#happysutaz: "Letom svetom" → Zabodujte so svojimi letnými zážitkami a súťažte o krásne ceny v celkovej hodnote 1 040 € 👉

smart moments offline
smart moments offline
smart moments offline

smart moments offline

Na stiahnutie do počítača

 

 • Appka pre Windows & macOS, ktorá vám uľahčí život
 • Rozpozná a zoskupí vaše najväčšie zážitky
 • Vyradí podobné a nekvalitné fotky
 • Krásny fotoprodukt pre vás zostaví v priebehu pár sekúnd
 • Projekty vám uloží lokálne do počítača alebo online do cloudu
   

Stiahnuť pre Windows  Stiahnuť pre macOS

Fotoprodukty, ktoré objednáte extrémne rýchlo cez HappyFoto smart moments v počítači

Už dnes nájdete v appke skoro všetky fotoprodukty z našej ponuky. Nespíme na vavrínoch a pripravujeme ďalšie. Pekné osobné fotodarčeky, pri ktorých nestrávite s prípravou celú večnosť a svojim obsahom, dizajnom a posolstvom nadchnú. Pripájame zoznam aktuálne dostupných produktov vr. najväčších rozdielov a výhod pri objednaní prostredníctvom HappyFoto smart moments:

Pekné fotoknihy

Pekné fotoknihy

vďaka farebným zážitkom

 

 • Fotoknihy, deLUXE Fotoknihy, Fotozošity, Minikniha
 • Exkluzívne v smart moments: 3D EFEKT - lakovaný text na doskách pri vybraných pevných fotoknihách
 • Vďaka chytrým funkciám stačí pár kliknutí a fotokniha je hotová
Krásne fotografie

Krásne fotografie

vďaka pestrým momentkám

 

 • Prémiové foto, zväčšeniny, koláže, retro foto, eco foto, foto na doklady
 • Možnosť uloženia projektu
 • Vďaka vyradeniu podobných a nekvalitných fotiek je objednávka vo výrobe rýchlosťou blesku
Úžasné fotokalendáre

Úžasné fotokalendáre

vďaka hrejivým spomienkam

 

 • Nástenné, deLUXE Nástenné, špeciálne
 • Exkluzívne v smart moments: stolové fotokalendáre vr. stojana z dreva
 • Voľba počiatočného mesiaca a roka fotokalendára a doplnenie vlastných udalostí je unikátna
Moderné fotoobrazy

Moderné fotoobrazy

vďaka pôvabným zážitkom

 

 • Foto na plátno, na penovej doske, za akrylátovým sklom, na hliníkovej doske, postery
 • Všetky materiály a formáty jednodielnych fotoobrazov
 • S možnosťou prepnutia jednotlivých formátov medzi sebou
Skvelé fotodarčeky

Nápadité fotodarčeky

vďaka jedinečným posolstvám

 

 • Nádoby na pitie, hry & zábava, textílie, kryty na mobil, praktické fotodarčeky, do domácnosti
 • Tlač na rôzne materiály (keramika, smalt, sklo, hliník, drevo...)
 • Najobľúbenejšie darčeky pre malých aj veľkých z jednej fotky

Prečo je HappyFoto smart moments taká výnimočná?

 

 

Tisíce fotiek roztriedi a zoskupí podľa vašich najväčších zážitkov

Je totiž nadmieru inteligentná! Stačí, keď jej ukážete zložku, kde máte svoje fotografie v počítači alebo v notebooku uložené. Roztriedi ich a pripraví skupiny fotiek s vašimi najväčšími zážitkami, ktoré by do fotoknihy alebo fotokalendára padli vhod.

Samozrejme, pre zoskupenie fotiek potrebuje informácie o čase a mieste, kde bola snímka nafotená (tzv. GPS poloha). Je teda jasné, že pokiaľ vaše snímky túto informáciu nemajú uloženú, bude appka bezradná.

V týchto prípadoch máte ale možnosť urobiť výber fotografií ručne. Môžete vložiť vlastné zložky s fotkami, ktoré ste si už vopred roztriedili, alebo fotografie vyberať jednotlivo. V každom prípade odporúčame vkladať celé zložky, pretože tie môžete následne obmedziť časovým intervalom od - do.

Určite nestrácajte čas výberom jednotlivých fotiek. Bola by to zbytočná práca. Chytrý výber najlepších fotiek prebehne plnoautomaticky hneď v nasledujúcom kroku. Ak budete mať záujem, neváhajte.

 

 

 

Vyberie pre vás tie najkrajšie fotky

Je to fakt bomba! Appka ušetrí váš drahocenný čas a už sa nikdy nebudete musieť zaoberať otravným triedením fotiek. Nepoznáme nikoho, koho by to bavilo. Stále počujeme, že práve tento okamih je rozhodným momentom, ktorý vás od zostavenia fotokníh (predovšetkým) odrádza. S HappyFoto smart moments je toto úskalie minulosťou. Výber kvalitných fotiek je najväčšou prednosťou a potenciálom našej aplikácie. Doprajte si pohodu a pokoj a nechajte to na nej.

Appka podobné zábery, ofotené dokumenty, screenshoty alebo nekvalitné fotky totiž určite rozpozná a automaticky ich vyradí. Nazývame to chytrý výber. Verte, že to chytré je!

Môžete sa ale tiež rozhodnúť pre využitie všetkých svojich fotiek. Rozhodnutie je iba na vás. Do ničoho vás nebudeme nútiť.

A ešte niečo. Ak sa rozhodnete nechať si fotky vytriediť, aj tak máte možnosť tie vyradené neskôr vo svojom fotoprodukte použiť. Bez obavy!

Pomôže vám s dizajnom

Cestou chytrého zostavenia projektu

Smart moments vie všetko možné aj nemožné! A robí návrhy. Slušné. V priebehu analýzy a triedenia fotiek vy už môžete ladiť dizajn.

Pri fotoknihách vyplňte text, ktorý bude vytlačený na doskách a chrbte fotoknihy (okrem fotokníh mäkkých a fotozošitov). Pri pevných fotoknihách, pri ktorých vám appka ponúkne 3D povrchovú úpravu dosiek sa rozhodnite, či ju budete alebo nebudete chcieť. Výber fotky na prednú a zadnú stranu dosiek odporúčame nechať až po dokončení analýzy. Až na základe analýzy vám môžeme urobiť návrh troch fotiek, ktoré smart moments vyhodnotí ako najvydarenejšie. Vyberte preferovaný vzhľad fotoknihy a farby. Vzhľad je kombináciou počtu fotiek na strane, rozostupov medzi nimi, ich orámovaním a písma. Farbu vyberáte pre pozadie, orámovanie a písmo. Pripravili sme niekoľko sérií, ale môžete si vytvoriť aj vlastné kombinácie. Pri farbách môžete zadať aj vlastný kód (HEX).

Pri fotokalendároch si naviac môžete nastaviť, akým mesiacom a rokom bude váš kalendár začínať. Populárne sú totiž čím ďalej viac fotokalendáre na školský rok od septembra do augusta. Vyberte si kalendárium, ktoré sa vám najviac páči a nastavte si jeho farby. Povedzte nám, či chcete vo svojom fotokalendári zvýrazniť štátne sviatky a či máme vytlačiť niektoré vaše vlastné udalosti. Ak áno, nezaobídeme sa bez vás. Budete nám ich musieť prezradiť.

Hotovo? Pozrite teda ešte na fotky. Vydaril sa chytrý výber? Chcete mať vyradenú fotku vo svojom produkte, pretože vám na nej záleží? Potrebujete presunúť fotky? Určite! Všetko je možné. Ale nič z toho nemusíte urobiť. A práve to je to kúzlo.

Keď to chcete podľa seba

Pokračovaním na ručné úpravy projektu

Po automatickom vytvorení fotoknihy & fotokalendára pomocou chytrých funkcií aplikácie HappyFoto smart moments cesta nekončí. Pokiaľ teda nie ste už v tejto fáze s výsledkom úplne spokojní a sami ďalej pokračovať nechcete!

Ak ale chcete svojej fotoknihe alebo fotokalendáru dodať vlastný rukopis, môžete pokračovať. Prejdite pomocou tlačidla „Doupraviť ručne“ v ľavom dolnom rohu obrazovky na ručné úpravy svojho projektu. Čo všetko môžete ručne zmeniť? Doplniť alebo zadať?

Vkladať texty v ľubovoľnom množstve na ľubovoľné miesta. Bez problémov aj napísať román. Alebo zbierku básní. Meniť fonty a farbu písma, veľkosť, zarovnanie. Ak budete veľmi kreatívni, môžete mať každé písmeno v inej veľkosti, inak farebné aj napísané iným fontom.

Zväčšovať a zmenšovať fotky, orezávať ich a otáčať. Posúvať ich na vysnívané pozície, meniť ich poradie. Dávať im rôzne pozadia. Pokojne môže byť na každej stráne iné. Ak milujete farby, nebojte sa toho. Pridávať a uberať strany fotoknihy, meniť ich poradie. Pri fotokalendári nastaviť ľubovoľný počiatočný mesiac a rok. Meniť druh kalendária list po liste. Pridávať ďalšie fotky do projektu, pokiaľ bude na strane miesto.

Spokojní? Našli a zrealizovali ste všetko, čo ste chceli? Pokiaľ nie, budeme radi, keď nám dáte vedieť, čo vám v našej chytrej aplikácii ešte chyba. Ak vám nechýba nič, odviedli sme dobrú prácu a to najlepšie na záver vás ešte len čaká. Zažijete to hneď potom, ako vám dorazí balíček s vyhotovenou fotoknihou alebo fotokalendárom. Hrejivý pocit šťastia. Spomienky sú zachované.

 

Zaistí, aby ste svoj projekt nestratili

Smart moments premýšľa dopredu! A pretože vie, že vám na svojich fotoproduktoch a pripravených projektoch záleží, bude vás nútiť k tomu, aby ste si ich uložili. Hneď vám ponúkne dostupné možnosti a vy sa rozhodnete, ktorú si vyberiete.

Prvým variantom je uloženie projektu lokálne od svojho počítača alebo notebooku. V tejto chvíli nepotrebujete pripojenie k internetu a pokiaľ zo zariadenia sami projekt nevymažete, bude stále tam. Appka sama navrhne lokálnu zložku, do ktorej by rada projekt uložila. Vy si samozrejme môžete pripraviť inú a na jej návrhy nemusíte reagovať. Aj keď to odporúčame. Myslite na to, že každý lokálne uložený projekt má dve časti a potrebuje ich obidve. Jeden súbor s koncovkou *.hfsm a jednu zložku s rovnakým názvom, kde máte uložené fotky z daného projektu. Pokiaľ by ste sa rozhodli svoje projekty kamkoľvek presunúť, musíte vždy presunúť obidva súbory, inak projekt neotvoríte.

Druhým variantom je uloženie projektu online v HappyFoto cloude. Nebudete mrhať miestom vo svojom počítači a váš počítačový disk poskočí od radosti. Pre uloženie projektu v cloude je samozrejme potrebná registrácia/prihlásenie a dobrý internet. Projekty v cloude vám postrážime 21 dní od uloženia, vy máte možnosť túto lehotu kedykoľvek zresetovať a nechať bežať od začiatku. Len na to nezabudnite.

Veľkou výhodou uloženia projektu online v cloude je to, že v okamihu, kedy sa rozhodnete tento objednať, už ležia všetky dáta na našich serveroch a nič ďalšie sa už nemusí k nám nahrávať alebo prenášať. Objednanie je následne otázkou pár kliknutí. Tešíme sa na vaše objednávky!

Nejaké otázky?

Máte nejaké nejasnosti? Potrebujete poradiť s appkou? S výberom produktu? Pozrite sa, čo všetko sme už riešili, čo zaujímalo ostatných zákazníkov, na čo sa nás pýtali. AK nenájdete odpoveď na svoju otázku, sme vám samozrejme k dispozícii. Ozvite sa!

Áno, výber a poradie fotiek vo fotoknihe môžete ľubovoľne upravovať. Otvorte projekt, v spodnej modrej lište kliknite na „Fotky“. Tu vidíte prehľad všetkých kapitol vrátane fotiek, ktoré sú jednotlivým kapitolám priradené. Ak niektorú fotku v kapitole nechcete, stačí kliknutím na „fajku“ v jej ľavom hornom rohu túto odznačiť. Fotky bez „fajky“ vo fotoknihe nebudú. Opätovným zakliknutím ich do kapitoly, resp. fotoknihy zase vrátite. Ak chcete fotky presunúť z jednej kapitoly do druhej alebo ich presunúť na iné miesto v kapitole, pridržte prstom vybraný obrázok a pretiahnite ho na požadované miesto.

Áno, kapitoly môžete individuálne upravovať. Každú vytvorenú kapitolu je možné upravovať. Otvorte projekt, v spodnej modrej lište kliknite na „Fotky“. Tu vidíte prehľad všetkých kapitol vrátane fotiek, ktoré sú jednotlivým kapitolám priradené. Vyberte kapitolu, ktorú chcete upraviť a kliknite na symbol ceruzky vedľa názvu kapitoly. Po kliknutí na „Dizajn kapitoly“ môžete pridať text na začiatok kapitoly, zvoliť vlastný vzhľad a farby.

Áno, vybranú kapitolu môžete z fotoknihy odstrániť. Otvorte projekt, v spodnej modrej lište kliknite na „Fotky“. Tu vidíte prehľad všetkých kapitol vrátane fotiek, ktoré sú jednotlivým kapitolám priradené. Vyberte kapitolu, ktorú chcete odstrániť a kliknite na symbol ceruzky vedľa názvu kapitoly. Zvoľte „Odstrániť kapitolu“. Odstránenie kapitoly budete musieť v ďalšom kroku ešte potvrdiť. Všetky fotky, ktoré táto kapitola obsahuje, budú z fotoknihy odstránené. Vo vašom zariadení ale samozrejme zostanú.

HappyFoto smart moments všetky fotky, ktoré ste vybrali a chcete ich umiestniť do fotoknihy, roztriedi do logických skupín, ktoré sa nazývajú kapitoly. Sú to rovnaké kapitoly, ktoré poznáte z klasických kníh. Každá kapitola tvorí určitú tému, môže mať svoj text, svoj vlastný dizajn. Kapitoly môžete do fotoknihy pridávať, alebo ich odstrániť. Dokonca aj fotky môžete v rámci jednej kapitoly alebo aj medzi samostatnými kapitolami presúvať, do kapitol pridávať alebo z nich odstraňovať.

Áno, HappyFoto smart moments má funkciu konvertovania fotokníh. Konvertovať, teda zmeniť svoju fotoknihu na inú môžete priamo v otvorenom projekte.

V offline a online verzii kliknite na modrý symbol štvorca v spodnej lište a vyberte, aká bude vaša nová fotokniha.

V mobilnej verzii kliknite na tri bodky, ktoré sú umiestnené v pravom hornom rohu obrazovky. Dole na obrazovke sa otvorí menu s príkazom „Konvertovať“. Kliknite na neho a vyberte, aká bude vaša nová fotokniha.

Chytrá appka smart moments bezproblémovo funguje na chytrých telefónoch iOS od verzie softwaru 15 a Android od verzie softwaru 9. Offline verzia na počítačoch Windows od verzie 10 a macOS od verzie OSX 10.14. Upozorňujeme ale na to, že v chytrom telefóne je nutné mať dostatok voľnej operačnej pamäte. Ideálne je pri práci s aplikáciou všetky ostatné nepotrebné aplikácie zatvoriť. Pri objednaní odporúčame mať kvalitné internetové pripojenie. Je potrebné si uvedomiť, že napr. nahranie fotoknihy do košíka je prenosom obrovského množstva dát. 

Výber inej krajiny môžete urobiť na dvoch miestach. Buď ju vyberte v menu aplikácie (tri vodorovné čiarky v ľavom hornom rohu obrazovky) pod bodom "Nastavenie", alebo kliknutím na vlajku štátu v menu úplne dole pred webovou adresou.  

Po výbere inej krajiny sa vždy stiahnu nové zdroje aplikácie. Dôležité ale je, že uložené projekty zostanú na svojom mieste, nech už spustíte aplikáciu pre akúkoľvek krajinu. Vždy ich nájdete medzi uloženými projektami. 

Nestane sa vôbec nič. Appka automaticky ukladá všetky rozpracované projekty. Môžete kedykoľvek skončiť a neskôr pokračovať. Akonáhle sa do aplikácie vrátite, spýta sa vás, či chcete na rozpracovanom projekte pokračovať, alebo ho uložiť. V žiadnom prípade sa nemôže nič stratiť!

Aplikácia smart moments je prírastok do rodiny HappyFoto aplikácií.  Chytrá aplikácia na fotoknihy, keď chcete fotoknihu vytvoriť v čo najkratšom čase priamo vo svojom chytrom telefóne. Smart moments vám zoskupí sady fotiek s najväčšími zážitkami, podobné alebo nekvalitné fotky vytriedi a postará sa o pekný vzhľad fotoknihy bez toho, aby jednu jedinú fotku orezala. Skutočne v priebehu pár minút máte hotovú peknú fotoknihu, ktorú stačí nahrať do košíka a objednať.

Požiadavky aplikácie na systém

Pamätajte na to, že pri používaní appky HappyFoto smart moments odporúčame nastavenie mierky obrazovky na 100 %.

Windows

•  Windows 10 a vyšší
•  Minimálne 4 GB RAM
Appka môže fungovať aj na starších systémoch, neručíme však za jej bezproblémové fungovanie a následné riešenie problémov.

Aktuálna verzia aplikácie: 1.10.0
Aplikácia je priebežne aktualizovaná. Používajte vždy najnovšiu verziu.

Stiahnuť pre Windows

macOS

•  OSX 10.14 a vyšší
•  Minimálne 4 GB RAM
Appka môže fungovať aj na starších systémoch, neručíme však za jej bezproblémové fungovanie a následné riešenie problémov.

Aktuálna verzia aplikácie: 1.10.0
Aplikácia je priebežne aktualizovaná. Používajte vždy najnovšiu verziu.

Stiahnuť pre macOS

Online a mobilná verzia HappyFoto smart moments sú rovnaké

Nemôžete, alebo nechcete do svojho počítača inštalovať žiadne programy? Nevadí! Siahnite po online alebo mobilnej verzii appky. O nič neprídete. Aplikácie sú totiž rovnaké.

Online na spustenie v prehliadači

smart moments online verzia

- Na spustenie priamo na webe
- Pre všetky bežné prehliadače
Viac o online verzii »

Vybrať produkt a objednať

Mobilná na stiahnutie do telefónu

smart moments mobilná verze

- Vždy a všade mobilne na iOS & Android
- Jednoduché a rýchle objednanie
Viac o mobilnej verzii »

Stiahnuť v App Store    TERAZ NA Google Play

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

 • O super akciách a zľavách
 • O nových produktoch
 • O zaujímavých novinkách
 • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.