Inšpirácia & Predlohy

Prinášame inšpiráciu pre vaše kreatívne a pôsobivé fotografie, ktoré môžu byť základom pre naše fotoprodukty. Pozrite si rôzne dizajny a nápady na darčeky a začnite tvoriť ešte dnes!

Kategória: Tipy na darčeky

Prvý školský deň je vždy časom veľkého očakávania. Čo tak urobiť vášmu školákovi radosť fľašou na pitie alebo taškou na notebook s jeho fotografiou? Fotodarčeky sú vhodné tiež aj ako odmena za vysvedčenie. Čo tak spomienková fotokniha z daného roka?

Kategória: DIY & Inšpirácie

Neviete, ako poďakovať triednej učiteľke, alebo svojmu školákovi za snahu a dobré vysvedčenie? Nech už vaše dieťa opúšťa škôlku, základnú školu, zmaturovalo alebo si vyslúžilo diplom, ideálnym riešením je fotokniha. Dozrieva časom. Ako víno. Spája v sebe emócie s nostalgiou a je veľmi osobná.

Kategória: Fototipy

Dni sa nám skracujú a slnko stráca svoju silu. Listy stromov menia svoje farby a príroda sa mení na nádherné more farieb. Nastal čas ísť von a zachytiť nepatrný okamih! Prinášame 7 jednoduchých tipov, ako získať pôsobivé snímky a všetkých ohromiť!

Kategória: Tipy na darčeky

Neexistuje krajšie obdobie než Vianoce. K rozjímavým sviatkom však tiež patria aj osobné darčeky, ktoré v nás vyvolávajú spomienku na spoločné chvíle. Čo tak pripraviť fotoskladačky, fotografie na plátne, hrnčeky, fotoknihy alebo poukážky?

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.