Aktuálna ponuka od HappyFoto

Objednajte a ušetrite!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najobľúbenejšia fotokniha v profesionálnej knižnej väzbe na kvalitnom papieri (bez lakovania) s lesklými fóliovanými doskami za jedinečné ceny: 24 až 52 strán za 11,90 €, 54 až 100 strán za 19,90 €. Akcia je platná iba cez internet do 19. augusta 2020 (vrátane).

deLUXE Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najluxusnejšia fotokniha v ***** kvalite, vyvolaná fotochemickou cestou na značkový fotopapier za jedinečné ceny: 26 až 42 strán za 19,90 €, 44 až 82 strán za 39,90 €, 84 až 120 strán za 59,90 €. Akcia je platná iba cez internet do 19. augusta 2020 (vrátane).

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Najobľúbenejšie prémiové fotografie v pohľadnicovom formáte 10 x (cca) 15 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapier Fuji Crystal Archive Supreme so zľavou 50 % iba za 0,07 € a to už od 1 ks. Akcia je platná iba cez internet do 19. augusta 2020 (vrátane).

Foto na plátno 30 x 40 cm

Objednať
Do konca akcie zostáva
0 dni(í), 0 hodín(y), 0 minút(y)

Majte tú najkrajšiu spomienku na dovolenku stále na očiach. Objednajte fotoplátno jemnej štruktúry vypnuté na drevenom ráme v rozmere 30 x 40 cm so zľavou 50 % iba za 13,99 €. Akcia je platná iba cez internet do 19. augusta 2020 (vrátane).

Dôležité info k ponukám od HappyFoto

Akčné ceny platia výhradne po dobu akcie a pri splnení všetkých podmienok ku každej jednotlivej akcií zvlášť vyhlásených. Aby sme zabránili nejasnostiam počas cenových akcií, upozorňujeme na to, že akcie vyhlásené firmou HappyFoto platia pre objednávky, ktoré budú firme HappyFoto v dobe trvania akcie a platnosti mimoriadnych cien odoslané (odoslanie internetovej objednávky / dátum poštovej pečiatky na obálke). Internetová objednávka je odoslaná v okamihu, kedy ju zákazník tlačidlom „Objednať“ odošle zo svojho nákupného košíka. Svoje objednávky zasielajte včas, aby ste sa ku koncu cenových akcií vyhli prípadným výpadkom internetu, ktoré nemôžeme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie!

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky od HappyFoto sú ideálnym darčekom. Obzvlášť v prípade, kedy chýba nápad. Sú vhodné na každú príležitosť. Alebo iba tak pre radosť. Obdarovaní určite ocenia, že si môžu vybrať fotoprodukt podľa seba. Nákup poukážky je oslobodený od akýchkoľvek poplatkov. Uhradí sa iba jej nominálna hodnota. Po objednaní a zaplatení zašleme poukážku vo formáte pdf do e-mailu. Môžete si ju ihneď vytlačiť a darovať. Od skvelého darčeka vás delí iba niekoľko krokov:

  • Vyberte požadovanú hodnotu poukážky
  • Zvoľte vzhľad poukážky podľa príležitosti, ku ktorej ju chcete darovať
  • Doplňte ju osobným odkazom alebo venovaním

Objaviť svet darčekových poukážok