Fotodarčeky pre zábavu

  • Zábavné hry a pomôcky pre celú rodinu
  • Rýchle a jednoduché objednanie
  • Nevšedné nápady na darčeky pre blízkych
1. Kategória
2. Produkt

Zábavné fotomagnetky, fotopuzzle, pexeso a ďalšie

Precvičia pamäť a zlepšia myseľ. Pobavia, zaujmú a potešia. Tak by sa dali stručne charakterizovať darčeky z fotografií, ktoré patria do kategórie Hry & Zábava. Nikde nie je napísané, že táto skupina výrobkov je určená iba deťom. Nájdeme desiatky príležitostí, kedy sa z fotopuzzle budú rovnako radovať ako naše deti, tak naši rodičia. Alebo napríklad tak obľúbené fotomagnetky. Na chladničke budú robiť radosť všetkým, ktorí sa k nej budú blížiť. Malým aj veľkým. Čo nostalgická snehová guľa, ktorú sme obdivovali už ako malí v sekretároch našich babiek? Dospelým pripomenie staré časy, deti nadchne neposedný sneh a kolegyňa z kancelárie sa bude radovať z nového ťažidla. Je úplne jedno, ktorý fotodarček vyberiete. Všetky sú vďaka použitiu vlastných fotografií originálne. Na všetky postačuje jedna fotografia a radosť urobia všetkým vekovým kategóriám. Forever young!

Informácie o produkte

  • Perfektná zábava pre malých aj veľkých
  • Precvičí pamäť, zlepší myseľ
  • Darčeky nie len s obrázkami, ale aj texty a kliparty
Snehová guľa
Snehová guľa

Zachyťte svoju obľúbenú spomienku v snehovej guli. Stačí zatrepať a Vianoce sú každý deň. Nežný darček s vlastnou fotografiou poteší všetkých. Neváhajte!

Samolepky
Samolepky

Získajte jedinečný darček pre každého! Samolepky od HappyFoto s vlastným motívom Vám pripomenú blízkych aj krásne chvíle. Neveríte? Presvedčite sa sami!

deLUXE Miniknižka
deLUXE Miniknižka

Majte svojich milých stále pri sebe. deLUXE Miniknižka pojme až 18 fotografií. Skvelý darček pre zamilovaných. Čo na Valentína? Predsa deLUXE Miniknižku!

Fotomagnetky
Fotomagnetky

Pripomeňte si svoje zážitky každým otvorením chladničky. Fotomagnetky originálne zachytia fotografie udalostí aj Vašich blízkych. Zvečnite svoje spomienky

Zamilovaný medvedík
Zamilovaný medvedík

Dajte svojej milovanej originálny darček! Medvedík s vlastným motívom na tričku je nežným vyznaním lásky. Medvedík od HappyFoto - pravý darček zo srdca!

Pexeso
Pexeso

Zahrajte si pexeso s vlastnými fotografiami. Vyberte na kartičky nezabudnuteľné momentky a zažite veľa zábavy. S pexesom od HappyFoto zábava zaručená!

Fotopuzzle 12 dielikov
Fotopuzzle 12 dielikov

Puzzle z fotografie s 12 dielikmi je ideálny darček pre deti, ktoré kúzlo puzzle práve začínajú objavovať. Zložte si puzzle s vlastným motívom.

Fotopuzzle 70 dielikov
Fotopuzzle 70 dielikov

Puzzle z vlastnej fotografie vo veľkosti cca A4 je ideálnym darčekom pre deti. Fotopuzzle od HappyFoto môže byť originálnym darčekom aj oznamom.

Fotopuzzle 192 dielikov
Fotopuzzle 192 dielikov

Vlastné foto puzzle z fotografie vo veľkosti cca A3 ponúka dostatok priestoru pre jednu peknú veľkú fotografiu alebo nápaditú koláž z viacerých fotografií. Zložte si puzzle s vlastným motívom.

Fotopuzzle 500 dielikov
Fotopuzzle 500 dielikov

Puzzle z fotografie je ten správny adrenalín. Zložte si puzzle s vlastným motívom. Fotopuzzle od HappyFoto môže byť originálnym darčekom aj oznamom.

Fotopuzzle 1000 dielikov
Fotopuzzle 1000 dielikov

Poriadnu zábavu si môžete užiť pri puzzle z fotografie s 1000 dielikmi. To už nie je zábava na jedno popoludnie.Zložte si puzzle s vlastným motívom.

Keď obdržíte hotový magický hrnček, možno sa budete diviť, prečo je čierny a nie je na ňom nič vidieť. Magický hrnček je zvláštny svojim „magickým efektom“. Motív je vidieť iba po naliatí horúcej tekutiny. Nalejte do hrnčeka kávu alebo čaj a tešte sa zo svojej obľúbenej fotografie.

Pri pivnej tácke je možné upraviť iba jednu stranu. Môžete vložiť jednu fotografiu alebo viac fotografií a to vrátane textov.

 

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.