Vianoce

Najkrajšie spomienky k Vianociam

Nie je nič krajšie, než tráviť Vianoce, obdobie kľudu a rozjímania, v spoločnosti milovaných osôb a urobiť im radosť osobnými fotodačekmi. Ku klasike patrí a obdarovaných svojim osobným charakterom zaručene poteší fotokniha s fotografiami spoločne strávených chvíľ, fotokalendár s milými spomienkami pre každý mesiac špeciálne vybranými alebo blahoželanie, ktoré môže poslúžiť ako darčeková poukážka. Ale aj produkty, ktorých vytvorenie nie je zložité a stačí na ne jedna pekná fotografia, napr. puzzle, fotoplátno alebo hrnčeky. Taktiež darčekové poukážky sú obľúbenými vianočnými darčekmi, ktoré potešia.

Nástenný fotokalendár

A3 na šírku

19,92 €

Nástenný kalendár má za úlohu každý mesiac po celý rok pripomínať krásne momenty. Prekvapte svoju drahú polovičku a venujte jej na Vianoce osobne vytvorený fotokalendár, v ktorom nájde tie najkrajšie, spoločne prežité okamihy uplynulého roka.

Blahoželanie

20 x 9,5 cm

1,24 €

Prekvapte svoju rodinu a priateľov celkom osobným vianočným blahoželaním. Všetky štyri strany môžete pripraviť individuálne alebo s použitím vopred pripravených vianočných predlôh.

Blahoželanie

13 x 13 cm

0,99 €

Blahoželanie vám poskytuje na všetkých svojich štyroch stranách dostatok priestoru pre kreatívne umiestnenie vlastných fotografií, vianočných textov, klipartov aj osobného vianočného želania.

Fotoprianie

17,8 x 8,9 cm

0,23 €

S veľkým množstvom vopred pripravených vianočných predlôh vyčaríte raz dva osobné vianočné fotoprianie, ktorým urobíte radosť každému. Len nemať strach.

deLUXE Nástenný fotokalendár

A4 na výšku

19,92 €

DeLUXE Nástenný fotokalendár, ktorý vytvoríte s láskou a dôvtipom za pomoci najlepších snímok svojho miláčika, získa u obdarovaných isto čestné miesto.

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

od 24,99 €
od 11,90 €

Vo fotoknihe s pevnými doskami máte dostatok miesta pre kreatívne zachytenie všetkých svojich zážitkov. Fotoknihy patria k najosobnejším darčekom, aké si viete predstaviť. Na Vianoce sú tým správnym darčekom a nadšenie obdarovanej osoby vyčítate z jej tváre aj bez slov.

Snehová guľa

9,49 €

Snehová guľa s fotografiou je starou známou a obľúbenou záležitosťou. Nie len u zberateľov. Vďaka vlastnej fotografii sa určite stane nezameniteľným kúskom.

Fotoplátno

50 x 70 cm

44,99 €
31,49 €

Najkrajšie okamihy vo veľkom štýlu. S fotografiou na maliarskom plátne sa budú vaše spomienky mimoriadne dobre vynímať. Napríklad v obývačke nad sedacou súpravou.

Kryt na iPhone X

24,99 €

Chcete mať svojich milovaných vždy na blízku a nosiť ich stále so sebou? V takom prípade nie je nič vhodnejšie než osobne vytvorený kryt na mobil.

Tématický hrnček panoráma

15,99 €

Káva, čaj alebo akýkoľvek iný nápoj, z hrnčeka s vlastnou fotografiou chutí najlepšie. A čo tak hrnček s panoramatickou fotografiou a tematickou farebnou potlačou vo vnútri?

Fotopuzzle

1000 dielikov

35,99 €

Nezabudnuteľné okamihy prenesené na fotopuzzle sprostredkujú príjemne strávený čas pri jeho zostavovaní a následnom zhliadnutí hotového diela.

Vankúš

40 x 40 cm (celopotlač)

39,99 €

Osobne vytvorený vankúš s fotografiou garantuje nie len sladké sny, ale aj krásne spomienky na spoločné zážitky.

Retro foto prémium

od 2,00 €

Fotografie v retro štýle sú milým darčekom. Malá pozornosť, ako napr. koláž na nástenke alebo na chladničke, zaujme a je pekná aj na pohľad.

Fotopuzzle

70 dielkov

8,99 €

Puzzle vo formáte A4 so 70 dielikmi je možné použiť ako poukážku. Individuálne vytvorená skladačka sa počas Vianoc postará o predĺženie fázy radovania sa a následne aj o príjemný moment prekvapenia.

Darčekové poukážky

v pdf ihneď na vytlačenie

Ako darček na poslednú chvíľu sú ideálne darčekové poukážky vo formáte pdf, vhodnom na vytlačenie na domácej tlačiarni. Obdarovaní budú mať z takého darčeka radosť. Budú si ho môcť sami vybrať a mať na to dostatok času.