Aktuálna ponuka od HappyFoto

Objednajte a ušetrite!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Zákazníkmi najobľúbenejšia fotokniha a náš bestseller so zľavou 50 %. Fotokniha s počtom strán 24 až 240 v profesionálnej knižnej väzbe s lesklými fóliovanými doskami za cenu už od 12,49 €. Akcia je platná iba cez internet do 28. januára 2020 (vrátane).

Fotokalendáre

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Fotokalendár robí radosť 7 dní v týždni, 366 dní v roku. Nikdy sa neopozerá. Objednajte si fotokalendár v povianočnom výpredaji so zľavou 50 % už od 4,96 €. Akcia je platná iba cez internet do 28. januára 2020 (vrátane).

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najobľúbenejšie prémiové foto 10 x (cca) 15 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapier Fuji Crystal Archive Supreme so zľavou 50 % iba za 0,07 € už od 1 ks. Akcia je platná iba cez internet do 28. januára 2020 (vrátane).

deLUXE Fotokniha pevná, cca 30 x 30 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Vysoká, široká a deLUXUsná fotokniha s absolútne plochou väzbou, vhodná na umiestnenie záberov aj cez hrbát fotoknihy so zľavou 50 % za cenu už od 24,49 €. Prepadnite čaru luxusu. Akcia je platná iba cez internet do 28. januára 2020 (vrátane).

Dôležité info k ponukám od HappyFoto

Akčné ceny platia výhradne po dobu akcie a pri splnení všetkých podmienok ku každej jednotlivej akcií zvlášť vyhlásených. Aby sme zabránili nejasnostiam počas cenových akcií, upozorňujeme na to, že akcie vyhlásené firmou HappyFoto platia pre objednávky, ktoré budú firme HappyFoto v dobe trvania akcie a platnosti mimoriadnych cien odoslané (odoslanie internetovej objednávky / dátum poštovej pečiatky na obálke). Internetová objednávka je odoslaná v okamihu, kedy ju zákazník tlačidlom „Objednať“ odošle zo svojho nákupného košíka. Svoje objednávky zasielajte včas, aby ste sa ku koncu cenových akcií vyhli prípadným výpadkom internetu, ktoré nemôžeme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie!

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky od HappyFoto sú ideálnym darčekom. Obzvlášť v prípade, kedy chýba nápad. Sú vhodné na každú príležitosť. Alebo iba tak pre radosť. Obdarovaní určite ocenia, že si môžu vybrať fotoprodukt podľa seba. Nákup poukážky je oslobodený od akýchkoľvek poplatkov. Uhradí sa iba jej nominálna hodnota. Po objednaní a zaplatení zašleme poukážku vo formáte pdf do e-mailu. Môžete si ju ihneď vytlačiť a darovať. Od skvelého darčeka vás delí iba niekoľko krokov:

  • Vyberte požadovanú hodnotu poukážky
  • Zvoľte vzhľad poukážky podľa príležitosti, ku ktorej ju chcete darovať
  • Doplňte ju osobným odkazom alebo venovaním

Objaviť svet darčekových poukážok