Penová doska s potlačou

 • Moderný fotoobraz z vlastnej fotografie
 • Extrémne ľahký, pritom stabilný materiál
 • Veľa formátov na výšku a na šírku
1. Produkt
2. Typ

Ľahká a hravá fotografia na plastovej doske

Niekto vám ponúka fotografiu na penovej doske, niekto fotografiu na plastovej doske. V konečnom výsledku je to jeden a ten istý materiál, ktorý má iba rôzne názvy. Materiál čistý ako práve napadaný sneh. Biely a extrémne ľahký. Vaša fotografia na bielej penovej doske sa postará o moderný vzhľad každej miestnosti, ktorú týmto elegantným fotoobrazom vyzdobíte. Vyberajte podľa priestoru, do ktorého obraz zavesíte a fotografie, ktorú chcete na obraz vytlačiť. Medzi veľkým množstvom jednodielnych, kedy fotoobraz tvorí práve 1 diel, a viacdielnych, kedy fotoobraz tvorí 2-4 diely (podľa vášho výberu), obrazov si určito vyberiete. Paleta je pestrá, viac než pestrá!

Informácie o produkte

 • Ľahký, tvarovo stály a čisto biely materiál
 • Penová doska s hrúbkou 0,5 cm | vhodná do interiéru a bez laminovania aj do chráneného exteriéru
 • Priama tlač (matné) alebo v príp. zájmu kašírované a laminované (lesklé)
Výroba veľkoformátových fotoobrazov
Výroba veľkoformátových fotoobrazov

Nechajte sa na pár minút vtiahnuť do ríše výroby veľkoformátových fotoobrazov.

Foto na penovej doske
Foto na penovej doske

Dajte svojim blízkym originálny darček! Preneste obľúbenú fotografiu na penovú dosku a získajte tak jedinečný obraz. ✪ Fotoobraz od HappyFoto - kvalita istá! ✪

Viacdielne fotoobrazy
Viacdielne fotoobrazy

Ponúkame moderné materiály plátno, hliník, penovú dosku a akrylát. Na viacdielny fotoobraz je možné vložiť jeden aj viac obrázkov. Pri vložení viacerých obrázkov tvoríte vlastnú koláž. Fotoobraz tvorí 2-4 diely.

Úchyty
Úchyty

Spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú spredu vidieť. Plastové alebo kovové, vyberáme ich podľa použitého materiálu a jeho váhy.

Materiál pri fotografiách na penovej doske

Doska ľahká ako pierko, ktorá vášmu fotoobrazu pristane

Penová doska

Penová doska je atraktívny materiál, ktorý si získal v posledných rokoch veľkú obľubu. Moderná PVC doska je odľahčená, pritom stabilná a odolná. Svojou bielou farbou a hladkým povrchom je až panensky čistou prezentáciou vašich fotografií. Je vhodná ako do obývacích izieb, tak do kancelárií, hál, kuchýň a chodieb. Obrazy na penovej doske upútajú pozornosť nie len cenou, ale hlavne plejádou svojich predností.

Výhody

 • Biela penová doska v hrúbke 0,5 cm | vhodná do interiéru a bez laminovania aj do chráneného exteriéru
 • Ľahká, flexibilná, pritom stabilná, tvarovo stála a odolná

Možnosti prevedenia vašich fotografií na penovej doske

Pozrite sa, čo všetko je možné s penovou doskou podniknúť

Jednodielne fotoobrazy

Či už u vás doma alebo vo firme, jednodielny fotoobraz na penovej doske bude stredobodom pozornosti. Atraktívna cena, ľahkosť materiálu, tvarová stálosť... Je toho veľa, čo hovorí pre penovú dosku. Vďaka širokej ponuke rozmerov sa naše fotoobrazy optimálne prispôsobia Vašim priestorom.

Výhody

 • Ponúkame veľa atraktívnych rozmerov, všetky s orientáciou na výšku aj na šírku
 • Vyberajte medzi priamou tlačou (matné) a kašírovaním a laminovaním (lesklé)

Viacdielne fotoobrazy

Vami zvolená fotografia bude na penovej doske pôsobiť obzvlášť ľahko a živo. Na viacdielnom prevedení môžete vytvoriť dokonalé optické kúzla. Záleží iba na tom, koľko svojmu návrhu doprajete miesta. Jednotlivé diely môžete zavesiť vedľa seba, pod seba. Na viacdielny fotoobraz môžete vložiť jednu alebo viac fotografií. Pri vložení viacerých obrázkov vytvoríte vlastnú koláž. Tu fantázia nepozná hraníc.

Výhody

 • Viacdielny fotoobraz môžu tvoriť 2, 3 alebo 4 diely
 • Odporúčame montážnu vzdialenosť (vzdialenosť medzi jednotlivými dielmi obrazu) približne 3 cm

Technológia tlače fotografií na penovej doske

Najlepšia technológia, ktorá vašej penovej doske pristane

Priama tlač

HappyFoto ťaží z dlhoročných skúseností, ktoré sú cítiť z každého fotoproduktu a profitujete z nich vy, naši zákazníci. Inak tomu nie je ani pri tlači fotoobrazov. Priama tlač na penovú dosku je modernou technológiou, kedy sa farba priamo spojí s vybraným materiálom. Vyniká pôsobivou intenzitou farieb a maximálnou ostrosťou. Nemusíte sa obávať ani veľkých jednofarebných plôch. Vaša fotografia na penovej doske bude žiariť.

Výhody

 • Priama tlač na penovú dosku sa vyznačuje matným povrchom
 • Pri jednodielnych fotoobrazoch na penovej doske môžete zvoliť možnosť kašírovania a laminovania, čím dosiahnete lesklý povrch

Pozrite sa, ako môže vaša fotografia na penovej doske vyzerať

Vyberte si medzi matným (priama tlač) a lesklým (kašírované a laminované) povrchom

Priama tlač

Pri jednodielnych fotoobrazoch na penovej doske si môžete vybrať medzi priamou tlačou alebo kašírovaním a laminovaním. Pri viacdielnych fotoobrazoch ponúkame iba priamu tlač. Ak preferujete matný povrch obrazov, potom je priama tlač tou správnou voľbou.

Výhody

 • Priama tlač na penovú dosku sa vyznačuje matným povrchom
 • Spojenie farby s penovou doskou zaistí stálofarebnosť a perfektné zachovanie farieb

 

Kašírované a laminované

Jednodielne fotoobrazy na penovej doske môžete objednať nie len v prevedení priamej tlače, ale aj kašírované a laminované. V tomto prípade netlačíme priamo na penovú dosku, ale na kvalitný papier, ktorý následne nalepíme na pevný podklad (kašírovanie = trvalé spojenie niekoľkých vrstiev) a potiahneme lesklou ochrannou fóliou (laminovanie = potiahnutie plastovou fóliou). Fólia sa postará nie len o lesklý vzhľad, ale aj o účinnú ochranu pred poškodením, znečistením alebo aj pred premočením. Táto technológia je podstatne náročnejšia, ale vašim obrazom zaistí krásny lesklý povrch.

Výhody

 • Laminované penové dosky sú odolnejšie voči UV žiareniu
 • Ich povrch je lesklý a vďaka fólii lepšie chránený proti povrchovému poškodeniu

Spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú spredu vidieť

Plastové alebo kovové, vyberáme ich podľa použitého materiálu a jeho váhy

Svoju obývačku skrášlite vlastným fotoobrazom iba v tom prípade, keď obraz bezpečne zavesíte. Ponúkame vám spoľahlivé závesné systémy, ktoré sú vhodné do interiéru a nie sú z pohľadu spredu vidieť. Nemusíte si lámať hlavu nad tým, ktorý systém vybrať a či budete mať dostatočný počet kusov. Ideálne riešenie vymyslíme my a ponúkneme vám ho v nákupnom košíku. Musíme zohľadniť zvolený materiál, počet dielov a ich rozmer. Na vás je iba rozhodnutie, či si objednáte fotoobraz vrátane závesného systému alebo bez.

Disponibilný montážny materiál

 • Kovové skrutkovacie úchyty:
  Majú z jednej strany samolepiacu vrstvu pre nalepenie na obraz a z druhej kovovú platničku pre zavesenie na stenu. Súčasťou dodávky sú hmoždinky, skrutky a plastové podložky do steny. Návod k montáži je vždy priložený. Tento stabilný závesný systém Vám ponúkame pri väčších a ťažších fotoobrazoch.
   
 • Plastové nalepovacie úchyty:
  Majú z jednej strany samolepiacu vrstvu pre nalepenie na obraz a z druhej kovovú platničku pre zavesenie na stenu. Súčasťou dodávky sú hmoždinky, skrutky a plastové podložky do steny. Návod k montáži je vždy priložený. Tento stabilný závesný systém Vám ponúkame pri väčších a ťažších fotoobrazoch.
   
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.