Nápady na darčeky pre ženy

Pretože si ich vážime a sme radi, že ich máme

Každý máme vo svojom živote ženy, ktoré sú nám blízke, ktoré sú pre nás dôležité. Dajme im najavo svoju náklonnosť, lásku a úctu. Prekvapte svoje mamy, babky, partnerky alebo kamarátky osobným, vlastnoručne pripraveným fotodarčekom. Úžasnou spomienkou na spoločne strávené chvíle. Určite im vyčaríte úsmev na tvári a nad spoločnými spomienkami prežijete ďalšie pekné spoločné chvíle. Možnosti sú takmer neobmedzené, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na darčeky na pár kliknutí.

Blahoželanie 10 x 14 cm

Blahoželanie

10 x 14 cm

0,74 €

Prekvapte originálnym blahoželaním k narodeninám, meninám, k úspešne zvládnutej skúške, pozvánkou na oslavu alebo oznámením o narodení dieťatka. Popustite uzdu svojej fantázii a ukážte svoju kreativitu.

Farebný hrnček

Farebný hrnček

11,99 €

Jeden z najobľúbenejších fotodarčekov. Ranná káva, čaj alebo kakao bude z hrnčeka s vlastnou potlačou chutiť ešte ďaleko lepšie a celý deň bude príjemnejší.

Vankúš 40 x 40 cm (celopotlač)

Vankúš

40 x 40 cm (celopotlač)

39,99 €

Vankúš s fotografiou a originálnym nápadom je dokonalým a originálnym darčekom pre vašu spriaznenú dušu.

Fotorámik cca 13 x 18 cm

Fotorámik

cca 13 x 18 cm

11,99 €

Darujte spoločne prežité okamihy šťastia a radosti. Fotorámik je pre takéto momentky ako stvorený. Spomienky zostanú - na očiach.

Koženkový prívesok okrúhly

Koženkový prívesok

okrúhly

12,99 €

Kľúče nosíme od malička všetci stále pri sebe. Milá pozornosť v podobe prívesku na kľúče s peknou fotografiou určite poteší.

deLUXE Miniknížka

deLUXE Miniknížka

Miniknížka je perfektným darčekom. Je nie len skvelým dizajnovým kúskom, ale taktiež veľmi praktická. Fotografie detí, rodiny a blízkych budete mať stále pri sebe.

Zámky lásky

Zámky lásky

v tvare srdca a hranatý

19,99 €

Prekvapujúci darček pre milovanú osobu. Pripomeňte svojej drahej polovičke, ako je vám spolu dobre. Zámky lásky s vlastnou fotografiou sú pre tento účel ako stvorené. A veľmi originálne.

Zástera biela

Zástera

biela

12,99 €

Každá správna kuchárka by mala mať svoju vlastnú zásteru. Prečo teda svoju mamu, babku, priateľku alebo kamarátku neprekvapiť originálnou zásterou s ešte originálnejšou fotografiou?

Kryt na iPhone 11

Kryt na iPhone 11

24,99 €

Mobil vezmeme do ruky viac než 50x za deň, takže je žiadúce chrániť ho obalom. Darujte originálny kryt s vlastnou fotografiou a skvelý neopozeraný darček je na svete.

Fotoplátno 30 x 40 cm

Fotoplátno

30 x 40 cm

27,99 €

Najkrajšie spomienky si zaslúžia najväčšiu prezentáciu. Fotoplátno, teda fotografia vytlačená na maliarske plátno napnuté na drevený rám je veľmi obľúbené a ideálne.

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

v pdf ihneď na vytlačenie

Zháňate darček na poslednú chvíľu? Riešením je darčeková poukážka. Stačí vybrať hodnotu poukážky, dizajn, pripísať osobné blahoželanie alebo venovanie a darček je na svete. Naviac obdarovaná osoba bude mať možnosť vybrať si sama svoj fotodarček, čo iste mnohí ocenia. Ak si teda nie ste istí, aký darček z fotografií mame, babke, priateľke alebo kamarátke venovať, nechajte to pomocou darčekovej poukážky na nich. Také jednoduché to je!