Papier fotokníh od HappyFoto

Fotokniha na kvalitnom papieri prežije stovky rokov

Druhy papiera pri fotoknihách

Pri rozhodovaní o vhodnom papieri pre svoju fotoknihu môžete voliť medzi niekoľkými alternatívami. Chcete tenké strany, ktoré ale aj napriek tomu presvedčia výbornou kvalitou digitálnej tlače? Potom sa rozhodnite pre kvalitný papier pre digitálnu tlač. Určite ste zvolili správne, pokiaľ chcete spomienky uchovať na veľkom počte strán. Ak uprednostňujete mimoriadnu brilantnosť, ostrosť detailov a jas, odporúčame kvalitný papier pre digitálnu tlač zušľachtený lakovaním. Fajnšmekri, ktorí milujú absolútne ploché dvojstrany, by mali siahnuť po skutočnom fotopapieri. Strany fotoknihy sú vyvolané na značkový fotopapier prémium lesk (Fuji Crystal Archive HD Album) alebo prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE) a očaria tou najlepšou kvalitou.

Súhrnný prehľad výhod

Kvalitný papier pre digitálnu tlač

HappyFoto používa pre digitálnu tlač fotokníh výlučne kvalitný papier s gramážou 170 g/m2. Charakteristický pre tento papier je jeho ušľachtilý lesk a mimoriadna hebkosť. Vďaka týmto vlastnostiam vás presvedčí ako opticky, tak aj pri dotyku.

Kvalitný papier pre digitálnu tlač (170 g/m2) sa používa pre Fotoknihy pevné & mäkké, Fotozošity.

Jednotlivé strany fotoknihy digitálne vytlačenej sú tenšie. Sú teda vhodné pre fotoknihy s väčším počtom strán. Fotoknihy sú ľahšie, vhodnejšie na prepravu aj prezentáciu.

Fotoknihy pevné & mäkké   Fotozošity

Kvalitný papier pre digitálnu tlač zušľachtený lakovaním

Aj na výrobu fotokníh vo vysokom lesku používa HappyFoto výlučne kvalitný papier s gramážou 170 g/m2. Lak je aplikovaný celoplošne. Lakovanie UV lakom dodá stranám fotoknihy neuveriteľný lesk a brilantnosť farieb. Fotografie vyniknú v plnej farbe a intenzite. Slabší jedinci si budú musieť nasadiť slnečné okuliare :).

Kvalitní papier pre digitálnu tlač (170 g/m2) zušľachtený lakovaním sa používa pre Fotoknihy pevné, cca A4 na výšku a cca A4 na šírku.

Strany lakovanej fotoknihy sú vďaka obojstrannej vrstve UV laku lepšie chránené pred vonkajšími vplyvmi (otlačky prstov, nečistotou, vlhkosťou). Sú vhodné aj pre rodiny s malými deťmi alebo rodinné stretnutia, kedy fotokniha ide z ruky do ruky.

Fotoknihy pevné zušľachtené lakovaním

Značkový fotopapier pre vyvolanie fotochemickou cestou

Značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive ponúka mimoriadnu brilantnosť, dlhú životnosť a jedinečný vzhľad. Jednotlivé strany fotoknihy vyvoláme na fotopapier. Následne zadné strany prilepíme k sebe, čím strany fotoknihy získajú prvotriednu pevnosť a stabilitu. Toto je tá najdôležitejšia vlastnosť a odlišnosť fotokníh na fotopapieri. Vyznačujú sa absolútne plochými dvojstranami.

Pri spracovaní deLUXE Fotokníh pevných & mäkkých používame výhradne značkový fotopapier.

S fotoknihami vyvolanými na skutočný fotopapier nemôžete minúť cieľ. Značkový fotopapier a HappyFoto zaručujú kvalitu fotokníh na svetovej úrovni. Pretrvávajúcu celé generácie a spĺňajúcu aj tie najvyššie nároky.

deLUXE Fotoknihy pevné & mäkké

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.