Vytvorte kalendáre plné lásky s detskými kresbami
Cca 2 minúty čítania, na prečítanie v sekcii DIY & Inšpirácie

Láskyplné kalendáre

“Mami, pozri, čo som nakreslila!”

Kto to od svojich detí nepočuje v momente, kedy mu jeho ratolesť hrdo odovzdáva vlastnoručne namaľované umelecké dielo. Väčšina z nás sa tak v priebehu času stáva hrdými majiteľmi množstva detských kresieb. Na chladničku sa vám už všetky nezmestia a nástenka je zaplnená do posledného štvorcového centimetra. Čo s nimi? Zarámovať ich všetky na stenu? Uložiť ich do krabice?

Máme nápad!

Najväčšiu úctu prejavíte dielu svojich malých lások tým, že z najvydarenejších kresieb vytvoríte fotokalendár!

Vyberte tie najvydarenejšie

Ruku na srdce! Každý obrázok sa nevydaril natoľko, aby stálo za to zachovať ho pre ďalšie generácie! Prvá vec, ktorú preto musíte urobiť je rozhodnúť sa, ktorý obrázok stojí za zvečnenie.

TIP: Zvážte, či do výberu zapojíte aj svoje deti. Spojíte tak príjemné s užitočným. Po prvé - naučíte tým deti byť kritický k vlastnej práci, po druhé - zmysluplne strávite spoločný čas, po tretie - vytvoríte s deťmi spoločný darček pre starých rodičov, po štvrté - získate priestor, ako deťom nenásilne naznačiť, v čom by sa mohli zlepšovať.

Digitalizácia

Aby ste s majstrovskými dielami svojich detí mohli ďalej pracovať, je potrebné dať im digitálnu podobu. To môžete urobiť dvoma spôsobmi:

  • Výkres naskenujete.
  • Obrázok vyfotíte na svoj mobilný telefón. V tomto prípade je potrebné dať si pozor na tiene a dobré svetlo. Najlepší výsledok bude pri dennom svetle (nie na slnku!).

TIP: Jednoduchším variantom pri veľkých dielach je určite ich vyfotografovanie. Pre zaistenie maximálnej ostrosti potom odporúčame použiť statív.

Z fotografií vytvorte kalendár

Teraz už stačí iba vytvoriť z kresieb fotokalendár. Jednoducho ho pripravíte pomocou našej chytrej aplikácie HappyFoto smart moments priamo v mobile. Popustite uzdu svojej kreativite! Pre každý mesiac môžete vložiť jednu kresbu alebo aj koláž z viacerých fotografií. Nastaviť iné pozadia, farby alebo kalendárium. Skrátka a dobre presne tak, ako to chcete!

Fotokalendár s kresbami detí bude mať hneď dva prínosy. Nielenže podporíte svoje deti k ďalšej tvorbe, ale tiež získate ideálny darček pre babky a dedkov!
Osloboďte vašu chladničku od tiaže obrázkov (konečne prestanú neustále padať :-)) a uvoľnite miesto v komore. Pustite sa do tvorby fotokalendára ešte dnes.

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.