Ako na najlepšie romantické fotky v páre
Cca 3 minúty čítania, na prečítanie v sekcii Fototipy

Ako na najlepšie romantické fotky v páre

Poéziu daného okamihu môžete svojim fotoaparátom zachytiť aj keď prší, sneží, padá farebné lístie alebo sa práve opaľujete na pláži. Prečítajte si naše tipy, čo urobiť preto, aby vaše fotky boli neodolateľné a každý vám ich závidel.

Oblečenie a doplnky

Najlepšie vyzerá jednoduché oblečenie s minimom vzorov. Prednosť vždy dajte svetlým tónom, pretože sa nestratia v pozadí tak ako tie tmavé. Svoj outfit môžete okoreniť doplnkami, akými sú šperky, bižutéria alebo farebné šály a šatky. Snažte sa vyvarovať toho, aby ste s partnerom mali prakticky rovnaké oblečenie. Nemusí to totiž vždy vyzerať prirodzene. Je preto vhodné ladiť spoločne štýlovo a nie ak “rovnošata”.

Ladiť by ste mali aj s ročným obdobím a pozadím. Ak očakávate, že sa budete fotiť pod na červeno sfarbenými stromami, červené oblečenie nebude práve najvhodnejšie. Vo výsledku je však vždy najdôležitejšie, aby ste sa cítili dobre v oblečení, ktoré ste si vybrali a bolo vám pohodlne.

TIP: Jedna z najčastejších otázok počas fotenia znie: “Čo mám robiť s rukami?” Riešenie je veľmi jednoduché. Použite nejaké rekvizity. Bicykel, kvetinu alebo svojho domáceho miláčika. Môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vyskúšať, čo najlepšie funguje a ktorá “rekvizita” vám najlepšie sadne.

Pozadie

Pekné pozadie je základom úspechu. Medzi naše tipy patrí fotografia, na ktorej sa prechádzate so psom v lese alebo ako kráčate ruka v ruke historickým centrom mesta. Medzi ďalšie romantické scenérie patrí krajina, jazero alebo more.

Všetkým týmto tipom na fotku môžete vdýchnuť život aj bez fotografa, a to na samospúšť. Výborne vám poslúži statív na mobil. Nebudete musieť totiž na telefón použiť žiadnu oporu. Skúste napríklad nastaviť samospúšť a pomaly spolu kráčať smerom k telefónu. Existujú rôzne ovládače, pri ktorých pomocou bluetoothu môžete stlačiť spúšť aj bez toho, aby ste museli opakovane nastavovať samospúšť.

Kreatívne pózy

Nemusíte sa iba prechádzať, skvelo vyzerajú aj dynamické pózy. Skúste skákať, behať po schodoch, kĺzať sa na kĺzačke alebo po zábradlí.

Ďalším skvelým motívom je, ak vezme jeden partner druhého na chrbát. Vyjadruje to ľahkosť lásky. Nezabudnite na úsmev a prirodzený výraz, aby to nevyzeralo tak, že ste pózovali.

Pohľad

Výsledok ovplyvní taktiež aj to, kam sa budete pozerať. Pohľad do kamery nie je totiž jediná možnosť. Môžete si zvoliť jeden bod, na ktorý sa budete spoločne pozerať. Skvelé bude aj vzájomné pozeranie sa do očí.

S týmito jednoduchými tipmi už nestojí nič v ceste úspešnému párovému foteniu. Z výsledkov vašej snahy môže vzniknúť pôsobivá fotografia vytlačená na veľkom plátne alebo fotokniha.

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.