Cestovanie

Cesta Franza Berlicha okolo sveta

Dva roky medzi 2017 a 2019 strávil Franz Berlich na cestách okolo sveta. Navštívil 31 krajín a okrem iných spoznal Južnú Afriku, Áziu, Fidži, Austráliu, Nový Zéland aj Južnú Ameriku. Na ceste okolo sveta sa zrodí množstvo jedinečných záberov impozantnej krajiny, prežitých momentov, pôsobivých stavieb, pamiatok a veľa ďalších, ktoré rozhodne stoja za to, aby boli zachované vo fotoknihách, fotokalendároch, na fotoobrazoch alebo rôznych fotodarčekoch. Pozrite sa, aké pôsobivé fotografie Franz počas svojej cesty nafotil. Je možné, že po ich zhliadnutí dostanete cestovnú horúčku.

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

od 25,99 €

Fotoknihy digitálne vytlačené poskytujú dostatok priestoru pre kreatívne zachytenie dojmov z dovolenky vrátane obľúbených záberov, popisov a komentárov. Až na 300 stranách tak zostane vaša dovolenka natrvalo zachovaná a jednoducho sa k nej môžete kedykoľvek vrátiť.

deLUXE Nástenný fotokalendár A3 na šírku

deLUXE Nástenný fotokalendár

A3 na šírku

29,92 €

Na deLUXE Nástennom fotokalendári A3 na šírku to pristane hlavne snímkam z prírody. O ich kúzle sa môžete presvedčiť na našom vzorovom kalendári. Vytvorte si najlepšie hneď svoj vlastný s najkrajšími okamihmi zo svojej poslednej dovolenky.

Kryt na Galaxy S9

Kryt na Galaxy S9

24,99 €

Veľa ľudí má najkrajšiu fotografiu nastavenú ako tapetu telefónu. Prečo tou druhou najkrajšou nevyzdobiť kryt telefónu?

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Prémiové foto

10 x (cca) 15 cm

0,09 €

Sú cenovo výhodné, v prvotriednej kvalite a ako prémiové fotografie obdržíte snímky z dovolenky behom pár dní.

deLUXE Fotokniha “do vrecka“

deLUXE Fotokniha “do vrecka“

od 6,99 €

K rýchlemu prelistovaniu a zdieľaniu dojmov z dovolenky s ostatnými je najviac vhodná deLUXE Fotokniha „do vrecka“. Vďaka optimálnej veľkosti je vždy po ruke a vďaka použitiu značkového fotopapiera prezentuje vaše fotografie v najlepšej kvalite, pritom za nízku cenu.

Smaltovaný maxihrnček

Smaltovaný maxihrnček

19,99 €

V spoločenstve kempárov a svetobežníkov je veľmi obľúbený smaltovaný hrnček. Z hrnčeka so záberom z poslednej cesty chutí nápoj oveľa lepšie.

Akrylátový fotorámik 13 x 19 cm

Akrylátový fotorámik

13 x 19 cm

42,99 €

Kvalitný a mimoriadne zaujímavý, to je akrylátový fotorámik. Je prvotriednym bytovým doplnkom a svoje najkrajšie fotografie z dovolenky máte stále na očiach. Nezídu z očí, nezídu z mysle.

Rohožka veľká

Rohožka

veľká

23,99 €

Originalita pri domových dverách je možná vďaka rohožke s vlastnou fotografiou. Najvhodnejšie sú snímky so žiarivými farbami, ktoré môžu byť oživené textom.

Fotoplátno 50 x 70 cm

Fotoplátno

50 x 70 cm

54,99 €

Najkrajším snímkam z ciest by ste mali dopriať dostatok miesta. Napríklad v podobe fotoplátna na zavesenie na vaše obľúbené miesto.

Koženkový prívesok hranatý

Koženkový prívesok

hranatý

12,99 €

Malé, milé a v najlepšej kvalite sú koženkové prívesky na kľúče. Vďaka vašej najlepšej momentke z ciest sa budú tešiť veľkej obľube.

Foto na hliníkovej doske, 3 diely à 60 x 60 cm

Foto na hliníkovej doske

3 diely à 60 x 60 cm

202,47 €

Prejavte svoju tvorivosť a vytvorte si viacdielny obraz z jednej alebo aj viacerých fotografií. Nech už ho zavesíte kdekoľvek, bude neprehliadnuteľný.

Cestovanie

Darčekové poukážky

v pdf ihneď na vytlačenie

Splnili si vaši blízki cestovateľský sen? Majú veľa zážitkov a fotografií, ale nič v tlačenej podobe? Doprajte im uchovať si spomienky a prežitky napríklad vo fotoknihe. Venujte im darčekovú poukážku v hodnote podľa vlastného výberu.

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.