Aktuálna ponuka od HappyFoto

Objednajte a ušetrite!

-50 % Všetky fotokalendáre

Výpredaj fotokalendárov

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Fotokalendár robí radosť 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Nikdy sa neomrzí. Objednajte si fotokalendár v povianočnom výpredaji so zľavou 50 % už od 4,96 €. Akcia je platná iba cez internet do 27. januára 2021 (vrátane).

-50 % Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Vložte čriepky roka 2020 do fotoknihy. Objednajte si náš bestseller so zľavou 50 %. Fotoknihu s počtom strán 24 až 300 v profesionálnej knižnej väzbe s lesklými foliovanými doskami za cenu už od 12,49 €. Akcia je platná iba cez internet do 27. januára 2021 (vrátane).

-50 % Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najobľúbenejšie prémiové foto 10 x (cca) 15 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapier Fuji Crystal Archive Supreme objednajte so zľavou 50 % iba za 0,07 € už od 1 ks. Akcia je platná iba cez internet do 27. januára 2021 (vrátane).

-30 % deLUXE Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

deLUXE Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najluxusnejšia veľká fotokniha v ***** kvalite, vyvolaná fotochemickou cestou na značkový fotopapier prémium lesk a prémium mat so zľavou 30 % už od 23,09 €. Akcia je platná iba cez internet do 27. januára 2021 (vrátane).

-30 % Tričko

Tričko

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Tričko s vlastnou fotkou je ideálna výbava na výlet, športové súťaže aj dovolenku. Na originalite mu pridáte vtipným textom. Detské a dospelácke tričko objednajte so zľavou 30 % už od 6,29 €. Akcia je platná iba cez internet do 27. januára 2021 (vrátane).

-30 % Zámky lásky

Zámky lásky

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Zamknite svoju lásku na zámok a kľúč hoďte do rieky. Objednajte si originálny zámok lásky v tvare srdca alebo hranatý s vašou vlastnou spoločnou fotografiou so zľavou 30 % iba za 13,99 €. Akcia je platná iba cez internet do 27. januára 2021 (vrátane).

Dôležité info k ponukám od HappyFoto

Akčné ceny platia výhradne po dobu akcie a pri splnení všetkých podmienok ku každej jednotlivej akcií zvlášť vyhlásených. Aby sme zabránili nejasnostiam počas cenových akcií, upozorňujeme na to, že akcie vyhlásené firmou HappyFoto platia pre objednávky, ktoré budú firme HappyFoto v dobe trvania akcie a platnosti mimoriadnych cien odoslané (odoslanie internetovej objednávky / dátum poštovej pečiatky na obálke). Internetová objednávka je odoslaná v okamihu, kedy ju zákazník tlačidlom „Objednať“ odošle zo svojho nákupného košíka. Svoje objednávky zasielajte včas, aby ste sa ku koncu cenových akcií vyhli prípadným výpadkom internetu, ktoré nemôžeme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie!

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky od HappyFoto sú ideálnym darčekom. Obzvlášť v prípade, kedy chýba nápad. Sú vhodné na každú príležitosť. Alebo iba tak pre radosť. Obdarovaní určite ocenia, že si môžu vybrať fotoprodukt podľa seba. Nákup poukážky je oslobodený od akýchkoľvek poplatkov. Uhradí sa iba jej nominálna hodnota. Po objednaní a zaplatení zašleme poukážku vo formáte pdf do e-mailu. Môžete si ju ihneď vytlačiť a darovať. Od skvelého darčeka vás delí iba niekoľko krokov:

  • Vyberte požadovanú hodnotu poukážky
  • Zvoľte vzhľad poukážky podľa príležitosti, ku ktorej ju chcete darovať
  • Doplňte ju osobným odkazom alebo venovaním

Objaviť svet darčekových poukážok