Tipy na fotodarčeky pre vaše dokonalé Vianoce
Cca 3 minúty čítania, na prečítanie v sekcii Tipy na darčeky

Tipy na fotodarčeky pre vaše dokonalé Vianoce

Ťažko tomu uveriť, že Vianoce už sú opäť za dverami. Deťom žiaria oči nedočkavosťou, vo vzduchu je cítiť zvláštnu magickú atmosféru a s tým prišiel čas začať premýšľať o vianočných darčekoch. To, čo poteší najviac, sú vždy osobné darčeky, do ktorých vložíte nielen peniaze, ale hlavne váš čas. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na darčeky, pri ktorých môžete využiť vaše najvydarenejšie fotografie.

Retro smaltovaný hrnček

V tom momente, keď si niekto rozbalí smaltovaný fotohrnček, môžete vsadiť všetko na to, že sa celá miestnosť začne o darček zaujímať. Už len jeho tvar inšpiruje jedinečným vzhľadom. Čistá biela farba na pozadí naviac nechá vyniknúť vašu fotografiu, aj keď nemusíte zostať iba pri nej. Pridávať môžete aj rôzne iné pozadia, texty alebo kliparty, ktoré ešte viac vyzdvihnú nadšenie obdarovaného aj prizerajúcich. Smaltovaný hrnček je ako darček vhodný určite úplne pre každého, najviac ho však ocenia nadšenci outdooru alebo rodičia malých detí, ktorým neustále niečo padá na zem. Veď to všetci poznáme.

Prestieranie s vlastnými fotografiami

Už máte po krk ponožiek alebo darčekových poukážok a hľadáte niečo, čo nepatrí medzi tie “nudné” darčeky, ktoré dáva každý? Potom skúste navrhnúť originálne prestieranie pre vašich blízkych. Vzhľadom na výbornú kvalitu je možné prestieranie veľmi jednoducho vyprať. Vďaka tomu sa môže obdarovaný stále tešiť z neprehliadnuteľnej dekorácie dlhý čas.

Mäkučký vankúšik s fotografiou

Hľadáte osobný a zároveň milý darček? S našim mäkučkým vankúšom nemôžete urobiť chybu. Vyberať môžete z viacerých rozmerov. Pokiaľ vám naviac nebude postačovať štvorcový vankúš, môžete siahnuť po variante v tvare srdca. Mäkký vankúš s vašimi fotografiami bude absolútnym hitom vašej pohovky alebo postele.

Praktický úložný box

Ak ste si ešte nevybrali žiadny z našich nápadov, čo tak zvoliť praktickú úložnú krabičku? Plechová dóza v striebornej farbe je ideálna na uloženie sladkostí, sušienok alebo rôznych drobností. Otcovia a dedkovia (ktorí ako vždy chceli svoje obvyklé “nič”) ich môžu využiť na uloženie skrutiek alebo klinčekov vo svojej dielni. Poslúžiť ako darček môže už aj krabička sama o sebe. Vložte do nej množstvo dobrôt, ktoré budú spoločne s krabičkou predstavovať úžasný darček.

Fotokniha

Je ešte niečo lepšie než čas strávený s vašimi blízkymi? To ťažko. Žiaľ, nemôžeme byť nepretržite stále spolu. Je preto dôležité pripraviť vašim blízkym fotoknihu, aby ju mohli kedykoľvek otvoriť a byť s vami aspoň na papieri. V neposlednom rade je fotokniha evergreenem, v ktorom budú všetci radi listovať aj po rokoch a ktorý sa nikdy neopozerá.

Medzi našimi tipmi na fotodarček si vyberie každý. Začnite preto včas a navrhnite svoj individuálny a nevšedný darček s niektorou zo svojich vydarených fotografií.

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.