Inšpirácia & Predlohy

Prinášame inšpiráciu pre vaše kreatívne a pôsobivé fotografie, ktoré môžu byť základom pre naše fotoprodukty. Pozrite si rôzne dizajny a nápady na darčeky a začnite tvoriť ešte dnes!

Kategória: Tipy na darčeky

Milujete ten pocit, keď si váš blízky rozbaľuje darček od vás? S osobnými fotodarčekmi nikdy nemôžete urobiť chybu. Premýšľať môžete o fotoknihe spoločných okamihov, príveskoch na kľúče, rámikoch, vankúšoch s fotkou detí alebo o darčekových poukážkach.

Kategória: Tipy na darčeky

Nikdy nie je život ľahší než v lete. Stále sa jazdí niekam na dovolenku, lenivo sa opaľuje a chodí kúpať. Objednajte naše fotodarčeky a staňte sa napríklad hviezdou grilovacej párty. Všetky letné zážitky nakoniec nezabudnite zvečniť vo fotoknihe.

Kategória: Fototipy

Nikdy neprestaneme žasnúť nad ostrými detailmi hmyzu, kvapiek rosy alebo nožičiek bábätka. Reč je o makrofotografii. Zistite, ako docielite úchvatný výsledok. Inšpirujte sa a skúste to. Je možné, že vám na to bude stačiť chytrý telefón.

Kategória: Tipy na darčeky

Nikdy nefotíte viac než na cestách. Niet sa preto čo čudovať, že sa z ciest vraciate s plnými úložiskami záberov zážitkov a scenérií. Fotografie z ciest nezabudnite vyvolať ihneď po návrate. Inak hrozí, že vaše spomienky upadnú do zabudnutia.

Kategória: Tipy na darčeky

V živote každého z nás sú ženy, ktoré sú nám blízke a majú pre nás zvláštny význam. Povedzte im svoje ďakujem a darujte veľmi osobný darček. Spoločne si môžete zaspomínať napríklad pri vankúšoch, farebných hrnčekoch alebo fotorámikoch. Inšpirujte sa.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.