Nápady na darčeky pre ženy

Pretože si ich vážime a sme radi, že ich máme

Každý máme vo svojom živote ženy, ktoré sú nám blízke, ktoré sú pre nás dôležité. Dajme im najavo svoju náklonnosť, lásku a úctu. Prekvapte svoje mamy, babky, partnerky alebo kamarátky osobným, vlastnoručne pripraveným fotodarčekom. Úžasnou spomienkou na spoločne strávené chvíle. Určite im vyčaríte úsmev na tvári a nad spoločnými spomienkami prežijete ďalšie pekné spoločné chvíle. Možnosti sú takmer neobmedzené, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na darčeky na pár kliknutí.

Blahoželanie 10 x 14 cm

Blahoželanie

10 x 14 cm

1,59 €

Prekvapte originálnym blahoželaním k narodeninám, meninám, k úspešne zvládnutej skúške, pozvánkou na oslavu alebo oznámením o narodení dieťatka. Popustite uzdu svojej fantázii a ukážte svoju kreativitu.

Farebný hrnček

Farebný hrnček

10,39 €

Jeden z najobľúbenejších fotodarčekov. Ranná káva, čaj alebo kakao bude z hrnčeka s vlastnou potlačou chutiť ešte ďaleko lepšie a celý deň bude príjemnejší.

Vankúš 40 x 40 cm (celopotlač)

Vankúš

40 x 40 cm prémium

39,99 €

Vankúš s fotografiou a originálnym nápadom je dokonalým a originálnym darčekom pre vašu spriaznenú dušu.

Fotorámik cca 13 x 18 cm

Fotorámik

cca 13 x 18 cm

11,99 €

Darujte spoločne prežité okamihy šťastia a radosti. Fotorámik je pre takéto momentky ako stvorený. Spomienky zostanú - na očiach.

Koženkový prívesok okrúhly

Koženkový prívesok

okrúhly

12,99 €

Kľúče nosíme od malička všetci stále pri sebe. Milá pozornosť v podobe prívesku na kľúče s peknou fotografiou určite poteší.

deLUXE Miniknížka

deLUXE Miniknižka

14,99 €

Miniknižka je perfektným darčekom. Je nie len skvelým dizajnovým kúskom, ale taktiež veľmi praktická. Fotografie detí, rodiny a blízkych budete mať stále pri sebe.

Smaltovaný hrnček

Smaltovaný hrnček

11,99 €

Prekvapujúci darček pre milovanú osobu. Pripomeňte svojej drahej polovičke, ako je vám spolu dobre. Čistá biela farba na pozadí hrnčeka nechá skvele vyniknúť vami použitú fotografiu.

Zástera biela

Zástera

biela

13,99 €

Každá správna kuchárka by mala mať svoju vlastnú zásteru. Prečo teda svoju mamu, babku, priateľku alebo kamarátku neprekvapiť originálnou zásterou s ešte originálnejšou fotografiou?

Kryt na iPhone 11

Kryt na iPhone 11

24,99 €

Mobil vezmeme do ruky viac než 50x za deň, takže je žiadúce chrániť ho obalom. Darujte originálny kryt s vlastnou fotografiou a skvelý neopozeraný darček je na svete.

Fotoplátno 30 x 40 cm

Fotoplátno

30 x 40 cm

34,99 €

Najkrajšie spomienky si zaslúžia najväčšiu prezentáciu. Fotoplátno, teda fotografia vytlačená na maliarske plátno napnuté na drevený rám je veľmi obľúbené a ideálne.

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

v pdf ihneď na vytlačenie

Zháňate darček na poslednú chvíľu? Riešením je darčeková poukážka. Stačí vybrať hodnotu poukážky, dizajn, pripísať osobné blahoželanie alebo venovanie a darček je na svete. Naviac obdarovaná osoba bude mať možnosť vybrať si sama svoj fotodarček, čo iste mnohí ocenia. Ak si teda nie ste istí, aký darček z fotografií mame, babke, priateľke alebo kamarátke venovať, nechajte to pomocou darčekovej poukážky na nich. Také jednoduché to je!

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.