#happysutaz: "Letom svetom" → Zabodujte so svojimi letnými zážitkami a súťažte o krásne ceny v celkovej hodnote 1 040 € 👉

Vianoce

Najkrajšie spomienky k Vianociam

Nie je nič krajšie, než tráviť Vianoce, obdobie kľudu a rozjímania, v spoločnosti milovaných osôb a urobiť im radosť osobnými fotodačekmi. Ku klasike patrí a obdarovaných svojim osobným charakterom zaručene poteší fotokniha s fotografiami spoločne strávených chvíľ, fotokalendár s milými spomienkami pre každý mesiac špeciálne vybranými alebo blahoželanie, ktoré môže poslúžiť ako darčeková poukážka. Ale aj produkty, ktorých vytvorenie nie je zložité a stačí na ne jedna pekná fotografia, napr. puzzle, fotoplátno alebo hrnčeky. Taktiež darčekové poukážky sú obľúbenými vianočnými darčekmi, ktoré potešia.

Nástenný fotokalendár A3 na šírku

Nástenný fotokalendár

A3 na šírku

9,96 €

Nástenný kalendár má za úlohu každý mesiac po celý rok pripomínať krásne momenty. Prekvapte svoju drahú polovičku a venujte jej na Vianoce osobne vytvorený fotokalendár, v ktorom nájde tie najkrajšie, spoločne prežité okamihy uplynulého roka.

Blahoželanie 20 x 9,5 cm

Blahoželanie

20 x 9,5 cm

1,99 €

Prekvapte svoju rodinu a priateľov celkom osobným vianočným blahoželaním. Všetky štyri strany môžete pripraviť individuálne alebo s použitím vopred pripravených vianočných predlôh.

Blahoželanie 13 x 13 cm

Blahoželanie

13 x 13 cm

1,79 €

Blahoželanie vám poskytuje na všetkých svojich štyroch stranách dostatok priestoru pre kreatívne umiestnenie vlastných fotografií, vianočných textov, klipartov aj osobného vianočného želania.

Fotoprianie 17,8 x 8,9 cm

Fotoprianie

17,8 x 8,9 cm

0,69 €

S veľkým množstvom vopred pripravených vianočných predlôh vyčaríte raz dva osobné vianočné fotoprianie, ktorým urobíte radosť každému. Len nemať strach.

deLUXE Nástenný fotokalendár A4 na výšku

deLUXE Nástenný fotokalendár

A4 na výšku

11,95 €

DeLUXE Nástenný fotokalendár, ktorý vytvoríte s láskou a dôvtipom za pomoci najlepších snímok svojho miláčika, získa u obdarovaných isto čestné miesto.

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

od 25,99 €

Vo fotoknihe s pevnými doskami máte dostatok miesta pre kreatívne zachytenie všetkých svojich zážitkov. Fotoknihy patria k najosobnejším darčekom, aké si viete predstaviť. Na Vianoce sú tým správnym darčekom a nadšenie obdarovanej osoby vyčítate z jej tváre aj bez slov.

Snehová guľa

Snehová guľa

11,99 €

Snehová guľa s fotografiou je starou známou a obľúbenou záležitosťou. Nie len u zberateľov. Vďaka vlastnej fotografii sa určite stane nezameniteľným kúskom.

Fotoplátno 50 x 70 cm

Fotoplátno

50 x 70 cm

54,99 €

Najkrajšie okamihy vo veľkom štýlu. S fotografiou na maliarskom plátne sa budú vaše spomienky mimoriadne dobre vynímať. Napríklad v obývačke nad sedacou súpravou.

Kryt na iPhone X

Kryt na iPhone X

26,99 €

Chcete mať svojich milovaných vždy na blízku a nosiť ich stále so sebou? V takom prípade nie je nič vhodnejšie než osobne vytvorený kryt na mobil.

Tématický hrnček panoráma

Tematický hrnček panoráma

15,99 €

Káva, čaj alebo akýkoľvek iný nápoj, z hrnčeka s vlastnou fotografiou chutí najlepšie. A čo tak hrnček s panoramatickou fotografiou a tematickou farebnou potlačou vo vnútri?

Fotopuzzle 1000 dielikov

Fotopuzzle

1000 dielikov

39,99 €

Nezabudnuteľné okamihy prenesené na fotopuzzle sprostredkujú príjemne strávený čas pri jeho zostavovaní a následnom zhliadnutí hotového diela.

Vankúš 40 x 40 cm (celopotlač)

Vankúš

40 x 40 cm prémium

39,99 €

Osobne vytvorený vankúš s fotografiou garantuje nie len sladké sny, ale aj krásne spomienky na spoločné zážitky.

Retro foto prémium

Retro foto prémium

od 2,00 €

Fotografie v retro štýle sú milým darčekom. Malá pozornosť, ako napr. koláž na nástenke alebo na chladničke, zaujme a je pekná aj na pohľad.

Fotopuzzle 70 dielkov

Fotopuzzle

70 dielkov

13,99 €

Puzzle vo formáte A4 so 70 dielikmi je možné použiť ako poukážku. Individuálne vytvorená skladačka sa počas Vianoc postará o predĺženie fázy radovania sa a následne aj o príjemný moment prekvapenia.

Darčekové poukážky v pdf ihneď na vytlačenie

Darčekové poukážky

v pdf ihneď na vytlačenie

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.