené firmou HappyFoto platia pre objednávky, ktoré budú firme HappyFoto v dobe trvania akcie a platnosti mimoriadnych cien odoslané (odoslanie internetovej objednávky / dátum poštovej pečiatky na obálke). Internetová objednávka je odoslaná v okamihu, kedy ju zákazník tlačidlom „Objednať“ odošle zo svojho nákupného košíka. Svoje objednávky zasielajte včas, aby ste sa ku koncu cenových akcií vyhli prípadným výpadkom internetu, ktoré nemôžeme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie!