Veľká noc

Veľkonočné sviatky sú rodinné sviatky jari. Urobme svojim príbuzným a priateľom radosť osobným darčekom a užite si voľné dni so svojimi blízkymi. Fotoknihy s momentami a udalosťami, ktoré ste spoločne zažili, patria medzi najkrajšie darčeky. Vhodným darčekom pre malých, mladých, starších, ale aj najstarších môže byť puzzle, pexeso alebo napríklad trendová taška cez rameno na nevyhnutné maličkosti.

Fotopriania

Fotopriania

0,48 €

Očarte svoju rodinu a priateľov originálnym a osobným prianím k Veľkej noci, ktoré ponúkame v rozmere 8,9 x 17,8 cm (formát na výšku) alebo 17,8 x 8,9 cm (formát na šírku).

Fotopuzzle 500 dielikov

Fotopuzzle 500 dielikov

19,99 €

Originálny darček pre malých aj veľkých šibačov. Fotopuzzle s vlastnou fotografiou, ktoré len tak neomrzí.

Fotokniha mäkká, cca A4 na výšku

Fotokniha mäkká, cca A4 na výšku

od 20,99 €

Inšpirácie

Fotoknihy a v nich zachytené spoločne prežité momenty potešia obdarovaných svojim osobným čarom. Fotokniha mäkká, cca A4 na výšku od HappyFoto je pre veľkonočný darček ako stvorená.

Uchovajte spomienky, prežitky a momenty vo fotoknihách napríklad aj 100 rokov. Po kliknutí na prezentáciu vpravo uvidíte inšpiráciu pre navrhnutie svojej vlastnej fotoknihy.

Fotomagnetky

Fotomagnetky

8,99 €

Pekné magnetky priťahujú pozornosť a veľmi ľahko ich navrhnete aj sami. Na fotomagnetkách zachytíte svoje šťastné chvíle a pozoruhodné motívy originálnym spôsobom.

Pexeso

Pexeso

6 alebo 36 párov kartičiek

7,99 €

Zábava pre celú rodinu a to nie len počas Veľkej noci! Vytvorte si pexeso z vlastných fotografií pre pobavenie aj precvičenie pamäti všetkých hráčov.

Taška na rameno malá

Taška na rameno malá

15,99 €

Chcete skutočne originálnu tašku, ktorú nemá nikto iný? Vyskúšajte našu tašku cez rameno s vlastnou fotografiou. Takú zaručene nikto iný na ramene neponesie.

Darčekové poukázky

Darčekové poukázky

v pdf ihneď na vytlačenie

Na dvere už klope veľkonočný zajačik a vy máte najvyšší čas vymyslieť darčeky k Veľkej noci. S nami stíhate aj na poslednú chvíľu. Originálna odmena pre veľkých šibačov, ktorá urobí veľa radosti, bude darčeková poukážka.

Zdieľať príspevok
Prihlásenie k odberu bulletinu
Prihlásenie k odberu bulletinu

Nenechajte si utiecť skvelé ponuky!

Prihláste sa na odber bulletinu a získajte informácie z prvej ruky. O čom?

  • O super akciách a zľavách
  • O nových produktoch
  • O zaujímavých novinkách
  • O súťažiach

Odber môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v bulletine.
Ako zaobchádzame s vašimi dátami sa dočítate na stránke Ochrana osobných údajov.