HappyFoto v tlači

Vybrané články a tlačové správy poslednej doby

Ako mať na stene originál

Nač kupovať drahé originály obrazov na stenu, ak môžte mať vlastný a rovnako jedinečný. Určite máte vo svojom smartfóne alebo počítači kopec zaujímavých fotografií, ktoré sú vám ďaleko bližšie ako originál Rembrandta. Vytvorte si z nich fotoobraz a aby toho nebolo málo, tak rovno na akrylátovom skle. Je vyššou triedou fotoobrazov.

Apríl 2019 - www.fajn.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Podarujte k Valentínovi fotoknihu

Nápadov ako potešiť svoju polovičku k sviatku zaľúbených je určite veľa, ale ak chcete upevniť váš vzťah, skúste vytvoriť fotoknihu. Uložte do nej fotografie zo spoločných chvíľ na dovolenkách, výletoch, počas sviatkov alebo zo zaujímavých miest na ktorých ste boli.

Január 2019 - www.ozenach.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vlastný fotokalendár od Happy Foto

Najoceňovanejším darčekom je ten z nich, ktorý je vyrobený vlastnými rukami a osobným úsilím. Takýmto darčekom môže byť napríklad fotokalednár. No na rozdiel od zakúpených kalendárov bude obsahovať fotografie, ktoré ste sami zhotovili. Pri jeho výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

September 2018 - www.lenprezeny.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Puzzle z dovolenky

Ak máte pekné fotografie z dovolenky, nechajte si ich vytlačiť ako puzzle a potom poskladajte. Ako dekorácia sa stanú niečim výnimočným, čo si všimne každá návšteva. Rodinný puzzle je tak isto vhodným darčekom pre starých rodičov aj známych. Vytvoriť a objednať si ho môžte priamo online na stránke www.happyfoto.sk.

August 2018 - www.imagazin.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Výlety vo fotoknihe od Happy Foto

Ak ste si priniesli z dovoleniek a výletov veľa zaujímavých fotiek, vytvorte si z nich fotoknihu. Bude Vám pripomínať príjemné chvíle a nestratia sa v útrobách kdesi v počítači alebo smartfone. Pri výrobe fotoknihy budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov.

Jún 2018 - www.ozenach.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vytvorte si fotoknihu v Happy Foto

Jar a leto sú ročnými obdobiami, kedy trávime najviac času v prírode, na výletoch, či dovolenkách. Ak ste počas toho zachytili nejaké krásne scenérie alebo si len tak spravili pekné momentky skúste si ich uložiť vo fotoknihe. Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť.

Máj 2018 - www.woman.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Značková fotokniha deLUXE

Ak máte veľa obľúbených fotografií, uložte si ich vo fotoknihe. Ak sú pre vás niečim výnimočné nechajte si ich vytlačiť vo fotoknihe deLUXE. Pri výrobe je použitý značkový fotopapier na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov.

Apríl 2018 - www.bezlepku.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Fotokniha od Happy Foto

Náš smartfón sa plní rôznymi fotografiami, ktoré zachycujú náš život aj ľudí s ktorými sa stretávame. Možno sa medzi nimi nájdu aj fotky, ktoré sú mimoriadne vydarené alebo pre nás majú výnimočnú hodnotu.

Január 2018 - www.womanman.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vlastný fotokalendár od Happy Foto

Vaši blízki určite ocenia, ak dostanú k Vianociam niečo, čo ste vyrobili vlastnými rukami a osobním úsilím. Takýmto darčekom je napríklad fotokalendár. No na rozdiel od zakúpených kalendárov bude obsahovať fotografie, které ste sami zhotovili.

December 2017 - magazín Radar

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vlastná fotografia jako puzzle?

Happy Foto ponúka až 3 spôsoby, ako na to: prostredníctvom www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alepo aplikácie HappyFoto MOBILE. Puzzle môže mať 12, 70, 192, 500 aj 1000 dielikov. Čas spracovania sú 4 pracovné dni.

Október 2017 - magazín Relax

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Leto vo fotoknihe od Happy Foto

Teplé počasie a slnečné dni sú jako stvorené na to, aby sme trávili kopec času vonku, na výletoch, dovolenkách, na plážach, v prírode alebo niekde v chládku so svojimi blízkymi. Náš smartfón sa plní rôznymi fotografiami, ktoré zaznamenávajú náš život a okolie v ktorom sa pohybujeme.

August 2017 - www.lenprezeny.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Vytvorte si fotoknihu z leta od Happy Fota

Asi v žiadnom ročnom období nefotografujeme tak často ako v lete. Dôvod je jasný – chceme si uchovať príjemné momenty z dovoleniek, výletov a rôznych eventov. Premýšľali ste o tom, žeby ste si z fotografií vytvorili fotoknihu? Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako na ňu.

Júl 2017 - www.imagazin.sk

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Box na desiatu s vlastnou fotkou

Ak premýšľate o tom, čo by ste svojím ratolestiam podarovali, máme pre vás zaujímavý tip – box na desiatu s vlastnou fotografiou. Dá sa vytvoriť ľahko prostredníctvom programu HF Designer alebo online na webovej stránke www.happyfoto.sk.

Jún 2017 - týždenník Slovenka

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Špeciálna fotokniha od HappyFoto

Ak vlastníte kvalitné fotografie, vytvorte si z nich špeciálnu fotoknihu vytlačenú na fotopapieri. Tento typ fotoknihy vyrába spoločnosť Happy Foto. Obrázky sú vytlačené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako na klasických fotografiách.

Máj 2017 - mesačník Harmonia

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Fotokniha od HappyFoto

Ak máte veľa zaujímavých fotografií vašich najmenších či už v počítači alebo v smartfóne vytvorte si z nich fotoknihu. Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Február 2017 - magazín Radar

Celý článok - na stiahnutie v PDF

Novoročný fotokalendár od HappyFoto

Novoročný kalendár s vlastnými fotografiami si môžete vytvoriť niekoľkými spôsobmi. Spoločnosť HappyFoto ponúka až tri - prostredníctvom programu HappyFoto DESIGNER, online cez webový portál www.happyfoto.sk aj s novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Január 2017 - časopis Môj životný štýl

Celý článok - na stiahnutie v PDF