Papier fotokníh od HappyFoto

Fotokniha na kvalitnom papieri prežije stovky rokov

Druhy papiera pri fotoknihách

Pri rozhodovaní o vhodnom papieri pre svoju fotoknihu môžete voliť medzi dvoma alternatívami. Chcete tenké strany, ktoré ale napriek tomu presvedčia výbornou kvalitou digitálnej tlače? Potom sa rozhodnite pre náš kvalitný papier pre digitálnu tlač. Každopádne ste zvolili správne, ak chcete spomienky uchovať na veľkom počte strán. Pokiaľ však uprednostňujete mimoriadnu brilantnosť, ostrosť detailov a absolútne ploché dvojstrany, mali by ste siahnuť po skutočnom fotopapieri. Strany vašej fotoknihy budú vyvolané na značkový fotopapier lesk (Fuji Crystal Archive HD Album), v prípade deLUXE Fotoknihy "do vrecka" na značkový fotopapier prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE) a očaria tou najlepšou kvalitou.

Súhrnný prehľad výhod

Kvalitný papier pre digitálnu tlač

HappyFoto používa pre digitálnu tlač fotokníh výlučne kvalitný papier s gramážou 170 g/m2. Charakteristický pre tento papier je jeho ušľachtilý lesk a mimoriadna hebkosť. Vďaka týmto vlastnostiam vás presvedčí ako opticky, tak aj pri dotyku.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač (170 g/m2) sa používa pre Fotoknihy pevné & mäkké, Fotozošity.

Jednotlivé strany fotoknihy digitálne vytlačenej sú tenšie. Sú teda vhodné pre fotoknihy s väčším počtom strán. Fotoknihy sú ľahšie, vhodnejšie na prepravu aj prezentáciu.

Fotoknihy pevné & mäkké   Fotozošity

Značkový fotopapier pre vyvolanie fotochemickou cestou

Značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive ponúka mimoriadnu brilantnosť, dlhú životnosť a jedinečný vzhľad. Jednotlivé strany fotoknihy vyvoláme na fotopapier. Následne zadné strany prilepíme k sebe, čím strany fotoknihy získajú prvotriednu pevnosť a stabilitu. Toto je tá najdôležitejšia vlastnosť a odlišnosť fotokníh na fotopapieri. Vyznačujú sa absolútne plochými dvojstranami.

Pri spracovaní deLUXE Fotokníh pevných & mäkkých používame výhradne značkový fotopapier.

S fotoknihami vyvolanými na skutočný fotopapier nemôžete minúť cieľ. Značkový fotopapier a HappyFoto zaručujú kvalitu fotokníh na svetovej úrovni. Pretrvávajúcu celé generácie a spĺňajúcu aj tie najvyššie nároky.

deLUXE Fotoknihy pevné & mäkké