Inšpirácia & Predlohy

Prinášame inšpiráciu pre vaše kreatívne a pôsobivé fotografie, ktoré môžu byť základom pre naše fotoprodukty. Pozrite si rôzne dizajny a nápady na darčeky a začnite tvoriť ešte dnes!

Kategórie: Fototipy

Nikdy neprestaneme žasnúť nad ostrými detailmi hmyzu, kvapiek rosy alebo nožičiek bábätka. Reč je o makrofotografii. Zistite, ako docielite úchvatný výsledok. Inšpirujte sa a skúste to. Je možné, že vám na to bude stačiť chytrý telefón.

Kategórie: Tipy na darčeky

Milujete ten pocit, keď si váš blízky rozbaľuje darček od vás? S osobnými fotodarčekmi nikdy nemôžete urobiť chybu. Premýšľať môžete o fotoknihe spoločných okamihov, príveskoch na kľúče, rámikoch, vankúšoch s fotkou detí alebo o darčekových poukážkach.

Kategórie: Fototipy

Jar je po všetkých stránkach skvelým obdobím pre získanie fotografií. Slnko je naviac nízko na oblohe, čo vytvára perfektné svetlo. Prezrite si naše tipy na jarné fotenie a nepremeškajte žiadnu príležitosť na to, aby ste zachytili večnosť!

Kategórie: Tipy na darčeky

Váš deň D sa blíži a vy by ste nemali nič nechať na náhodu. Chýbať nemôžu originálne pozvánky alebo hravé rekvizity pre rozlúčku so slobodou. Kreatívnymi nápadmi by ste nemali šetriť ani po svadbe – obľúbenou klasikou sú napríklad svadobné fotoknihy alebo albumy.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.