HappyFoto v tlači

Vybrané články a tlačové správy poslednej doby

Uchovajte si zážitky rýchlo a pohodlne za pomoci umelej inteligencie

Určite to poznáte. Práve ste sa vrátili z úžasnej dovolenky, výletu na horách, či víkendovej chatovačky s priateľmi. Ste plní dojmov a zážitkov a váš telefón je preplnený fotografiami zachytávajúcimi tie skvelé momenty predchádzajúcich dní. Rozhodnete sa, že si svoje zážitky uchováte aj v tlačenej forme...

Jún 2021 - www.mojandroid.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Tipy na darčeky od Happy Foto

Fotoproduktom môže byť kalendár, fotokniha, fleecová deka, kryt na iPhone, fotoplátno, puzzle a množstvo ďaších rôznych doplnkov. Na každý z nich si môžete naniesť vlastnú fotografiu. To by bolo prekvapenie pre niekoho z vašich blízkych, ak by od vás dostal darček na ktorom by našiel niečo, čo má rád.

December 2020 - nadherna.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Top darček: Fotokalendár

Maximálne bezpečným spôsobom, ako v súčasnosti nakupovať Vianočné darčeky je online nákup. Dôvody sú zrejmé – vyhnete sa riziku ochorenia celosvetovo známou pandémiou aj predvianočnému zhonu. Super darčekmi sú fotoprodukty a špeciálne fotokalendáre. Dajú sa vyrobiť rýchlo a dokonalo prispôsobiť tomu, koho chcete obdarovať.

November 2020 - www.zenskyweb.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Darujte novoročný fotokalendár

Možno patríte k tým, čo kupujú darčeky k Vianociam priebežne alebo sa snažíte vyhnúť predvianočnému stresu, a tak nakupujete už od jesene. Ak už v podvedomí premýšľate o darčekoch máme pre vás tip. Čo tak podarovať fotokalendár?

Október 2020 - rodinaazdravie.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Ako si vytvoriť vlastný kryt na smartfón

Určite máš kopec zaujímavých fotografií, ktoré sú Ti ďaleko bližšie, ako kdejaký obal, ktorý vidíš v predajni. Na kryt si môžeš naniesť to, čo máš rád – panorámu mesta, fantasy postavy, rodinu, svojho psa alebo rôzne umelecké kreatívy, ktoré nik iný nemá.

Jún 2020 - www.ozenach.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Fotokniha automaticky

Výroba fotoknihy nemusí byť prácna a časovo náročná. Ak ste niekedy uvažovali o jej tvorbe, ale vás odrádzala predstava zdĺhavého usporadúvania fotografií, dá sa tomu úspešne vyhnúť v aplikácii Happy Foto od rovnomennej spoločnosti. Stačí si v úvode tvorby fotoknihy zvoliť funkciu Automatické usporiadanie a po vložení fotiek vám softvér sám usporiada fotografie do zmysluplného sledu.

Apríl 2020 - www.bezlepku.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

TIP NA: Fotoknihu detí od Happy Foto

Deti rastú ako z vody. Zachyťte tieto nezabudnuteľné momenty vo fotoknihe! Fotokniha môže poslúžiť ako pamiatka na krásne chvíle alebo ako darček pre starých rodičov a známych. Spoločnosť Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť.

Február 2020 - kamsdetmi.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

K Vianociam fotokalendár od Happy Foto

Premýšľate, čo darovať blízkym k Vianociam? Máme pre vás zaujímavý tip – fotokalendár. Nešlo by samozrejme o obyčajný fotokalednár, aký nájdete v kdejakom obchode. Fotokalenár si môžte vytvoriť tromi spôsobmi - offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto.

December 2019 - www.zenskyweb.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vlastné fotoplátno z výletu

Určite ste na svojich potulkách na bicykli vytvorili rad pekných fotografií. Čo tak si z nich vytvoriť fotoplátno do svojho bytu? V porovnaní s fotoplátnami zakúpenými v predajni, bude určite originálom a pripomenie vám pekné momenty. Spomedzi rôznych druhov fotoobrazov by som odporúčil viacdielne prevedenie. Je pôsobivejšie a dekoratívnejšie.

Október 2019 - www.krazom.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Novinky v Happy Foto

Happy Foto, spoločnosť poskytujúca výrobu fotokníh, fotobrazov a celého radu rôznych fotoproduktov prichádza na trh s rozšírením aplikácie Happy Foto o platformu MacOS. Po platforme operačného systému Windows a mobilných systémov Android a iOS tak sfinalizovala využitie aplikácie na všetky základné počítačové systémy.

August 2019 - www.ewita.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Fotoknihy od Happy Foto už aj na cloude

Začať vytvárať fotoknihu alebo fotoobraz v mobilnej aplikácii, potom si ju doma dotvoriť na počítači a prípadne si ju ešte prezrieť na iPade. To je nová služba, ktorú od mája poskytuje Happy foto svojim užívateľom. Vďaka cloudovej podpore už nie je potrebné pri výrobe fotoknihy využívať len jedno zariadenie.

Jún 2019 - www.webzdravia.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vytvorte si fotoknihu v Happy Foto

Určite, tak ako každý, kto vlastní smartfón máte aj vy nepreberné množstvo rôznych fotografií z vášho života. Premýšľali ste niekedy o tom, že by ste z nich vyrobili fotoknihu? V útrobách počítača môžu padnúť do zabudnutia. Fotoknihou sa nimi môžte pochváliť. Zážitok z pozerania fotografií vo fotoknihe má úplne inú kvalitu ako si prezerať tie isté fotografie na počítači.

Máj 2019 - www.lotosplus.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Ako mať na stene originál

Nač kupovať drahé originály obrazov na stenu, ak môžte mať vlastný a rovnako jedinečný. Určite máte vo svojom smartfóne alebo počítači kopec zaujímavých fotografií, ktoré sú vám ďaleko bližšie ako originál Rembrandta. Vytvorte si z nich fotoobraz a aby toho nebolo málo, tak rovno na akrylátovom skle. Je vyššou triedou fotoobrazov.

Apríl 2019 - www.fajn.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Podarujte k Valentínovi fotoknihu

Nápadov ako potešiť svoju polovičku k sviatku zaľúbených je určite veľa, ale ak chcete upevniť váš vzťah, skúste vytvoriť fotoknihu. Uložte do nej fotografie zo spoločných chvíľ na dovolenkách, výletoch, počas sviatkov alebo zo zaujímavých miest na ktorých ste boli.

Január 2019 - www.ozenach.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vlastný fotokalendár od Happy Foto

Najoceňovanejším darčekom je ten z nich, ktorý je vyrobený vlastnými rukami a osobným úsilím. Takýmto darčekom môže byť napríklad fotokalednár. No na rozdiel od zakúpených kalendárov bude obsahovať fotografie, ktoré ste sami zhotovili. Pri jeho výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

September 2018 - www.lenprezeny.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Puzzle z dovolenky

Ak máte pekné fotografie z dovolenky, nechajte si ich vytlačiť ako puzzle a potom poskladajte. Ako dekorácia sa stanú niečim výnimočným, čo si všimne každá návšteva. Rodinný puzzle je tak isto vhodným darčekom pre starých rodičov aj známych. Vytvoriť a objednať si ho môžte priamo online na stránke www.happyfoto.sk.

August 2018 - www.imagazin.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Výlety vo fotoknihe od Happy Foto

Ak ste si priniesli z dovoleniek a výletov veľa zaujímavých fotiek, vytvorte si z nich fotoknihu. Bude Vám pripomínať príjemné chvíle a nestratia sa v útrobách kdesi v počítači alebo smartfone. Pri výrobe fotoknihy budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov.

Jún 2018 - www.ozenach.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vytvorte si fotoknihu v Happy Foto

Jar a leto sú ročnými obdobiami, kedy trávime najviac času v prírode, na výletoch, či dovolenkách. Ak ste počas toho zachytili nejaké krásne scenérie alebo si len tak spravili pekné momentky skúste si ich uložiť vo fotoknihe. Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť.

Máj 2018 - www.woman.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Značková fotokniha deLUXE

Ak máte veľa obľúbených fotografií, uložte si ich vo fotoknihe. Ak sú pre vás niečim výnimočné nechajte si ich vytlačiť vo fotoknihe deLUXE. Pri výrobe je použitý značkový fotopapier na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov.

Apríl 2018 - www.bezlepku.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Fotokniha od Happy Foto

Náš smartfón sa plní rôznymi fotografiami, ktoré zachycujú náš život aj ľudí s ktorými sa stretávame. Možno sa medzi nimi nájdu aj fotky, ktoré sú mimoriadne vydarené alebo pre nás majú výnimočnú hodnotu.

Január 2018 - www.womanman.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vlastný fotokalendár od Happy Foto

Vaši blízki určite ocenia, ak dostanú k Vianociam niečo, čo ste vyrobili vlastnými rukami a osobním úsilím. Takýmto darčekom je napríklad fotokalendár. No na rozdiel od zakúpených kalendárov bude obsahovať fotografie, které ste sami zhotovili.

December 2017 - magazín Radar

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vlastná fotografia jako puzzle?

Happy Foto ponúka až 3 spôsoby, ako na to: prostredníctvom www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alepo aplikácie HappyFoto MOBILE. Puzzle môže mať 12, 70, 192, 500 aj 1000 dielikov. Čas spracovania sú 4 pracovné dni.

Október 2017 - magazín Relax

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Leto vo fotoknihe od Happy Foto

Teplé počasie a slnečné dni sú jako stvorené na to, aby sme trávili kopec času vonku, na výletoch, dovolenkách, na plážach, v prírode alebo niekde v chládku so svojimi blízkymi. Náš smartfón sa plní rôznymi fotografiami, ktoré zaznamenávajú náš život a okolie v ktorom sa pohybujeme.

August 2017 - www.lenprezeny.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vytvorte si fotoknihu z leta od Happy Fota

Asi v žiadnom ročnom období nefotografujeme tak často ako v lete. Dôvod je jasný – chceme si uchovať príjemné momenty z dovoleniek, výletov a rôznych eventov. Premýšľali ste o tom, žeby ste si z fotografií vytvorili fotoknihu? Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako na ňu.

Júl 2017 - www.imagazin.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Box na desiatu s vlastnou fotkou

Ak premýšľate o tom, čo by ste svojím ratolestiam podarovali, máme pre vás zaujímavý tip – box na desiatu s vlastnou fotografiou. Dá sa vytvoriť ľahko prostredníctvom programu HF Designer alebo online na webovej stránke www.happyfoto.sk.

Jún 2017 - týždenník Slovenka

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Špeciálna fotokniha od HappyFoto

Ak vlastníte kvalitné fotografie, vytvorte si z nich špeciálnu fotoknihu vytlačenú na fotopapieri. Tento typ fotoknihy vyrába spoločnosť Happy Foto. Obrázky sú vytlačené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako na klasických fotografiách.

Máj 2017 - mesačník Harmonia

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Fotokniha od HappyFoto

Ak máte veľa zaujímavých fotografií vašich najmenších či už v počítači alebo v smartfóne vytvorte si z nich fotoknihu. Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Február 2017 - magazín Radar

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Novoročný fotokalendár od HappyFoto

Novoročný kalendár s vlastnými fotografiami si môžete vytvoriť niekoľkými spôsobmi. Spoločnosť HappyFoto ponúka až tri - prostredníctvom programu HappyFoto DESIGNER, online cez webový portál www.happyfoto.sk aj s novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Január 2017 - časopis Môj životný štýl

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.