Považujeme za povinnosť vás informovať o nadchádzajúcej dôležitej zmene:

  • Prevádzka našich starých programov pre objednanie HappyFoto APLIKÁCIE a HappyFoto DESIGNER bude ku koncu decembra 2024 definitívne ukončená. Nebude možné z nich odoslať už žiadnu objednávku.
  • Pokiaľ máte v niektorom z týchto programov rozpracovaný alebo uložený projekt, o ktorý nechcete prísť, je nutné tento najneskôr do 31. decembra 2024 dokončiť a objednať. Žiaľ nie je technicky možné projekty vytvorené v starých programoch preniesť do našej novej aplikácie HappyFoto smart moments.
  • Ak budete začínať nové projekty, určite začnite tvoriť už teraz v našej novej, modernej a chytrej aplikácii HappyFoto smart moments. Je dostupná v offline verzii (pre Windows a macOS), online (pre ľubovoľný webový prehliadač) a na chytrých telefónoch (pre Android a iOS).
  • Aplikáciu smart moments neustále vyvíjame a vylepšujeme. Preto je pre nás veľmi dôležitá vaša spätná väzba. Vaše hlasy rozhodujú o tom, akým smerom ju budeme ďalej vyvíjať, ktoré požiadavky získajú akú prioritu a pod. Neváhajte sa nám ozvať.

HappyFoto spolupracuje už veľa rokov s externým zahraničným IT partnerom, ktorý vytvoril HappyFoto APLIKÁCIU (spustená v roku 2019), ale aj HappyFoto DESIGNER (spustený v roku 2007). Podpora tohoto „starčeka“ trvá dodnes, neuveriteľných 17 rokov. Určite si dokážete predstaviť, že rozvoj a prevádzka takého softwaru je časovo a finančne náročná. A to hlavne v dnešnom rýchlom, digitálnom svete. HappyFoto DESIGNER dosiahol svoje limity. Blíži sa ku koncu svojej cesty. To bol jeden z dôvodov, prečo sme v roku 2019 v paralelnej prevádzke spustili ďalší program pre objednávanie fotoproduktov a to HappyFoto APLIKÁCIU. A to aj napriek tomu, že v niektorých funkciách oproti starému programu HappyFoto DESIGNER pokrivkáva. Náš IT partner nám prisľúbil, že bude HappyFoto APLIKÁCIU neustále zlepšovať, rozvíjať a zdokonaľovať. Žiaľ, aj napriek mnohej našej intervencii to tak nie je a rozsah funkcionalít sa do dnešného dňa veľmi nezmenil. Ako by zaspal na vavrínoch.

My sme ale zaspať nechceli. My sme chceli ísť dopredu. S dobou, s pokrokom. To nás prinútilo k vytvoreniu vlastného programu priamo z dielne HappyFoto. A to aj napriek obrovskej investícii, ktorú to znamenalo. Po mesiacoch tvrdej práce sa na konci roka 2020 zrodila prvá verzia našej vlastnej mobilnej appky HappyFoto smart moments. Pomocou využitia umelej inteligencie bolo možné nechať zostaviť a objednať behom pár sekúnd náš bestseller → Fotoknihu pevnú, cca A4 na výšku. V uplynulých troch rokoch sme do jej vývoja investovali milióny eur a urobili veľký pokrok. Udialo sa toho skutočne veľa. HappyFoto smart moments je aktuálne dostupná online na webe, offline z Windows a macOS a v mobiloch pre Android a iOS. Je možné z nej objednať všetky produkty z našej bohatej ponuky. Okrem možnosti využiť chytré funkcie a nechať si svoj fotoprodukt vytvoriť raz-dva pomocou umelej inteligencie, je možné začať úplne podľa seba s prázdnym fotoproduktom alebo si vybrať do posledného detailu vyladenú dizajnovú predlohu.

Všetko, čo ste si priali, čo v starých programoch chýbalo alebo ste v nich oceňovali, všetky tieto nenahraditeľné funkcie a mnohé ďalšie HappyFoto smart moments už má. Aj napriek tomu, že je stále v štádiu vývoja.

• Konvertovanie fotokníh a fotokalendárov
• Voľba počtu strán pri fotoknihách jedným kliknutím
• Smart layout, t. j. automatické rozmiestnenie fotiek na strane, bez akéhokoľvek orezu
• Zmena farby a písma aj po jednom písmene, možnosť používať lokálne písma
• Možnosť umiestnenia fotografií a ďalších prvkov cez chrbát fotoknihy
• Lokálne ukladanie projektov vo vašom zariadení do ľubovoľnej zložky
• Pridávanie fotiek pomocou prieskumníka/finder, ich radenie a filtrovanie

A veľa ďalších vychytávok a funkcií, vďaka ktorým už dávno prekonala obidva staré programy. Podľa nášho názoru je oveľa lepšia, modernejšia a už teraz o niekoľko míľových krokov vpredu. Samozrejme sme si vedomí, že ju je aj naďalej potrebné rozširovať, vylepšovať a rozvíjať. Uisťujeme vás, že aplikácia HappyFoto smart moments je a bude pravidelne aktualizovaná a zdokonaľovaná. Okrem iného podľa vašich prianí a požiadaviek. Spätná väzba je teda mimoriadne dôležitá. Či sa už jedná o nové nápady alebo konštruktívnu kritiku. To všetko nám pomáha určiť smer a priority ďalšieho vývoja. Zoznámte sa s našou chytrou aplikáciou HappyFoto smart moments a zdieľajte s nami svoje dojmy na stránke Spätná väzba k smart moments. Ďakujeme.

Aké sú konkrétne dôsledky definitívneho konca starých programov pre vás osobne?
HappyFoto smart moments využíva najnovšie a najmodernejšie technológie. Projekty vytvorené v starých programoch v nej nie je možné otvoriť a upravovať. Ak nechcete o ne prísť, je nutné ich do konca roka 2024 dokončiť a objednať. Vaše prihlasovacie údaje sa nemenia. Prihlásiť sa môžete pomocou rovnakej e-mailovej adresy a hesla, aké ste používali doteraz.

Sme si vedomí, že tieto zmeny pre vás nemusia byť jednoduché. Skutočne ale nie je technicky možné previesť vaše staré projekty do novej aplikácie. Je nám to ľúto a ospravedlňujeme sa.
Ak budete mať akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme. Môžete nás kontaktovať telefonicky počas pracovných dní od 8.00 – 12.00 a 12.30 – 17.00 hod. na tel. č. +421 42 471 15 71 alebo e-mailom na info@happyfoto.sk.

Dúfame, že sa nám týmto dlhým oznámením podarilo vysvetliť, prečo sme sa rozhodli prejsť výhradne na aplikáciu HappyFoto smart moments. Veríme, že si našu vychytanú aplikáciu, ktorá bola vytvorená s veľkou láskou, starostlivosťou a úsilím, obľúbite. Uisťujeme vás, že nezaspíme na vavrínoch a budeme ju naďalej zdokonaľovať, aby sme byli vždy o krok vpredu a plnili aj nevyslovené priania našich zákazníkov. Ďakujeme za pochopenie a za dôveru. Určite ju nesklameme.

Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.