Tipy na darčeky pre mužov

Či už ku Dňu otcov, k sviatku alebo narodeninám - osobný darček sa hodí vždy

Sú to naše skaly v príboji a držia nás ako kotva na rozbúrenom mori - naši otcovia, dedkovia, kamaráti a priatelia. Osobným darčekom ich oceníte a vyjadríte svoju náklonnosť a vďačnosť. Bez ohľadu na to, pri akej príležitosti. Pripravte darček individuálne na mieru obdarovanému a vyvolajte úprimné emócie aj toho najväčšieho tvrďasa.

Biely hrnček

Biely hrnček

9,99 €

Medzi fotodarčekmi je jedným z najobľúbenejších hrnček s fotkou. Čo myslíte, urobil by hrnček s vlastnou potlačou (fotografiou a venovaním) niektorému z mužov vo vašom okolí radosť?

Zástera čierna

Zástera

biela

13,99 €

Pre profíkov v kuchyni a pri grile alebo pre všetkých, ktorí nimi chcú byť, je nutnosťou naša moderná zástera. Vložte vtipnú fotografiu, doplňte vhodným výrokom a máte skvelý darček.

Koženkový prívesok hranatý

Koženkový prívesok

hranatý

12,99 €

Zväzok kľúčov majú vždy v ruke. A keď im na kľúče pripravíte prívesok s obrázkom vlastnej rodiny, stane sa z neho skvelý obľúbený kúsok..

Pivný pohár

Pivný pohár

0,5 l

15,99 €

Jedno dobre vychladené pivko chutí z vlastného pollitríka oveľa lepšie. Krígeľ s osobnou potlačou prináša maximálny prežitok.

Stolový fotokalendár

Stolový fotokalendár

12,42 €

Stolový kalendár vám bude celý rok pripomínať krásne okamihy, ktoré ste spolu prežili. Prekvapte ním svojho miláčika!

Korková podtácka

Korková podtácka

7,49 €

Kvalitnú korkovú podtácku objednáte rýchlo. Stačí vtipná fotografia a hláška. Super darček, s ktorým určite zabodujete u najlepšieho kamaráta aj priateľa.

Fľaša na pitie 600 ml

Fľaša na pitie

600 ml

15,99 €

Hľadáte vhodný darček pre vášnivého športovca? Osobná fľaša na pitie s vhodnou potlačou sa postará o dobitie energie a je nezameniteľná.

Fotopuzzle 70 dielikov

Fotopuzzle

70 dielikov

13,99 €

Darujte originálnu darčekovú poukážku. Čo tak ako puzzle? Bude to trocha napínavejšie a všetkým sa bude páčiť. Najviac ale milovníkom hier a napätia.

Fotoplátno 20 x 30 cm

Fotoplátno

20 x 30 cm

24,99 €

S jednou fotografiou alebo kolážou z fotiek urobí toto fotoplátno honosnú nádheru nie len v mládežníckom podnájme, ale aj v rodinnom sídle.

Podložka pod myš

Podložka pod myš

6,39 €

Sú to superhrdinovia - v kancelárii, doma, jednoducho všade. Vďaka podložke pod myš s peknou rodinnou fotografiou majú otcovia svojich najmilších pri sebe aj počas práce.

Tričko s potlačou

Tričko s potlačou

14,99 €

Tričko s deťmi alebo rodinou - tak môžu otcovia nosiť svoju pýchu priamo na srdci. Zvedavé pohľady a komplimenty uznania ich neminú.

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

v pdf ihneď na vytlačenie

Hľadáte darček na poslednú chvíľu? Riešením je darčeková poukážka. Stačí vybrať hodnotu poukážky, dizajn, pripísať osobné blahoželanie alebo venovanie a darček je na svete. Naviac si obdarovaný bude môcť sám vybrať svoj fotodarček, čo určite mnohí ocenia. Pokiaľ si teda nie ste úplne istí, aký darček z fotiek otcovi, dedkovi, priateľovi alebo kamarátovi venovať, nechajte to pomocou darčekovej poukážky na nich. Je to také jednoduché!

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.