Narodenie dieťatka

Vítame ťa na svete

Keď dieťatko uzrie po 9 mesiacoch svetlo sveta, sú rodičia v siedmom nebi a želajú si, aby sa všetci o ich šťastí dozvedeli a aj ho zdieľali. Rozosielajú oznámenie o narodení dieťatka. Oznámenie doplnia samozrejme prvými fotografiami, dátumom narodenia a menom. Tehotenstvo a prvé týždne a mesiace života bábätka sa oplatí zachytiť napr. vo fotoknihe. Tieto pamätné predmety majú po niekoľkých rokoch neuveriteľnú hodnotu. Nie len pre rodičov, ale hlavne pre samotné deti.

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

od 24,99 €
od 31,99 €

Od tehotenstva cez prvý úsmev až k prvým krôčikom. Zachyťte najvýznamnejšie momenty v živote svojho dieťatka v láskyplne zostavenej fotoknihe s osobnými textami a vytvorte cennú spomienku pre svojho miláčika.

deLUXE Miniknížka

14,99 €

Mať vlastné deti a rodinu stále pri sebe, to je vďaka miniknížke hračkou.

Blahoželanie

13 x 13 cm

0,99 €

Za darčeky k narodeniu dieťatka poďakujte svojim priateľom, príbuzným a známym vlastnoručne vytvoreným fotoblahoželaním. Na 4 stranách, ktoré sami navrhnete, môžete dať voľnosť svojej kreativite a fotografie doplniť rámikmi, obohatiť o texty a vyšperkovať klipartami.

Fotoplátno

2 diely à 40 x 30 cm

49,98 €

Fotoplátnom zloženým z viacerých častí budete netradične prezentovať najlepšie snímky svojho dieťatka a naviac si krásne vyzdobíte svoj byt.

Medvedík

12,99 €

Medvedík s fotografiou na tričku sa stane báječným spoločníkom pri hrách, nezabudnuteľných chvíľach vášho dieťatka.

Fleecová deka

stredná

49,99 €

V kočíku, v kolíske, v postieľke…, hebká deka s vlastnými fotografiami priláka veľa pohľadov.

Nástenný fotokalendár

A4 na výšku

14,92 €
5,96 €

Zachyťte prvých 12 mesiacov života svojho dieťatka vo fotokalendári a prekvapte týmto darčekom napríklad starých rodičov. Uvidíte, že ich tým veľmi potešíte.