Aktuálna ponuka od HappyFoto

Objednajte a ušetrite!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najobľúbenejšia fotokniha v profesionálnej knižnej väzbe s lesklými fóliovanými doskami z pevného kartónu za jedinečné ceny: 24 až 50 strán za 11,90 €, 52 až 100 strán 19,90 €, 102 až 240 strán za 49,90 €. Akcia je platná iba cez internet do 23. októbra 2019 (vrátane).

deLUXE Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najluxusnejšia fotokniha v prvotriednej kvalite, vyvolaná fotochemickou cestou na značkový fotopapier za jedinečné ceny: 26 až 50 strán za 19,90 €, 52 až 100 strán za 39,90 €. Akcia je platná iba cez internet do 23. októbra 2019 (vrátane).

Prémiové foto

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Prémiové foto 9 x (cca) 13 cm, 10 x (cca) 15 cm, 13 x (cca) 19 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapier Fuji so zľavou 50 % od 0,05 € už od 1 ks. Akcia je platná iba cez internet do 23. októbra 2019 (vrátane).

Nástenné fotokalendáre

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Nástenné fotokalendáre z vlastných fotografií so zľavou 50 % už od 4,96 €. Fotokalendár je najvďačnejší darček, ktorý robí radosť 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Akcia je platná iba cez internet do 23. októbra 2019 (vrátane).

deLUXE Nástenné fotokalendáre

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najoslnivejšie fotokalendáre z vlastných fotografií v prvotriednej kvalite. To sú deLUXE fotokalendáre vyvolané na značkovom fotopapieri so zľavou 50 % už od 9,96 €. Akcia je platná iba cez internet do 23. októbra 2019 (vrátane).

Dôležité info k ponukám od HappyFoto

Akčné ceny platia výhradne po dobu akcie a pri splnení všetkých podmienok ku každej jednotlivej akcií zvlášť vyhlásených. Aby sme zabránili nejasnostiam počas cenových akcií, upozorňujeme na to, že akcie vyhlásené firmou HappyFoto platia pre objednávky, ktoré budú firme HappyFoto v dobe trvania akcie a platnosti mimoriadnych cien odoslané (odoslanie internetovej objednávky / dátum poštovej pečiatky na obálke). Internetová objednávka je odoslaná v okamihu, kedy ju zákazník tlačidlom „Objednať“ odošle zo svojho nákupného košíka. Svoje objednávky zasielajte včas, aby ste sa ku koncu cenových akcií vyhli prípadným výpadkom internetu, ktoré nemôžeme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie!

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky od HappyFoto sú ideálnym darčekom. Obzvlášť v prípade, kedy chýba nápad. Sú vhodné na každú príležitosť. Alebo iba tak pre radosť. Obdarovaní určite ocenia, že si môžu vybrať fotoprodukt podľa seba. Nákup poukážky je oslobodený od akýchkoľvek poplatkov. Uhradí sa iba jej nominálna hodnota. Po objednaní a zaplatení zašleme poukážku vo formáte pdf do e-mailu. Môžete si ju ihneď vytlačiť a darovať. Od skvelého darčeka vás delí iba niekoľko krokov:

  • Vyberte požadovanú hodnotu poukážky
  • Zvoľte vzhľad poukážky podľa príležitosti, ku ktorej ju chcete darovať
  • Doplňte ju osobným odkazom alebo venovaním

Objaviť svet darčekových poukážok