Fotodarčeky pre zábavu

  • Zábavné hry a pomôcky pre celú rodinu
  • Rýchle a jednoduché objednanie
  • Nevšedné nápady na darčeky pre blízkych
1. Kategória
2. Produkt
3. Počet dielikov

Puzzle z fotografie

Kto hľadá, nájde. Puzzle z fotografie je ten správny adrenalín. Prináša vášeň, romantiku a zábavu. Akou veľkou zábavou skladanie puzzle bude? To predurčí počet dielikov, použitá fotografia, koláž obrázkov, texty, rámiky, efekty. Čím viac, tým horšie. Pre menšie detičky použite radšej jednoduchší motív, študentom a dospelým dajte poriadne zabrať.

Puzzle z vlastnej fotografie ponúkame v piatich rôznych variantoch. Zvoľte si v modrej lište, koľko dielikové fotopuzzle vás zaujíma.

Fotopuzzle 12 dielikov

Puzzle z fotografie s 12 dielikmi je ideálny darček pre deti, ktoré kúzlo puzzle práve začínajú objavovať. Zložte si puzzle s vlastným motívom.

Fotopuzzle 70 dielikov

Puzzle z vlastnej fotografie vo veľkosti cca A4 (malého školského zošita) je ideálnym darčekom pre deti. Fotopuzzle od HappyFoto môže byť originálnym darčekom aj oznamom.

Fotopuzzle 192 dielikov

Vlastné foto puzzle z fotografie vo veľkosti cca A3 (veľkého školského zošita) ponúka dostatok priestoru pre jednu peknú veľkú fotografiu alebo nápaditú koláž z viacerých fotografií. Zložte si puzzle s vlastným motívom.

Fotopuzzle 500 dielikov

Puzzle z fotografie je ten správny adrenalín. Zložte si puzzle s vlastným motívom. Fotopuzzle od HappyFoto môže byť originálnym darčekom aj oznamom.

Fotopuzzle 1000 dielikov

Poriadnu zábavu si môžete užiť pri puzzle z fotografie s 1000 dielikmi. To už nie je zábava na jedno popoludnie.Zložte si puzzle s vlastným motívom.