Ekológia a životné prostredie nás zaujíma

Všetky fotoprodukty sú vyrobené v záujme ochrany životného prostredia

Nielen na pracovisku, ale aj v súkromí jednáme a aktívne spolupôsobíme v rámci ochrany životného prostredia

Životné prostredia môžete ovplyvniť vy sami. Napr. tým, že odošlete objednávku cez internet a nepocestujete autom k poštovej schránke alebo na poštu. Položme si otázku: Akú dlhú cestu musíte zdolať pre svoje zábery? Môžete ísť peši? Musíte letieť lietadlom? Kde budete tráviť dovolenku? Tiež aj výrobky potrebné na fotografovanie ovplyvňujú naše životné prostredie. Fotoaparáty, batérie, príslušenstvo a predovšetkým ich výroba je rozhodujúca. Prínosom pre životné prostredie sú digitálne fotografie. K ich zhotoveniu nie je nutné vyvolanie filmu. Digitálne zábery môžete vopred vytriediť a na spracovanie do fotolaboratória poslať už iba vydarené zábery. Minimalizujete tak množstvo odpadu. HappyFoto sa snaží prispieť k ochrane životného prostredia obalovým materiálom.

Medzinárodný certifikát EN ISO 14001 za splnenie európskych noriem ochrany životného prostredia

Laboratórium HappyFoto je uznávaným ekologickým fotolaboratóriom a prvým laboratóriom vôbec, ktoré získalo už v roke 1996 medzinárodný certifikát EN ISO 14001. Ekologicky priaznivé spracovanie fotografií je jednou zo základných filozofií spoločnosti. Naši zákazníci majú istotu a záruku, že sú všetky ich fotografie vyrobené v záujme ochrany životného prostredia. Laboratórium HappyFoto je vybavené jedinečnou čističkou, vďaka ktorej všetky chemikálie neustále kolujú v uzatvorenom okruhu. Pýtate sa, ako je to možné? Použité chemikálie z vyvolávacích automatov sa vracajú do nádrží, kde sa po častiach čistia a upravujú pre ďalšie použitie (recyklujú). Niekoľkokrát denne sa vykonávajú chemické analýzy fotografických kúpeľov. Čistota na všetkých pracoviskách je prísne kontrolovaná a bezporuchovosť strojov a zariadení umožňuje, aby celý systém spoľahlivo fungoval. Ani liter chemikálií nekončí v HappyFoto v odpade!

Podieľame sa na financovaní nákladov spojených so zberom, zvozom, triedením a využitím obalového odpadu

So spoločnosťou NATUR-PACK, a.s. máme uzatvorenú zmluvu o združenom plnení, ktorá všetkým našim zákazníkom garantuje spätný odber a využitie odpadov z obalov. Znamená to, že sa prostredníctvom spoločnosti NATUR-PACK, a.s. podieľame na financovaní nákladov spojených so zberom, zvozom, triedením a využitím obalového odpadu.

Čo ďalšie robíme v HappyFoto pre ochranu životného prostredia

  • Nakupujeme vždy nové bezporuchové stroje a zariadenia
  • Triedime odpad, všetok
  • Dbáme na poriadok na pracovisku
  • Pravidelne sa školíme a musíme aj v súkromí jednať a aktívne spolupôsobiť v rámci ochrany životného prostredia
  • Vítame kvalitné návrhy na zlepšenie systému
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.